reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A moje dziecko samo sie podniosło do siedzenia :szok:
złapał moja dłoń i hop juz na dupce siedzi
No to się ciesz, ze taki zdolniacha :))

Hej. My siedzimy w izolatce. Aleks ma krew w kupalku ale mowia, ze to normalne:(((
Niby bo pupcia podrazniona. Mamy podejrzenie rota
Ciekawe czy zgadują czy są pewni, ze to z podraznienia.... ;/
Kurcze, musialby sie w przychodni zarazic podczas szczepienia, bo gdzie indziej ? I tak od razu by wyszło ? ;/ Trzymajcie sie cieplo! Ucalu Alusia w czolko ode mnie!
 
reklama
Hot no ja bym w zyciu do żłobka nie oddała tak małego dziecka ale to moje zdanie ;) a jakbym miala oddac zeby isc do pracy to nie oplacalo by mi sie placic przykladowo 900zl za zlobek i zarabiac ponad 1000 to w sumie nic bym nie zarobila;-)
ja też już kiedyś na ten temat pisałam...nie oddałabym za nic takiego malucha ! nawet jak żłobek byłby za darmo :tak:
 
A tak w ogole to chcialam zapytac czy wasze dzieci tez maja jazde na punkcie mamy wlosow?
Julka ciagnie mnie za wlosy non stop - uwielbia to. Nawet jak w kitke zwiaze to i tak zdola sobie powyciagac i puscic nie chce:(
oj tak tak...niedość ,że mi wypadają to jeszcze Gabrysia mi wyrwie pół...tak się głośno cieszy jak mam rozpuszcone i jej macham przed buzią,że żal mi czasem związywać :tak:
 
Dziewczyny wiadomość od Pauluś taka, że są w szpitalu. w rejestracji już mieli problemy (czekali 2 godz :szok:), ale mąż Pauluś się wnerwił i w końcu przyjęli Aleksa! Mieli problem z pobraniem krwi małego, bo była gęsta, a żyły kruche :-( Teraz są w izolatce, Paula śpi na podłodze! :-( Tz czuwa cały czas. Aluś dostał już dwie kroplówy, ale mogą wyjść dziś, jak się polepszy Alusiowi.

nom wlasnie mi tez napsiala ale nie mialam jak wejsc i przekazac! oby bylo lepiej!!!!
 
też się właśnie zdziwiłam...my też przez 1 miesiąc zakładaliśmy:tak:

Witam się w ten paskudy, mokry dzień :-)

nie moge odnalezc posta odnosnie tych czapek?? chodzi o czapke na dwor czy w domku??? bo sie zakrecilam....


Wszystkiego najlepszego dla wszystkich solenizantow!!!!!!!!
 
100 lat dla Hani , Igorka, Lolusia< Michasia, Lukaszka i Fifolka

Buuu..niestety znów złapalismy z Hania jelitówkę:no:
Już w nocy miała temp 38,7 , po nurofenie rano spadło do 37 wiec wolałam przed weekendrm żeby ją lekarz obejrzał...i wszystko czyste a doktor powiedział że panuje znów jelitówka:-( Już raz wymiotowała, biegunka się zaczyna...cały czas ja brzuszek boli..a temperatura po powrocie od lekarza przekroczyła 39:szok:

Pauluś trzymamy za was kciuki:tak:
 
reklama
y czapki w domu nigdy nie uzywalismy. Tylko w szpitalu czyli 1 dzien. Od powrotu do domu ani razu.
Na dwor tylko do lutego. Od poczatku marca czapki na glowie nie bylo.
No ale ja preferuje zimny chow i w naszym przypadku na zdrowie nam to wychodzi.
 
Do góry