reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ale mnie Misia ładnie kopie:) Prawie cały czas. To normalne, że tak często czy się Karmi upiła i tańcuje?:D
MOje dzidzi tez niezle boksuje !!!! Tylko ze moje juz tak cale dnie daje o sobie znac ahhahah !!!! Bardzo czestooooooooo kopie i sie wierci ,a ostatnio szczegolnie dzisiaj bardzo zaczeło mi sie wypychac w okolicach pepka takie to troche dziwne uczucie albo napiera na pecherz i jest masakra !!!!!:baffled::baffled::eek::eek::eek:
 
MOje dzidzi tez niezle boksuje !!!! Tylko ze moje juz tak cale dnie daje o sobie znac ahhahah !!!! Bardzo czestooooooooo kopie i sie wierci ,a ostatnio szczegolnie dzisiaj bardzo zaczeło mi sie wypychac w okolicach pepka takie to troche dziwne uczucie albo napiera na pecherz i jest masakra !!!!!:baffled::baffled::eek::eek::eek:

heh, moje uwielbia mnie okładać po żebrach, aż czasem syknę z bólu :-D
 
MOje dziecko dzisiaj trafiło wkoncu na moment ze dzidzia niezle kopala hahah ,caly czas jak sie ruszala ja bralam raczke Patryka i przykladalam ...ale jak przykladalam to dzidzi sie przestawalo ruszac ,wkoncu Patryk ze znudzeniem zaczol zmyslac ze "czuje gulke twarda" nawet jak dzidzi sie nie ruszalo ...az nagle tak mu kuksanca zapodalo ...ze wystraszony zabral raczke i pyta " co to było ??":eek::szok: hahahahahaha
Tlumacze ze jego rodzenstwo !!! NO i przełknoł jakos to i poznije juz mu sie spodobało ahahah ,ale pierwsza jego reakcja byla nieziemska hahaha ładny szok !!! Wiem napewno ze poczul i juz nie zmyslal !
 
Moja też dziennie kopie i często:)

Laskiii, ale mi się buzia uhihała. Mój mi draże przywiózł po robocie:D Skończył niedawno:D
 
ja to sie pocieszam ze wy 3 tyg do przodu jestescie ... bo moj maluszek jak pojadl tuniora to tylko sie przewala z woda w srodku ...
Tez bym zjadla kurde ! Mea kochana jeszcze troche a zaczniesz czuj maluszka coraz mocniej ...i 3 tyg to naprawde bardzo duzo dla takiego malusza !:tak::tak: Jeszcze niedawnoo nie czułas nawet przelewania a tu patrz jaka niespodzianka :)
 
MOje dziecko dzisiaj trafiło wkoncu na moment ze dzidzia niezle kopala hahah ,caly czas jak sie ruszala ja bralam raczke Patryka i przykladalam ...ale jak przykladalam to dzidzi sie przestawalo ruszac ,wkoncu Patryk ze znudzeniem zaczol zmyslac ze "czuje gulke twarda" nawet jak dzidzi sie nie ruszalo ...az nagle tak mu kuksanca zapodalo ...ze wystraszony zabral raczke i pyta " co to było ??":eek::szok: hahahahahaha
Tlumacze ze jego rodzenstwo !!! NO i przełknoł jakos to i poznije juz mu sie spodobało ahahah ,ale pierwsza jego reakcja byla nieziemska hahaha ładny szok !!! Wiem napewno ze poczul i juz nie zmyslal !
Ale bajer:-)
 
a mi się mały/duży głód włączył, w sumie zjadłam dziś tylko bułkę z miodem i kefir wypiłam :eek: idę zobaczyć co tam w lodówce słychać.
 
reklama
MOje dziecko dzisiaj trafiło wkoncu na moment ze dzidzia niezle kopala hahah ,caly czas jak sie ruszala ja bralam raczke Patryka i przykladalam ...ale jak przykladalam to dzidzi sie przestawalo ruszac ,wkoncu Patryk ze znudzeniem zaczol zmyslac ze "czuje gulke twarda" nawet jak dzidzi sie nie ruszalo ...az nagle tak mu kuksanca zapodalo ...ze wystraszony zabral raczke i pyta " co to było ??":eek::szok: hahahahahaha
Tlumacze ze jego rodzenstwo !!! NO i przełknoł jakos to i poznije juz mu sie spodobało ahahah ,ale pierwsza jego reakcja byla nieziemska hahaha ładny szok !!! Wiem napewno ze poczul i juz nie zmyslal !

scenka musiala byc pierwsza klasa !!
 
Do góry