reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Szpinak? Fuuuuu. Mnie nie boli mocno dziąsło czy tam ósemka, ciężko mi wyczuć co to pobolewa, więc się tym staram nie przejmować. Oby się tylko nie rozkręciło.

Ja tam bardzo lubie :) mniam ...do tego jest bardzo zdrowy i posiada mnostwo zelaza :tak::tak:
Ja tam zreszta lubie wszystko ,a juz szczegolnie w tej ciazy :tak::tak::tak:
 
reklama
Już jestem. Powiem tylko tyle-dzisiaj się przekonałam,że wszystko zależy od egzaminatora:tak: zakładając że się jedzie w miarę dobrze:-D

teraz cały stres puścił i musiałam tabsy wziąć bo tak się źle poczułam:-(
idę troszkę odpocząć:tak:

jeszcze raz wielkie dzięki!!
 
też lubię szpinak:tak: ale wcale dużo żelaza nie ma:-( wiecie, że kiedys pomylili sie i dodali o jedno zero za dużo??:-D Poważnie!
NO wlansie tez o tym pisza ahhahah !!!
[ame=http://pl.wikipedia.org/wiki/Szpinak]Szpinak – Wikipedia, wolna encyklopedia[/ame]
Mimo wszystko szpinak jest bardzo zdrowy ,ja nawet lubie na surowo zjesc w formie sałatki :)
 
Czesc dziewczynki.
Wrocilam po prawie tygodniowym pobycie w Polsce.
Nie wiem kiedy nadrobie to co pisalyscie. Postaram sie po troszku :).
Obejrzalam album i gratuluje wszystkich brzuszkow i dzidziusiow. Jak widze wszystkie nasze pociechy rosna zdrowo i to jest najwazniejse.
U nas wszystko bardzo dobrze. Synus zostal potwierdzony :). Jajeczka nie odpadly a siusiak urosl :). Brzuszek tez usrosl - moze wkleje zdjecia niedlugo.
Dzidzius wazyl w piatek 330 gram :).

Narazie tyle .
Caluje Was wszystkie mocno.
 
Czesc dziewczynki.
Wrocilam po prawie tygodniowym pobycie w Polsce.
Nie wiem kiedy nadrobie to co pisalyscie. Postaram sie po troszku :).
Obejrzalam album i gratuluje wszystkich brzuszkow i dzidziusiow. Jak widze wszystkie nasze pociechy rosna zdrowo i to jest najwazniejse.
U nas wszystko bardzo dobrze. Synus zostal potwierdzony :). Jajeczka nie odpadly a siusiak urosl :). Brzuszek tez usrosl - moze wkleje zdjecia niedlugo.
Dzidzius wazyl w piatek 330 gram :).

Narazie tyle .
Caluje Was wszystkie mocno.

emwu :) Sie wkoncu odezwalas :) ....Ma sie rozumiec ze nad morze do Polski tez przybedziecie ???? Ja juz sie nie moge doczekac naszego wczasowania ....i meza przy boku ehhh :)
Ciesze sie ze u was wsio ok :) i ze dzidzia rosnie zdrowo ....Juz niezly byczek sie z maluszka robi ;)
 
reklama
Do góry