reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudzień 2009

reklama
no walsnie dlatego jestem w szoku az moj maz to zobaczyl i stwierdzil ze julka tak nie wygladala!
Powiedz jak tam maz zareagowal na portfel?

Natalko ja decydowałabym się na wersję 3w1 deluxe - na długo posłuży. ja sama żałuję, że nie kupiłam tej huśtawki tylko gniazdko aquarium - teraz muszę dokupić leżaczek do 18 kg.

a co do tego skoczka to ja chyba bałabym się o nóżki Danielka... :no:

Kopciuszku wolę nie jeść kapusty bo Daniel ma problemy żołądkowe. a co do sukienek to chcę prostą klasyczną małą czarną i za cholerę żadna mi się nie podoba. a jak już to albo za duża, albo za mała, albo za droga :baffled:

Ja widzialam dzis super mala czarna za 60 zl:tak:gosciuwka pisze ze miala ja 1 raz na sobie ale w biuscie sie nie zmieszcze:no:a szkoda bo mi sie podoba:tak:
 
Mysle ze na tej fotce co wrzucila Cherie to nie tylko kwestia porodu sn czy cc. Taki poprostu urok tej dziewczynki po porodzie. Moj misiek po 24-godzinnym porodzie wyskoczyl przeslodki i nie bylo po nim widac duzego zmeczenia.


Zmienie temat :tak: Dziewczyny a jak to jest z Waszymi powrotami do pracy? Wracacie? Kiedy?

Ja się strasznie bałam że moje dziecko urodzi się brzydkie- jakąś fobie miałam. A Lidka po 14-godzinnym porodzie sn była ładniutka- trochę opuchnięta owszem ale nawet czerwpona mocno nie była więc byłam w szoku.
Asia- czy myślisz że jest sens kupowac mojej małej hustawkę taka jak ma Fifi? Lidka jest dość drobna- na szczepieniu w 6 tyg miala 4320g wiec do tych 11 dobije pewnie dosc pozno. A moze cos innego bys doradzila? Zastanawiam sie nad:
FISHER PRICE SKOCZEK M8930 NOWOŚĆ!!! s_k (936470489) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE HUSTAWKA KOLYSKA DREAMSICLE P9236 s_k (936454417) - Aukcje internetowe Allegro
FISHER PRICE HUSTAWKA LEZACZEK DELUX 3w1 (929880172) - Aukcje internetowe Allegro
Huśtawka leżaczek fisher price k6077 Rainforest (930812067) - Aukcje internetowe Allegro
A moze wypowiedza sie tez inne mamusie?
Mam karuzelke tiny love i zainteresowanie jest. Zastanawia mnie ten skoczek- moze jakas Wasza znajoma taki ma?

Ja urodzilam sie podobno bardzo brzydka :laugh2:

A jesli chodzi o hustawki to mamy Rainforest. Do tej pory bardzo sprawdzala sie nam do drzemek w ciagu dnia. Maly ladnie w niej spi. Jak spi w lozku albo lozeczku to co chwila sie wybudza. W hustawce potrafi zasnac nawet na 3h. A to wszystko dzieki temu ze ma ona funkcje hustania w trybie kolyski (na boki). Ma tez opcje hustania jak standardowa hustawka (do przodu i do tylu) ale nasz bobasek za nia nie przepada. Moim zdaniem bardzo fajny zakup ale nie wiem do kiedy mu posluzy. Podejrzewam ze nie tak dlugo jak ta 3 w 1.

A jesli chodzi o ten "skoczek" to nie wszystkie dzieci go lubia. U moich znajomych synek i jego kolega (synek innych znajomych ;-)) krzycza w niej jak opetani. Ale moze to kwestia przypadku.
 
dzięki i wzajemnie... ależ tu pusto bo i ja zaraz pojde spac..........
a jeszcze trzy/cztery miesiace temu nie nadazalam pisac i czytac o tej porze :
lece zrobić sobie kąpiel w pianie i trzeba iść spać...echhh a kiedys tak lubialam po nocach siedziec..teraz nie mozna sobie na to pozwolic
 
Zmienie temat :tak: Dziewczyny a jak to jest z Waszymi powrotami do pracy? Wracacie? Kiedy?
ja nie wracam bo nie mam gdzie ale bede opiekowac sie malenstwqem hahahha trzeba dorobic do budzetu domowego bo cienko cienko,.. ale zazwyczaj moje zxnajome szly jak dzieciatko mialo 5 mcy
 
Ja zamiarzam wykorzystać 22 tyg. macierzyńskiego, 2 dni okolicznościowe, 25 dni urlop za zeszły rok i 1 dzień już z tego roku. Powrót wypadnie mi na 14 czerwca czyli Franek będzie miał 6,5 miesiąca.

A ja wlasnie jestem na etpie rozmyslan czy i kiedy i jak to zorganizowac. A po pierwszym dziecku kiedy wrocilas do pracy? Jak bylo? Nie zalowalas ze wrocilas?

ja nie wracam bo nie mam gdzie ale bede opiekowac sie malenstwqem hahahha trzeba dorobic do budzetu domowego bo cienko cienko,.. ale zazwyczaj moje zxnajome szly jak dzieciatko mialo 5 mcy

Czyli masz juz jakiegos maluszka do opieki? Kiedy zaczynasz? Bedziesz miala wprawe jak przy blizniakach :)

a jeszcze trzy/cztery miesiace temu nie nadazalam pisac i czytac o tej porze :
lece zrobić sobie kąpiel w pianie i trzeba iść spać...echhh a kiedys tak lubialam po nocach siedziec..teraz nie mozna sobie na to pozwolic

Ja tez lubilam i dalej lubie i niestety to robie... Jakos nie moge sie powstrzymac przed nocnym siedzeniem i nie moge sie zmusic do tego zeby po ludzku chodzic spac.
 
reklama
Co do tych huśtawek to ja wybrałabym tą 3 w 1..bo najdłużej posłuzy:tak:
Do tego skoczka nie jestem przekonana...czy to jest dobre dla dziecka? Chodzi mi o kręgosłup..nóżki....
Jak to wizę to od razu mi się kojarzy z chodzikiem do którego bym w życiu swojego dziecka nie włożyła:no:
Ale może się mylę:tak:

A co do tego zdjęcia to też myślę że to uroda tej dziewczynki...ani Hania ani Tomek tak nie wyglądali:tak:

Ja też idę spać bo jak zwykle nie wiem o której pierwszy raz mi się dziecko do karmienia obudzi:-D
I czekam na wieści od koleżanki:tak:
O 23 napisała mi że jej wody odeszły:szok:
Matko aż mnie boli jak sobie pomyślę co ją czeka!
Nawet 5 min tego bólu to dla mnie za dużo:baffled::baffled::baffled::sorry2:
 
Do góry