reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

powiedzcie mi czy to normalne ...
pojechalam do sklepu po pol chleba ...
wrocilam chlebem, 2 paczkami wafli, miskami haribo i lodem magnum migdalowym ...

patrzcie zjadlam jednego loda i od razu mi lepiej ...

Melduje, ze z Toba wszystko ok:-)
Ja potrafie isc po chleb, a kupic siatke lodow i batonow:sorry:... bez chleba:confused2:

Rany, ja juz sama ze soba nie wytrzymuje. Tak mnie napadlo na kielbaske z grila, ze obslinilam cala podloge:eek:
Ale, ze deszcz pada i meza ni ma to musialam zadowolic sie kielbaska z patelni:laugh2:
 
reklama
Melduje, ze z Toba wszystko ok:-)
Ja potrafie isc po chleb, a kupic siatke lodow i batonow:sorry:... bez chleba:confused2:

Rany, ja juz sama ze soba nie wytrzymuje. Tak mnie napadlo na kielbaske z grila, ze obslinilam cala podloge:eek:
Ale, ze deszcz pada i meza ni ma to musialam zadowolic sie kielbaska z patelni:laugh2:

czuje sie rozgrzeszona :D
 
Laski ale naskrobałyście!!!
Georgina-mi to juz serdecznie wisi i powiewa-kiedy zdam wtedy zdam i tyle:tak:
W Zielonej zdawalnośc wynosi aż 30 % na kat. B:no: mój sąsiad zdawał 10 razy i zdał więc nie ma się co martwić!

co do ruchów to mój m już czuje jak przyklada rękę!!
a tak w ogólę to za 22 dni mam studniówkę!!!!!:-):-):-):-)
 
powiedzcie mi czy to normalne ...
pojechalam do sklepu po pol chleba ...
wrocilam chlebem, 2 paczkami wafli, miskami haribo i lodem magnum migdalowym ...
:-D:-D:-D Ja poszłam po chleb a wyszłam z chlebem, pół kilową delicją jagodową, paczką żelków miśków, paczką draży, suszonymi śliwkami i opakowaniem wafli kakaowych. ups, no i z mirindą niestety - ale niedużo wypiłam

Witam w klubie. Zacznij łykać magnez i nie śpij z wyprostowanymi nogami :-). W wypadku skuczu trzeba szybko podciągnąć nogę do siebie i palce zadrzeć do siebie. Skurcz momentalnie przechodzi. :-)
To ja się do klubu przyłączam ;-) Ale sposób jest rewelacyjny. Sama testowałam już nie raz. :tak:
 
:-D:-D:-D Ja poszłam po chleb a wyszłam z chlebem, pół kilową delicją jagodową, paczką żelków miśków, paczką draży, suszonymi śliwkami i opakowaniem wafli kakaowych. ups, no i z mirindą niestety - ale niedużo wypiłam
poszłam do sklepu po jabłka, a mam:
2pączki,
orzechy laskowe w czekoladzie,
czekoadę,
ciastka hity kawowe,
żelki haribo kwaśne,
banany,
kilo brzoskwiń,
lemoniadę tymbark,
serek fromage
masło i drożdże, bo wymyśliłam że ciasto upiekę:-)

jem dzisiaj jak oszalała, wrzuciłabym w siebie cokolwiek bym miała pod ręką, ale resztki przyzwoitości nakazują mi odrobinę opanowania.
 
Ostatnia edycja:
wszystkie napadło na żelki w ciąży, czy wcześniej też jadłyście? ja zaczęłam podkradać Rozalce dopiero teraz :-)
a z tymi zakupami, to ja muszę się opanować, no nie mam umiaru. zrujnuję nasz domowy budżet idę po jedną rzecz wracam z wielką torbą. przed ciążą byłam racjonalna!
 
Mi się też takie zakupki zdarzają.
Ale rekord pobiłam w czercu nad morzem:rofl2:
Na obiad zamówiłam:
- flądrę
- frtyki
- ogórek małosolny
- szpinak
- warzywa z wody
- żurek
- gofra z bitą śmietaną, owocami i czekoladą
- 0,5 coli

:sorry::sorry:
 
reklama
Do góry