reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

HEj dziewczynki\:) u mnie egzaminowe popoludnie czyli nauka
srednbio mi to wychodzi z mała bo ma jakieś humorki=- nie wiem o co jej chodzi, coąs się jej nie podoba i jęczy sobie kilka godzin:szok:
Nocki takie sobie- jedzonko jest okolo polnocy, 2 i potem po 5 i po 7. Więc dość regularnie. Ale jakos sie wysypiam. Tylko martwi mnie jeden sutek- ciągle niezagojony. A jak probuje odciagac i dawac malej z butli to potem mam straszny krzyk i placz jak dosytaje cyca- i tak zle i tak niedobrze
juz nie wiem co zrobic z tym sutkiem.
Co do wody to chyba kwestia wyboru- tak jak niektorzy po kazdym karmieniu wygotowuja butelke a inni raz na kilka dni. Ja daje malej herbatke tez z woda wczesniej przegotowana i odstalą- nie sadze zeby mialo to na nia jakis zly wplyw. Ale wiadomo- każda mama wie co jej dziecku może zaszkodzić i każda ma swój sposób
 
reklama
O no to dzieki kochana bo ja to wlewalam 300 ml i ciagle nowa grzalam bo nie wiedzialam czy moze ta woda dluzej stac i robie ze zwyklej przegotowanej to w takim razie bede trzymac w zwyklej jakiejs butli balam sie ze moze plastikiem przejsc albo cos.

bez przesadyzmu ! ja gotuje w czajniku i jest :) na noc wlewam sobie wrzatek do termosu ...
 
Hhmmm jak tylko podgrzac to chyba mozna ja mam podgrzewacz na jedna butle i caly czas mam tam butelke z woda na nastepny posilek zeby tylko mleczko dosypac i miec gotowe szybciutko polecam wczesniej grzalam wrzatek nalewalam do garnka i ogrzewalam tak porazka
 
ja kupilam podgrzewacz Canpol za 99 i jest super !! szybko sie grzeje i da sie ustawic optymalna temperature ... ale do podgrzewania mleczka to u mnie albo dolewanie wrzatku albo mikrofalowka
 
normalnie dziewczyny szok!!!!
Dostalam dzis pierwszy okres!!!
bardzo dziwne uczucie znow sie do tego przyzwyczajac itp....
juz pomyslalam o drugim dziecku he he:-):tak:
A to na pewno @? Ja ostatnio też myślałam, że mam okres a jak poszłam do gin to się okazało, że to jeszcze samooczyszczanie macicy było. Parę dni temu dopiero owulę miałam;-) Dla mnie właśnie wtedy było dziwne to, że niby @ a skrzepów brak bo zawsze okresowi towarzyszyły mi skrzepy.
 
ja zawsze gotuje czajnik pelen wody i jak ostygnie przelewm do plastkiowej butelki po zywcu...jakis czas na poczatku kupowalam wode mineralna z żywca zdrój tylko dlatego ze tej wody juz nie trzeba przegotowywac. ona od razu nadaje sie do picia przez maluszka. u mnie na mleku pisze wlasnie zeby nie gotowac wiec sie o to nie martwie tylko rozrabiam wrzaca wode z ta schlodzona w butelce i podaje malej. u mnie woda z butelki schodzi w ciagu 1 dnia no moze czasem prawie 2 dni...
Ja mam wodę w butelce z mineralnej i wlewam do czajnika. Potem gotuję. Nie za dużo, tylko na raz żeby starczyło i uzupełniam czajnik co picie. A żeby mleko nie było za gorące to do tego potem wlewam trochę przegotowanej wody, ale zimnej, która stoi w garnuszku przykryta.
 
reklama
Do góry