reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Aga6671 Wszystkiego njalepszego w dniu urodzin!!!

no i wszystkiego najlepszego dla:

* blizniakow Karolak12:):):):)
 
Nessi a Ty od rana upajasz mnie rewelacyjnum humorem!!!!!!!!!!

Zaraz ja będę upajana humorem, a raczej krzykiem głodowym Michalskiego ... :)
I będzie koniec laby, ale tatuś ma dzisiaj wolne to zaraz go z wyrka wyciągnę - niech się integruje z małym a nie tylko za mną beczy jak znikam z celownika ;)
Mi potrzeba odrobiny luksusu, uf-ahh tak by chociaż Coffee spokojnie wysiorbać ...
 
Zapomniałabym dodać, co Aluś wczoraj robił - w piłke grał :-D
Jak zobaczył ją u chrzestnego, to dostał drgawek i ataku pisku :-D:-D
Podtrzymywałam go w powietrzu przy podłodze, a on zamachy robił nogami (pokracznie ale jak słodko) na piłę i kopał :szok: nie wiedzialam, że ma tyle siły w tych serdelkach jego :szok: i mu się po czasie zaczęło udawać! A chichrał się w nieboglosy, aż faceci rzucili robotę i zebrali się koło nas :-D
Za bramkę służyła ciężarna ciotka :-D
Aż się mama zmeczyła tym trzymaniem (niedługo zacznę podnosić hantle jak Pudzian :-D), to go podniosłam - takiego ryku dawno nie słyszałam :szok: a raczej w ogole, bo prawie ogłuchłam i muisiałam wrócić do zabawy...oszaleję!
Nie zapomnę tej jego zaciętej miny przy próbach kopania i radochy z lecącej piłki :-D Dopiero wtedy zauważyłam, że na 100 % nie wróci ten maleńki Aluś...
 
Zaraz ja będę upajana humorem, a raczej krzykiem głodowym Michalskiego ... :)
I będzie koniec laby, ale tatuś ma dzisiaj wolne to zaraz go z wyrka wyciągnę - niech się integruje z małym a nie tylko za mną beczy jak znikam z celownika ;)
Mi potrzeba odrobiny luksusu, uf-ahh tak by chociaż Coffee spokojnie wysiorbać ...

jestem jak najbardziej za! moj mnie nugdy tak nie wyreczy bo nigdy nie bedzie mial dnia wolnego!
dziekuje za michalskiego hahahha dobrze ze moj nie widzi co ja tu pisze mimo ze siedzi niedaleko!
 
jestem jak najbardziej za! moj mnie nugdy tak nie wyreczy bo nigdy nie bedzie mial dnia wolnego!
dziekuje za michalskiego hahahha dobrze ze moj nie widzi co ja tu pisze mimo ze siedzi niedaleko!

Daffi uważaj, bo ja też tak myslałam, a po jakimś czasie jak odeszłam od kompa (zamykając swoja przeglądarkę - T uzywa innej), to zapytał o cos co napisałam :szok: a też nie widziałam, żeby patrzał mi w monitor, bo był zainteresowany swoim programem w TV
 
Daffi uważaj, bo ja też tak myslałam, a po jakimś czasie jak odeszłam od kompa (zamykając swoja przeglądarkę - T uzywa innej), to zapytał o cos co napisałam :szok: a też nie widziałam, żeby patrzał mi w monitor, bo był zainteresowany swoim programem w TV

ale on siedzi na fotelu a ja mam kompa w rogu a pozniej jest lozeczko i mam baladachim na lozeczku i zza niego nic nie zobaczy!
tylko wiecie co? ja robie blad bo zawsze mam automatyczne logowanie ze otwieram w historii babyboom sa strony te do zamknietego itp.. poki co malz nie korzysta z kompa w ogole b ma zakaz ode mnie hehehe i sie nawet slucha ale wiesz.. nie podejrzewam go o szperanie ale czasem ciekaowsc jest silniejsza!
 
reklama
Do góry