reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

:]
ja tez juz mialam okres, jakies 2 tyg temu, a tez wyłacznie piersiąikan karmie.. trudno to nazwac okresem, ze mnie sie nie lało tylko wylatywały takie skrzepy dziwne i tylko przy sikaniu, dziwne...

a mam takie pytanie z innej beczki - czy macie jakiś pomysł na prezent urodzinowy dla męża ? zawsze mam z tym problem, już nie mam pomysłów.. wiem że każdy mąż jest inny :) ale może jest coś co sie im wszystkim podoba ?:nerd:
 
reklama
:]
ja tez juz mialam okres, jakies 2 tyg temu, a tez wyłacznie piersiąikan karmie.. trudno to nazwac okresem, ze mnie sie nie lało tylko wylatywały takie skrzepy dziwne i tylko przy sikaniu, dziwne...

a mam takie pytanie z innej beczki - czy macie jakiś pomysł na prezent urodzinowy dla męża ? zawsze mam z tym problem, już nie mam pomysłów.. wiem że każdy mąż jest inny :) ale może jest coś co sie im wszystkim podoba ?:nerd:

seksowna bielizna (oczywiscie dla ciebie) ,romantyczna kolacja i winko na rozbudzenie zmyslow:-Dto na pewno wszystkim facetom by odpowiadalo na prezent:tak::-D
 
wrocilam z miasta,ale to byla przeprawa! doszlam do jednego marketu i czuje jak ze mnie chluslo dotykam tylek a tam cale spodnie czerwone! masakra jakas. no to za tel zeby ktos po mnie przyjechal. no i oczywiscie z tego wszystkiego nici z zakupow:( a mialam takie plany... kurcze ciekawe jak dlugo bedzie ten okres trwal...przeciez juz dzis musialam 3razy cala sie przebierac:( juz mam dosc! jak nie urok to sra...ka!!!
to na pewno okres??
miesiac po porodze??
moze idz do lekarza ze mnie tak chluslo i to byl krwotok ok. 3 tyg po porodzie...niech Ci zob usg czy macic a sie zagoila...

ale ja mialam tak czerwone ze az do kolan mi przemokly w kilka sekund...


ja okres mialam juz ale bardzo skapy 4 dni i to z przerwami..raz sie lalo raz nie..

:]
ja tez juz mialam okres, jakies 2 tyg temu, a tez wyłacznie piersiąikan karmie.. trudno to nazwac okresem, ze mnie sie nie lało tylko wylatywały takie skrzepy dziwne i tylko przy sikaniu, dziwne...

a mam takie pytanie z innej beczki - czy macie jakiś pomysł na prezent urodzinowy dla męża ? zawsze mam z tym problem, już nie mam pomysłów.. wiem że każdy mąż jest inny :) ale może jest coś co sie im wszystkim podoba ?:nerd:
ja mjemu na dzien dzisiejszy bym kupila nowy mozg!!!:-D:-D:-D

a tak powaznie moj to straszny elegancik wiec zawsze ubranie mu kupuje oczywiscie najpierw ogladamy reazy na necie i ak widz co mu se podoba to mu kupuje...
 
to na pewno okres??
miesiac po porodze??
moze idz do lekarza ze mnie tak chluslo i to byl krwotok ok. 3 tyg po porodzie...niech Ci zob usg czy macic a sie zagoila...

ale ja mialam tak czerwone ze az do kolan mi przemokly w kilka sekund...

bylam w piatek u gin i robila usg stwierdzila ze wszystko juz jest dobrze i macica obkurczona:sorry:
 
to na pewno okres??
miesiac po porodze??
moze idz do lekarza ze mnie tak chluslo i to byl krwotok ok. 3 tyg po porodzie...niech Ci zob usg czy macic a sie zagoila...
czemu mowisz ze miesiąć?
bo z tego co ja widze Uli wlasnie dzisiaj konczy się połóg.. a z tego co pamietam Kopciuszek chyba dostała już po 5 tyg..

3 tyg po porodzie takie cos to faktycznie moglby byc jakis krwotok ale teraz to juz raczej okres.. ;)
 
Jeju przed chwilka byl u mnie taki statarszy pan i spytal czy nie dalabym mu kawalek chleba jakas herbate albo cos do jedzenia a ja nawet chleba nie mam w domu ale dalam mu to co mialam w lodowce nieotwartego ryz makaron i takie tam i teraz tak siedze i mysle ze moglam mu dac jeszcze pare innych rzeczy ale mnie zaskoczyl i na szybko tylko to mi wpadlo w reke :(
 
Normalnie dola zlapalam ze siedze w cieplym domu na dupie a ludzie musza chodzic po domach i sie o chleb prosic :(

no doła można załapać.ja 2lata temu codziennie dawałam kolesiowi chleb i żywność jak jechałam z pracy to na krzyżówce dawałam mu tą żywność widać było że nie chodziło mu o kase na picie ale na jedzenie:-(
 
Zapomnialam dodac ze moja gondolka jest strasznie ciezka bo to nie z tych nowoczesnych...
u mnie to samo..sama wozka z dzieckiem nie ziniose:no:

:]
ja tez juz mialam okres, jakies 2 tyg temu, a tez wyłacznie piersiąikan karmie.. trudno to nazwac okresem, ze mnie sie nie lało tylko wylatywały takie skrzepy dziwne i tylko przy sikaniu, dziwne...

a mam takie pytanie z innej beczki - czy macie jakiś pomysł na prezent urodzinowy dla męża ? zawsze mam z tym problem, już nie mam pomysłów.. wiem że każdy mąż jest inny :) ale może jest coś co sie im wszystkim podoba ?:nerd:
hm...a moze wywolasz w duzym formacie zdjecie Waszej rodzinki? i wstawisz w duza antyrame albo cos w tym klimacie?:sorry:
 
reklama
KOPCIUSZKU widzialam na agugu wasza mate edukacyjna??
jakiej ona jest firmy??
bardzo mi sie podoba a jestem na etapie kupna;-)
Ta mata to Tiny Love,jest super,kupilam uzywana ale jest w dobrym stanie:tak:to jest ta
MATA TINY LOVE+dodatki wartości 100zł WROCŁAW (910263482) - Aukcje internetowe Allegro
Taka sama ma tez Emwu:tak:

kurde moze ty zadzwon do lekarza i zapytaj czy az tak sie z ciebie moze lac!!!! ja mialam normalny okres bez skrzepow itd... i trwal 4dni a zawsze mialam 5 dni. no ale zeby az tak sie lało?? no ja nie wiem....
Moze i to jest calkiem normalne:tak:nawet 3 okresy moga tak wygladac:tak:

no a ja 19tego bylam u gin i pow ze wszystko juz ok wiec zaplanowalam wieczor pelen erotyzmu na sobote czyli20tego a tu wieczorem w sobote masz babo placek okres dostalam i z seksiku nici. bylo trzeba nie planowac i korzystac w piatek:-D
I nic nie mowil ze zbliza sie @?

czemu mowisz ze miesiąć?
bo z tego co ja widze Uli wlasnie dzisiaj konczy się połóg.. a z tego co pamietam Kopciuszek chyba dostała już po 5 tyg..

3 tyg po porodzie takie cos to faktycznie moglby byc jakis krwotok ale teraz to juz raczej okres.. ;)

Tak ja mialam po 5 tygodniach:tak:i wlasnie po takim czasie mozna sie tej wstreciuchy spodziewac:tak:
 
Do góry