reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Tak tylko pytanie czy bedzie smakowało?Sama jestem ciekawa:tak:jak wypróbujesz to daj znac;-)

A ja sie troche martwie ta wysypka u mojego synka:-(jest dziwna bo np. rano bylo dosc duzo chrostek a teraz juz nie ma nic,potem znowu wychodza i tak w kolko:baffled:czy wy mozecie mi doradzic co to moze byc?Ma na buzi ale nie na policzkach tylko najwiecej na skroniach,na szyi i troszke na brzuszku:baffled:i ja juz glupieje bo trwato juz tydzien i raz jest a raz jej nie ma:baffled:czy to sa potówki?trądzik niemowlecy?czy moze jakas alergia?Ja myslalam ze to po dzemie truskawkowym ale tak dlugo by sie utrzymywala?Nie jem juz go prawie tydzien?Doradzcie co to moze byc?
Musze chyba kupic Oilatum.

To są potówki :tak: prosaki występują w okolicach buzi i policzków
 
reklama
ja od nakladek zaczynalam i faktycznie w nich nie bolalao...jak zaczelam od nich odchodzic to sie zaczelo...teraz czy mam je czy nie boli tak samo:-( ciezki temat jest z tym u mnie na serio,ale nie poddaje się..
Ja też sycze z bólu na poczatku karmienia. z tym ze u mnie to jest otwarta rana na sutku:baffled: nie chce swie niestety goic a w nakladkach Lidka nie chce jesc- nie i koniec. Próbowałam też dać odpoczac piersi i odciagac- tez nie pomoglo. wiec zaciskam zęby i karmię normalnie. Wciąż liczę że samo się zagoi
 
Kochane mam problem moj maly ma kilka karmien w ciagu dnia co 3 godzinki ale np pol dnia ma takie ze chce jesc co chwilke co pol godziny albo co godzine mniejsze porcje ale dzis to juz masakra od rana w sumie nie pospal i je co pol godziny co godzina to 30 to 50 to 60 albo 20 ml walnal juz 2 duze kupy ale co chwilka jest marudny poplakuje nie wiem co moge zrobic zeby jadl co 2-3 godziny bo to chyba niedobrze jak co rusz mu mleko daje ale on jest glodny to coz mam zrobic jak sie nie naje porzadnie za jednym razem help!!!
 
Kochane mam problem moj maly ma kilka karmien w ciagu dnia co 3 godzinki ale np pol dnia ma takie ze chce jesc co chwilke co pol godziny albo co godzine mniejsze porcje ale dzis to juz masakra od rana w sumie nie pospal i je co pol godziny co godzina to 30 to 50 to 60 albo 20 ml walnal juz 2 duze kupy ale co chwilka jest marudny poplakuje nie wiem co moge zrobic zeby jadl co 2-3 godziny bo to chyba niedobrze jak co rusz mu mleko daje ale on jest glodny to coz mam zrobic jak sie nie naje porzadnie za jednym razem help!!!

Karmisz piersią czy butlą ?

Ja karmię piersią, mały mój miewa tak samo :tak: w okresie czuwania kiedy dziecię jest aktywne, mojemu np. nie tyle się chce jeść co pić, powisieć na cycu (bo u mamy dobrze) i po kazdej kupie zaraz znowu chce coś wszamać :tak: i to jest normalne bo mleko z piersi jest lekkostrawne i szybciej przetwarzane przez niemowlaka :tak: więc jeśli chce to dać ... wsio się z czasem unormuje ...

natomiast z butlą to trzeba albo przepajać albo czekać do następnego karmienia :no:
 
Ja też sycze z bólu na poczatku karmienia. z tym ze u mnie to jest otwarta rana na sutku:baffled: nie chce swie niestety goic a w nakladkach Lidka nie chce jesc- nie i koniec. Próbowałam też dać odpoczac piersi i odciagac- tez nie pomoglo. wiec zaciskam zęby i karmię normalnie. Wciąż liczę że samo się zagoi

U mnie początkowo było super, a teraz 3 tygodnie po porodzie zaczynam odczuwać boleści :-( najbardziej boli jak mały się łapczywie przysysa ... ale on w ogóle do jedzenia jest okropny :no: strasznie nerwowy jak cyca nie złapie, a czasem nie ma jak złapać bo zamiast łapać sutek to on sobie piąchy wsadza ... po kilku chwilach częstuje mnie przygryzaniem sutka dziąsłami :no: ból jak jasna cholera ...
 
Karmisz piersią czy butlą ?

Ja karmię piersią, mały mój miewa tak samo :tak: w okresie czuwania kiedy dziecię jest aktywne, mojemu np. nie tyle się chce jeść co pić, powisieć na cycu (bo u mamy dobrze) i po kazdej kupie zaraz znowu chce coś wszamać :tak: i to jest normalne bo mleko z piersi jest lekkostrawne i szybciej przetwarzane przez niemowlaka :tak: więc jeśli chce to dać ... wsio się z czasem unormuje ...

natomiast z butlą to trzeba albo przepajać albo czekać do następnego karmienia :no:
No ja kurka karmie butla a on ciagle chce chyba by opieke wezwali jakbym mu nie dala ze dziecko bije hihi a czym przepijac?
 
A to już trzeba zapytać butelkowe mamy :tak: ja sama kilka razy przepajałam małego woda z cukrem, raz siorbatą z koprem ... ale są też inne siorbaty dla niemowlaków ...

Dziewczynki będą wiedziały coś na ten temat wiecej ...
 
reklama
Do góry