reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Antos poszedł do przedszkola w zeszłym roku no i to był przechorowany rok, jak Mama Stacha pisze, dosłownie pół na pół, za to w tym roku cały czas chodzi, jego frekwencja wynosi prawie 100% :tak:
Coś w tym jest, że dzieci muszą odchorować...
 
reklama
A ta piosenka jest ostatnio hitem nr. 1 na liscie usypiaczy mojego dziecka :tak:

[video=youtube;WqvRq2CF8qU]http://www.youtube.com/watch?v=WqvRq2CF8qU[/video]

Tak wyskoczylam jak Filip z konopii ale akurat jej sluchamy :tak:
 
a lula spi jak zabita! zero goraczki i zero placzu odpukac:)

Nie no zasnął jakoś i spał długo - teraz już lepiej ;-) Może niewyspany był i taki marudny ;-)
A gorączki nie miał jak na razie nigdy ;-) odpukać :-)

Ja mam dosłownie dwa kroki do przedszkola - nawet bardzo dobrego - ceny nie znam, ale koło 250 zł chyba. Troszkę dalej (jakieś 300 m) drugie przedszkole :-D Mam w czym wybierać hehe

Tak patrze na mój suwaczek i jestem z T równy rok i ciążę :-D

Aluś zjadł marchewkę i ziemniaka (oczywiście mojej roboty). On nic ze słoiczka nie chce :no: A jak mu sama ugotuję, to aż mu oczy błyszczą :-D
 
Daniel od pół godziny masakruje matę i się okręca w koło na plecach! pewnie zaraz mu się znudzi i trzeba będzie się bawić :-)
 
A mój siedzi w bujaczku i przez drzwi tarasowe ogląda Antka na podwórku;-) A Antek swoim traktorem jeździ po trawniku;-) Nie ma to jak chłopaki:tak:
 
MOj tez wariuje od paru dni odstawiam stol i na dywanie ukladam mu koc na to cerate i na to wszystko przescieradlo i go tam klade wraz z zabawkami ciagle sie obraca albo bawi i zadko kiedy marudzi widze jak robi postepy i silniejszy jest z dnia na dzien praktycznie nie siedzi w hustawce ani w foteliku tylko do jedze4nia albo jak sie ide kapac i jest szczesliwy :)
 
A Aluś co robi? Taaaaa DEMOLUJE MATĘ :-D i piszczy mi tu :-D
właśnie się obkręcił wokoło pałąka od maty
 
reklama
To juz jak tak piszemy co nasze dzieciaczki robia to dodam ze moj uspiony dwoma kotkami chrapie na hustawce :tak:
 
Do góry