reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
No i dupa:-( Nic nie wiem, miałam bardzo złe wyniki badań, w szczególności moczu, mam anemię ale to juz wiedziałam:-( No i jutro rano mam sie w szpitalu na szczegółowe badania stawić. Obiecał lekarz ze jak bedzie mógł to od razu do domku puści, tymbardziej że mu mówiłam ze ja sama z synkiem w domku i za bardzo nie mam go z kim zostawić. Zatem jutro będzie usg.
 
No i dupa:-( Nic nie wiem, miałam bardzo złe wyniki badań, w szczególności moczu, mam anemię ale to juz wiedziałam:-( No i jutro rano mam sie w szpitalu na szczegółowe badania stawić. Obiecał lekarz ze jak bedzie mógł to od razu do domku puści, tymbardziej że mu mówiłam ze ja sama z synkiem w domku i za bardzo nie mam go z kim zostawić. Zatem jutro będzie usg.

a co konkretnie nie tak, jeśli mogę zapytać?
buraki hektolitrami pij i melasę trzcinową i buraczaną i amarantusa. mi hemoglobina w ciągu tygodnia z 8.5 podniosła się na 8.9! i krwinek tez już mam ciut więcej :-) mam nadzieję że do porodu doprowadzę się do właściwego stanu.
nie martw się będzie ok!
 
a co konkretnie nie tak, jeśli mogę zapytać?
buraki hektolitrami pij i melasę trzcinową i buraczaną i amarantusa. mi hemoglobina w ciągu tygodnia z 8.5 podniosła się na 8.9! i krwinek tez już mam ciut więcej :-) mam nadzieję że do porodu doprowadzę się do właściwego stanu.
nie martw się będzie ok!

No to ja okazem zdrowia jestem, lekarz mówił mi na wizycie w czwartek, że wyniki bardzo dobre a hemoglobina 14,5 to chyba dobrze co
 
a co konkretnie nie tak, jeśli mogę zapytać?
buraki hektolitrami pij i melasę trzcinową i buraczaną i amarantusa. mi hemoglobina w ciągu tygodnia z 8.5 podniosła się na 8.9! i krwinek tez już mam ciut więcej :-) mam nadzieję że do porodu doprowadzę się do właściwego stanu.
nie martw się będzie ok!

kurde az sie boje isc na badania bo nie wiem co przyniose !!!
 
a co konkretnie nie tak, jeśli mogę zapytać?
buraki hektolitrami pij i melasę trzcinową i buraczaną i amarantusa. mi hemoglobina w ciągu tygodnia z 8.5 podniosła się na 8.9! i krwinek tez już mam ciut więcej :-) mam nadzieję że do porodu doprowadzę się do właściwego stanu.
nie martw się będzie ok!

badani były bardzo ogólne, wyszło dużo drobnoustrojów, bakterii:-( poza tym chce lekarz sprawdzić nerki.
Hemoglobina 9,5. No a buraki fakt.... będe musiała, lepsze to niz brac dodatkowe leki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to ja okazem zdrowia jestem, lekarz mówił mi na wizycie w czwartek, że wyniki bardzo dobre a hemoglobina 14,5 to chyba dobrze co
to rewelacja! nigdy tyle nie miałam. nawet bez ciąży!
norma jest od 12, w naszym przypadku jednak hemoglobina może być trochę niższa 10,5-11 jest ok.
ale ja osiągnęłam dno totalne i nie wiem jak się z tego wygrzebać.teraz od początku ciąży miałam w normie 11-11,5 i nagle 8,5! po porodzie Rozalki miałam hemoglobinę 6,5! mieli mi robić transfuzję, ale zaczęła powoli się podnosić.
 
Do góry