reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja linię mam, ale od mostka do pępka:p
Siary nie mam, czasem sobie sprawdzam:)
Pępek czasem mam na pół wypchnięty a czasem normalny, nie wiem od czego to zależy, ale chciałabym mieć wypukły i to bardzo:)
 
reklama
Idę pomidorówkę z ryżykiem robić:))

Martuśka no ja chuda przed ciążą byłam, zresztą jak leżę na brzuszku to Mój się śmieje, że żebra mi widać, ale swój brzuszek to ja już mam:) W albumie fotki:)
 
Dziekuje, ale kochane jestescie, ze mnie tak milo witacie, kurde chyba musze na czesciej znikac;-)

Mialam sie was pytac o
-wystajace pepki- u mnie wystaje, ze hej od kiedy brzuszek zaczal rosnac
- ciemna linie (linea negra) czy juz sie u ktorejs pojawila. Ja miala z Alexandrem, ale nei pamietam kiedy sie pokazala, a narazie z niunia jeszcze nei mam
-mleko w cycach- ja juz mam, ale nie zeby sie lalo tylko jak nacisne otoczke brodawkowa. Z Alkiem odkrylam w 7 miesiacu, tez przez nacisniecie, ale wczesniej nei sprawdzalam, teraz zdecydowanie pojawilo sie po raz pierwszy w 5-tym. Sprawdzcie sobie;-)

No nareszcie !!!
Pohcowaly sie baby wstretne i trzeba po nie zaproszenie wyslac co by sie odezwaly :)
Ciesze sie ,ze wszytko dobrze. Gratuluje corci.

Ja jestem teraz w 20 tyg.
Pepek jeszcze nie wystaje. Poszerza sie, robi sie bardziej plaski ale wciaz jeszcze w doleczku.
Ciemna linia. Zaczela sie jakby zarysowywac ale to zalezy jakie swiatlo na brzuszek pada. Czasem ja widze a czasem nie.
Mleko w cyckach. Tez jestem w szoku. Joanna wspomniala ,ze siara jej sie juz pojawila wiec i ja sprawdzilam i o dziwo tez mam. Po nacisnieciu przezroczyste kropelki wyplywaja i to nie po jednej. Sporo ich :).
A wydawalo mi sie ,ze to dopiero przed porodem bedzie.
 
Dziekuje, ale kochane jestescie, ze mnie tak milo witacie, kurde chyba musze na czesciej znikac;-)

Mialam sie was pytac o
-wystajace pepki- u mnie wystaje, ze hej od kiedy brzuszek zaczal rosnac
- ciemna linie (linea negra) czy juz sie u ktorejs pojawila. Ja miala z Alexandrem, ale nei pamietam kiedy sie pokazala, a narazie z niunia jeszcze nei mam
-mleko w cycach- ja juz mam, ale nie zeby sie lalo tylko jak nacisne otoczke brodawkowa. Z Alkiem odkrylam w 7 miesiacu, tez przez nacisniecie, ale wczesniej nei sprawdzalam, teraz zdecydowanie pojawilo sie po raz pierwszy w 5-tym. Sprawdzcie sobie;-)
- pępek na swoim miejscu, nigdzie nie wyskoczył - a szkoda.. ;-)
- linia tak jak Georgina od samego mostka aż do wzgórka,
- mleka, siary zero.. a naciskam i naciskam.. Ale wsyztsko boli, pali piecze, że się boję, że móże jakies niedorżne cycki mam :-D
- nie znikaj za często :D :-)
 
Tak sobie mysle ,ze z piersiami moze tak byc jak i z ruchami dziecka i z brzuszkiem. Wczesniej sie pokazuje niz w przypadku pierworodek. Moze kanaliki sa juz przystosowane i gruczol reaguje szybciej.
 
A dlaczego lezysz? bo u mnie sie zaczelo od plamienia a jak to przeszlo to mi ten brzuch twardnieje. A leki to biore cala litanie:2*1duphaston,kaprogest 1 na tydzien(zastrzyk),Acard1*1 , clexan zastrzyk codziennie,i nospe 3*2
u minie to zaczeło sie od porodu przedwczesnego w 23 tyg urodziłam córeczke ale zmarła mój aniołeczek:-(a przy tej to najpierw podejżenie że ciąża pozamaciczna ale, później okazało sie że jednak wszystko ok a później planienie i od tamtej pory musze leżeć i ginio nie ukrywa że go końca ciąży bięde musiała leżeć, a to między innymi dlatego że u mnie jest podejżenie skracającej sie szyjki i obawa przed wcześniejszymi skurczami, ale pozatym jest wszystko ok wyniki mam dobre więć jestem dobrej myśli :tak:;-)
 
u minie to zaczeło sie od porodu przedwczesnego w 23 tyg urodziłam córeczke ale zmarła mój aniołeczek:-(a przy tej to najpierw podejżenie że ciąża pozamaciczna ale, później okazało sie że jednak wszystko ok a później planienie i od tamtej pory musze leżeć i ginio nie ukrywa że go końca ciąży bięde musiała leżeć, a to między innymi dlatego że u mnie jest podejżenie skracającej sie szyjki i obawa przed wcześniejszymi skurczami, ale pozatym jest wszystko ok wyniki mam dobre więć jestem dobrej myśli :tak:;-)

A z ta szyjka to jak to jest bo ja sie ciagle boje ze mi tez moze sie skracac bo mi ten brzuch twrdnieje co jakis czas jak kamien.Czy ty tez tak masz?I co ile chodzisz na kontrole?
 
"Witajcie, od kiedy istnieją grupy społecznościowe nie zakładamy działów zamkniętych w albumie.
Któraś z Was może założyć grupę ( z opcją "na zaproszenie) i to ona bedzie miała piecze nad tym komu i kiedy dac lub zabrac dostęp.
Opiekę nad grupą można w dowolnym momencie przekazać innej użytkowniczce np na czas wyjazdy lub braku możliwości koordynowania grupą.

Pozdrawiam"

Tak nam pani administartor napisała :) :-) Witaj spowrotem Martuska!

Można zalożyc w innym temacie na bb wątek zamkniety. to nie problem. Wczesniej jak proponowałam zamkniety wątek z albumem topisałam, ze bedzie problem bo bardzo dużo nas jest i na dodatek duża rotacja. Trzeba będzie zrobic listę Dziewczyn które będa miały dostęp do albumu.
 
reklama
u minie to zaczeło sie od porodu przedwczesnego w 23 tyg urodziłam córeczke ale zmarła mój aniołeczek:-(a przy tej to najpierw podejżenie że ciąża pozamaciczna ale, później okazało sie że jednak wszystko ok a później planienie i od tamtej pory musze leżeć i ginio nie ukrywa że go końca ciąży bięde musiała leżeć, a to między innymi dlatego że u mnie jest podejżenie skracającej sie szyjki i obawa przed wcześniejszymi skurczami, ale pozatym jest wszystko ok wyniki mam dobre więć jestem dobrej myśli :tak:;-)

To samo miałam poprzednio:-( no i dzięki lezeniu ( w większości w szpitalu) udało mi się w końcu zdrowego chłopa urodzić! będzie dobrze!!!
 
Do góry