reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ostatnio czytalam artykuł ze przy blizniakach to mozemy nie rozrozniac ktore kopie bo zazwyczaj robia to w to samo miejsce
u mnie jedn jest po lewej a drugi po prawej, poczatkowo czulam ruchy tylko tego lewego, teraz jak kopie cos centralnie po lewej lub po prawej to wiem który to , ale gorzej jak sadzą mi kopniaki po środku przy pępolku hehe
 
reklama
Jeździłam 53 minuty!!
Ale gościu był super zajebisty i mógł mnie dwa razy oblać a on przymknął oko!!
Najlepsza była akcja jak wjechaliśmy do ośrodka a on kazał mi jechać na plac gdzie zdaje się na ciężarowe, rozpędzić się i zahamować przed ostatnią linią. Chciał zobaczyć czy mam refleks i sprawdzić dynamikę jazdy. To go przewiozłam tak,że mnie pochwalił!!! mój mąż który w tym czasie na mnie czekała koło placu myślał,że to jakiś egzaminator tak szaleje a to byłam tylko ja:-):-):-):-)

Kocham Pana Włodka!!!!
 
Jeździłam 53 minuty!!
Ale gościu był super zajebisty i mógł mnie dwa razy oblać a on przymknął oko!!
Najlepsza była akcja jak wjechaliśmy do ośrodka a on kazał mi jechać na plac gdzie zdaje się na ciężarowe, rozpędzić się i zahamować przed ostatnią linią. Chciał zobaczyć czy mam refleks i sprawdzić dynamikę jazdy. To go przewiozłam tak,że mnie pochwalił!!! mój mąż który w tym czasie na mnie czekała koło placu myślał,że to jakiś egzaminator tak szaleje a to byłam tylko ja:-):-):-):-)

Kocham Pana Włodka!!!!
no to super ze Ci sie udało :)
 
Jestem! Udało mi się wyprosić lekarza zeby na oddziale nie zatrzymywał i zgodził sie, wyniki badan beda jutro.... a ja jestem na przepustce:tak:
No i z dzidzi aoki, 22 tydzien, wszystko sie zgadza i bede miała SYNA!!!
A miałam cichutka nadzieje;-):-D
Jak to dobrze ze nie zostawili cie na oddziale !!!! :) Mam nadzieje ze wyniki wyjda lepsze od ostatnich ! NO i Gratulejszyn co do chłopca !!!Ja tam nadzieje na corce pozyciłam dawno ahhaha :) Normalnie jestem pewna ze chlop z jajami jak dzwon !
 
reklama
Do góry