reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A my se siedzimy na podworku ,Cieplo u nas choc co chwila niebo sie chmurzy !

Nie mailam weny na gotowanie wiec poszlam i kupialm pierogi na wage i sie gotuja ! a co ! od czwartku sie nagatuje na komunie!

Ja juz ubrana ,dzieci moje tez i Jarek tez ! spozywcze rzeczy - suche juz pokuywane ,miecho zamowione zostaly napoje owoce i warzywa ! Dam rade :)
 
reklama
A my se siedzimy na podworku ,Cieplo u nas choc co chwila niebo sie chmurzy !

Nie mailam weny na gotowanie wiec poszlam i kupialm pierogi na wage i sie gotuja ! a co ! od czwartku sie nagatuje na komunie!

Ja juz ubrana ,dzieci moje tez i Jarek tez ! spozywcze rzeczy - suche juz pokuywane ,miecho zamowione zostaly napoje owoce i warzywa ! Dam rade :)
Asiu ty to jesteś zorganizowana nie ma co...
 
ooo a u nas grzmi !!!
chyba wylacze kompa i zabiore sie za sprzatanie :)

ooo a u nas grzmi !!!
chyba wylacze kompa i zabiore sie za sprzatanie :)

no wlasnie ja z tego samego powodu przybieglam do domu bo łjazowałam po miescie z mala tak slodko spala ale jakis gosciu powiedzial ze burza idzie to zagescilam ruchy.... kupilam dzis wreszcie sliniaka tego co pod woda sie myje i trafilam na ostatniego!!! ten jest o tyle fajny bo ma rekawki tez wiec juz moge wreszcie zapomniec co to znaczy zabruszony ciuch! kupilam malutkiej plaszczyk polarowy taki w sam raz na te cholerna pogode jaka jest teraz.... no i to chyba tyle..lece nadrabiac.
 
Wiesz Daffi to ja pisałam i u Alusia naprawdę to nie było nic strasznego :no: nawet nie czułam, że je ma. Przepraszam, że Cię w błąd wprowadziłam :sorry:

nie przepraszaj kobito... kazde dziecko inaczej przechodzi! u nas widac ze ja to boli ale nie jest najgorzej!:-)
 
Witam po dłuższej nieobecności ...

Dzisiaj w końcu dopuścili Nas do szczepienia (ale kupy nadal zielone) Dr. twierdzi, że od zębów, kupę robi jedną dziennie O_0 i to zieloną ... hmm ...
Przy szczepieniu zuch chłopak, nawet nie zauważył kiedy pielęgniarka go kuła, ... ale za to dał taką symfonię przy zakładaniu czapki, że HEJ! (ale to norma, nawet jak zakładam czapę po kąpieli). Zmartwiła mnie reakcja pielęgniarek na to jak opisywałam reakcję młodego na szczepienie poprzednie (przelewanie przez ręce, wysokie osłabienie, rozdrażnienie ,ciągły płacz ... niemożność snu itd.) to w panice się zaczęły pytać czy głowę podnosi i czy neurologicznie z Nim wsio O.K ?:baffled: to se myślę :'' AHA, TO TAKIE SKUTKI UBOCZNE MAJĄ TE SZCZEPIENIUCHY ...'':oo: i się przeraziłam, zaczęłam analizować w pamięci wszystko co po szczepieniu było związane, musiałam odpowiadać na dziwne pytania typu: czy płakał normalnie czy histerycznie ?, czy to był płacz bólu czy dezorientacji ?!!?:huh::oo2::unsure: (a jak to poznać ?) czy po szczepieniu ruszał nóżkami ? - nie pytajcie ........ wywiad trwał 30 min, aż mi młody zasnął na rękach a i tak polecieli do lekarza się poradzić :baffled: stwierdzili, że to 1 taki przypadek (no jasne, i ten ich strach w oczach pewnie przypadkowy) Nikt mi nie powie teraz ,że szczepionki są zdrowe ... lekarka przy okazji wciskała mi pneumo i meningokoki, i z żalem stwierdziła, że nie szczepiłam na rota! - no w mordę jeża kopane ! Nie będę szczepić ot co! .... ja się teraz modlę by dziecko jakoś podstawowe przeżyło a ta mi wyskakuje z kolejnymi :angry: miałam jej coś powiedzieć, ale odpowiedziałam tylko, że zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy tego samego zdania i trzymamy się szczepień podstawowych. Kunic & kropka!

Młody teraz śpi, ale boję się jak to z Nim będzie :/ mam złe przeczucia .....
My też mieliśmy dziś szczepienie, ale Szymuś narobił hałasu na całą przychodnię, zarówno przy badaniu, jak i przy zastrzyku. Ja też zdecydowałam się tylko na szczepienia podstawowe.
Dziś na razie bez żadnych poszczepiennych atrakcji...
 
reklama
Ja nie moge chyba dodawac osob do albumu albo nieumiem hahahhaha ( ale siara )
Napisze do Mea co by cie dodala !Bo ja niewiem jak!
 
Do góry