reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Eliza a smarowałaś sutki swoim mlekiem? Mi tak jeszcze w szpitalu radziły jak mi popękały i faktycznie pomogło w pierwszych dniach-później już niestety nie karmiłąm ale goiły się jeszcze w trakcie dawania piersi
 
reklama
Eliza a smarowałaś sutki swoim mlekiem? Mi tak jeszcze w szpitalu radziły jak mi popękały i faktycznie pomogło w pierwszych dniach-później już niestety nie karmiłąm ale goiły się jeszcze w trakcie dawania piersi
smarowałam,ale ja teraz juz nie mam popekanych, wszytsko zaleczone...one teraz mnie poprostu bolą:baffled: zawsze mialam bardzo wrazliwe piesi i zastanawialam sie cala ciaz czy ja wogole bede mogla karmic ...
Moze moje cycuch sie nie nadaja do karmienia...nie wiem juz sama...naprawde jest mi ciezko i jest to dla mnie mega problem...no ale cóż..najwidoczniej nie moze byc wszytsko od pocztaku do konca takie łatwe i przyjemne ...
 
Ostatnia edycja:
jak czyam ze karmisz tylko piersia to zadzroszcze ci i łapie doła!

No z jednej strony to ja zazdroszcze tobie:tak:wiec ciesz sie bo ty tez masz sporo plusow ze jest na sztucznym:tak:

Ja muiszę się zaopatrzyć zapobiegawczo w infacol i jeszcze panadol wrazie gorączki żeby mieć

Na goraczke dla dziecka polecam najbardziej paracetamol w czopkach:tak:nie ma nic lepszego i szybciej dzialajacego:no:tylko powiedz ze to dla noworodka;-)Zaden syrop nie jest tak dobry.Pozatym podanie jego to udreka,bynajmniej tak bylo u mnie:tak:

Dziewczyny a ten Oilatum to mam kupic plyn do kapieli czy krem?Bo sama nie wiem co bedzie lepsze?
 
No z jednej strony to ja zazdroszcze tobie:tak:wiec ciesz sie bo ty tez masz sporo plusow ze jest na sztucznym:tak:



Na goraczke dla dziecka polecam najbardziej paracetamol w czopkach:tak:nie ma nic lepszego i szybciej dzialajacego:no:tylko powiedz ze to dla noworodka;-)Zaden syrop nie jest tak dobry.Pozatym podanie jego to udreka,bynajmniej tak bylo u mnie:tak:

Dziewczyny a ten Oilatum to mam kupic plyn do kapieli czy krem?Bo sama nie wiem co bedzie lepsze?
To jest emulsja do kapieli ale na opakowaniu pisze, że można ją do smarowania też używać
 
więc jak myślisz Asiu, co mogło spowodowac to żebył taki marudny ? choc marudny to złe okreslenie- zachowywał się tak jakby cos mu było, taki niespokojny , niby był głodny łapał butlełapczywie za chwilęwypluwał, płakał dalej, szukał znowu tej butelki, i tak na okrągło.., ja już nie wiem co mam robić w takich sytuacjach...:(


wydaje mi sie\ze raczej to byla kolka !:tak: niestety i dzieciatko sie meczy i rodzice razem z nim !
 
Aska gratulejszyn udanej imprezki :) fakt faktem ze jak sie robi impre w domu to jedzenia jest na kolejne kilka dni ... ale roboty na wiecej ... poza tym u nas jest kuchnia o wymiarach 1,5 na 2m !!! przygotowanie czegokolwiek to masakra !! no i do tego jak mi zacznie wszystko szykowac tesciowa to bedzie to raczej niezjadliwe i nieestetyczne do tego podane w brazowych naczyniach - dziekuje wole w knajpie !!! bo ja raczej z mala na rekach nie bardzo moge zaplanowac jakies przygotowania ...




no i dzis pierwsza kapiel bez tatusia ... tesciowa tylko niech mi wode naleje - dzis mam pretekst zeby ja wywalic od malej bo nie chce zeby mi ja zarazila !! :)


mea ja z twoja tesciowa to tez bym chrzcin nie chciala robic haha :-D:-D

my tez kapiemy dzis bez taty :-( ....jarek na wyjezdzie we warszawie !:dry::dry:
 
Na goraczke dla dziecka polecam najbardziej paracetamol w czopkach:tak:nie ma nic lepszego i szybciej dzialajacego:no:tylko powiedz ze to dla noworodka;-)Zaden syrop nie jest tak dobry.Pozatym podanie jego to udreka,bynajmniej tak bylo u mnie:tak:


ja tez polecam paracetamol w czopkach ! syrop mi patryk pluł dalej niz widziałam a i tak szybko nie dziala jak czopki !:tak::tak::tak:
 
A nakładki silikonowe? Mi mąż kupił z aventa za 15 zeta w aptece i ból był mniejszy w najgorszych momentach
ja od nakladek zaczynalam i faktycznie w nich nie bolalao...jak zaczelam od nich odchodzic to sie zaczelo...teraz czy mam je czy nie boli tak samo:-( ciezki temat jest z tym u mnie na serio,ale nie poddaje się..
 
reklama
Do góry