reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
aaaaaaaaaaa, mam ważne pytanie... co prawda zapytam lekarza bo idę we wtorek za tydzień na to usg 4d :D ale Wasza opinia też jest dla mnie ważna.
Otóż chcemy się z moim M wybrać do Paryża gdzieś pod koniec sierpnia, z tym że myśleliśmy jechać samochodem, i trzy osoby z tyłu.
Pytanie czy to nie głupi pomysł ? około 20 godzin się będzie jechało, wiadomo że postoje co 2-3 godziny ( albo i częściej bo mnie się w podróży non stop chce siku :] tylko czy ta pozycja siedząca tyle godzin nic mi i bobasowi nie zaszkodzi ?
bede wtedy gdzieś w 21 tygodniu, hmmmmm ?
Wlasnie ja tak daleko pierwszy raz od 12 lat sie nie wybralam. Niby wszystko jest ok ale cos ryzyko mnie przyhamowalo, slyszalam rozne historie (w pracy kolezanki panikuja i to jest zarazliwe...). Decyzja i tak zalezy od ciebie, lekarz na pewno nie powie, chyba ze sa przeciwskazania. Wystarczy ze siedze 2 godziny w aucie to pewne miejsce boli, dretwieje a tu tyle godzin. Z drugiej strony 10 lat temu jechalam te 1000 km tyle ze pociagiem i na lezaco i chyba nie zaszkodzilo (nie liczac zapalenia nerki miesiac po powrocie)
 
:-D:-D


Owszem to te. Ale Feminatal robi 3 różne rodzaje witamin. Do 13 tyd, od 13 i uniwersalne na cały okres ciży i karmienia i te penie są tańsze........
Poza tym to tylko 30 tabsów





Oj ruskie to i ja bym zjadła........chyba mam w zamrażalce:-)

Co do mojej wypowedzi to naprawde mozna sie usmiac z tych miesiecy:-Dmialam na mysli pod koniec 5 miesiaca:-)

Ja kupiłam ten Feminatal po 13 tyg ciazy i kosztowal u mnie 45,60 zł,ten zwykly jest tanszy kosztuje chyba okolo 30 zł.Mi ogólnie gin polecił wlasnie te drozsze i bogatsze w witaminy.
Tak jest ich 30 tabletek i wystarcza na miesiac wiec nie jest az taki kosmos.
 
ja sobie kupilam stanik na targu (uznalam, ze jak mi piersi beda rosnac w takim tempie to nie nadaze kupowac i wzielam taki tani) i patrzec na niego nie umiem, fakt jest wygodny ale jak go ubieram przey mezu to czuje sie jak dojna krowa z oooooogromnymi wymionami:baffled::szok::wściekła/y:
:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
 
aaaaaaaaaaa, mam ważne pytanie... co prawda zapytam lekarza bo idę we wtorek za tydzień na to usg 4d :D ale Wasza opinia też jest dla mnie ważna.
Otóż chcemy się z moim M wybrać do Paryża gdzieś pod koniec sierpnia, z tym że myśleliśmy jechać samochodem, i trzy osoby z tyłu.
Pytanie czy to nie głupi pomysł ? około 20 godzin się będzie jechało, wiadomo że postoje co 2-3 godziny ( albo i częściej bo mnie się w podróży non stop chce siku :] tylko czy ta pozycja siedząca tyle godzin nic mi i bobasowi nie zaszkodzi ?
bede wtedy gdzieś w 21 tygodniu, hmmmmm ?
Zapytaj lekarza !!!! Mysmy mieli jechac do Rzymu do mojego brata ,tez samochodem 24h drogi ....ale zwatpilam ....boje sie i maz tez juz zwatpil. Ale podpytaj lekarza moze on ci doradzi !
 
reklama
Do góry