reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

więc jak myślisz Asiu, co mogło spowodowac to żebył taki marudny ? choc marudny to złe okreslenie- zachowywał się tak jakby cos mu było, taki niespokojny , niby był głodny łapał butlełapczywie za chwilęwypluwał, płakał dalej, szukał znowu tej butelki, i tak na okrągło.., ja już nie wiem co mam robić w takich sytuacjach...:(
Ja ci odpisałam wcześniej kochana:-D może za nagła zmiana mleczka?? inny smak i jest skołowany
 
reklama
moja malutka ma mnostwo kropeczek na twarzy i glowie... to pomoze???

moim zdaniem powinno pomoc !!

Mea ja to zakupy robie co dwa tygodnie jak mąż przyjeżdża i też kasy idzie mnóstwo za jednym zamachem no ale fakt jak tu z maluszkiem na zakupy

no zwlaszcza w takie mrozy !!!


Aska gratulejszyn udanej imprezki :) fakt faktem ze jak sie robi impre w domu to jedzenia jest na kolejne kilka dni ... ale roboty na wiecej ... poza tym u nas jest kuchnia o wymiarach 1,5 na 2m !!! przygotowanie czegokolwiek to masakra !! no i do tego jak mi zacznie wszystko szykowac tesciowa to bedzie to raczej niezjadliwe i nieestetyczne do tego podane w brazowych naczyniach - dziekuje wole w knajpie !!! bo ja raczej z mala na rekach nie bardzo moge zaplanowac jakies przygotowania ...


kurcze o 12 mysza zjadla 150 mleka i spi do teraz !! chyba musze ja obudzic bo kapac potem bede po 21 !!

no i dzis pierwsza kapiel bez tatusia ... tesciowa tylko niech mi wode naleje - dzis mam pretekst zeby ja wywalic od malej bo nie chce zeby mi ja zarazila !! :)
 
Daffi- są tańsze odpowiedniki- emolium, balneum... albo taka oliwka do wody z rossmana- ja mam to ostatnie i raz na jakiś czas dodaję do kapieli. A na jakieś krostki dobrze robi tez kąpiel w kalium- taki proszek zabarwia wodę na rózowo i łagodzi i odkaża zmiany skórne. Tylko trzeba go dać malutko bo może w większej ilości wysuszać.
Sylwik- takie objawy ma właśnie kolka jelitowa, tak mi mówiła położna. Może Ty coś nowego zjadłaś?
My też tylko na cycu wciąz- jak malutka zostaje z mężem to zostawiam im 120 ml i na ogół starcza. Tzn do tej pory starczało;-)
 
Daffi- są tańsze odpowiedniki- emolium, balneum... albo taka oliwka do wody z rossmana- ja mam to ostatnie i raz na jakiś czas dodaję do kapieli. A na jakieś krostki dobrze robi tez kąpiel w kalium- taki proszek zabarwia wodę na rózowo i łagodzi i odkaża zmiany skórne. Tylko trzeba go dać malutko bo może w większej ilości wysuszać.
Sylwik- takie objawy ma właśnie kolka jelitowa, tak mi mówiła położna. Może Ty coś nowego zjadłaś?
My też tylko na cycu wciąz- jak malutka zostaje z mężem to zostawiam im 120 ml i na ogół starcza. Tzn do tej pory starczało;-)

ja już nie karmię piersią( miałam zapchane kanaliki i mały ł sie męczył jak ssał, a potem straciłam pokarm całkowicie jak odciągałam laktatorem), może faktycznie to kolka była? choc Filip nie miał twardego brzuszka..:confused:
 
Aaa laski miałam wam napisać cosik:tak: wczoraj moja teściowa pierwszy raz(!) odwiedziła swojego wnuka-oprócz odwiedzin w szpitalu:baffled:
toż to szok normalnie:wściekła/y: jakbym ja była na jej miejscu to bym opiernicz dostała od niej niezły:szok:
 
reklama
jak czyam ze karmisz tylko piersia to zadzroszcze ci i łapie doła!

hmmm wiesz...ja mam doła i rycze co dzien ,bo bolą mnie nadal te brodawki strasznie...co troche przestana to za chwile znów...konsultowałam sie z położną i niby wszytsko jest ok...Polozna potwierdzila to co dziewczyny mi radzily -musze sciagac troche pokarmu przed karmieniem zeby piersi nie byly takie twarde , bo Mała nie moze wtedy dobrze zlapac na poczatku i dlatego boli...po paru pociagnieciach niby przechodzi,ale i tak jest to straszny bol:-( taki ,ze czasem chce sie poddac...Polozna kazala brac paracetamol i karmic,karmic i jeszcze raz karmic...i ma przejsc...tylko jak mam to robic ,jak mam tak obolałe brodawki...najlepiej jakbym nie karmila ze 3 dni wogole zeby sie zregenerowaly,ale tak sie nie da...ehhh musze dac jakos rade :tak:
 
Do góry