reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Cześć Dziewczyny!
Cieszę się, że nie jestem sama w byciu nieznośną. Czasami aż mi szkoda mojego męża jak się go o coś czepię A że ogólnie dużo mówię, to zazwyczaj rozwijam temat jak papier toaletowy, hihi. Na szczęście dobrze to znosi a i te wyskoki to nie tak bardzo często.
Georgina mnie wczoraj lekarz zaskoczył, bo jak pytałam czy to krople to nosa mogły spowodować tą plamkę u maleństwa, to stwierdził, że w ciąży wszystkie krople są bezpieczne. A muszę powiedzieć, że to szanowany doktor w Lublinie.
Witam dawne forumowiczki, z którymi nie miałam jeszcze okazji porozmawiać!
U nas upały odpuściły i na dworze jest przyjemnie. Ale podobno od czwarku mają wrócić.
 
Cześć Dziewczyny!
Cieszę się, że nie jestem sama w byciu nieznośną. Czasami aż mi szkoda mojego męża jak się go o coś czepię A że ogólnie dużo mówię, to zazwyczaj rozwijam temat jak papier toaletowy, hihi. Na szczęście dobrze to znosi a i te wyskoki to nie tak bardzo często.
Georgina mnie wczoraj lekarz zaskoczył, bo jak pytałam czy to krople to nosa mogły spowodować tą plamkę u maleństwa, to stwierdził, że w ciąży wszystkie krople są bezpieczne. A muszę powiedzieć, że to szanowany doktor w Lublinie.
Witam dawne forumowiczki, z którymi nie miałam jeszcze okazji porozmawiać!
U nas upały odpuściły i na dworze jest przyjemnie. Ale podobno od czwarku mają wrócić.

Ja stosuję takie, które wiem, że mogę - homeopatyczne o nazwie EUPHORBIUM. Inne bezpieczne to te na bazie soli morskiej. Reszta to nie wiem.
 
Niestety mam lezec moge wyjsc na balkon do toalety i ostatnio lekarz powiedzial ze moge chodzic ile sie czuje na silach tyle ze brzuch mi zaczal twardniec i sie boje teraz chodzic a do lekarza dopiero za`1,5 tyg
no to witaj ja też leże od 2-ch miesięcy i tylko toaleta i do mamy na leżaczek i nigdzie więcej nie chodze a bierzesz jakieś tabletki bo ja duphaston, magne B6, fenoterol i witaminy:tak:
 
Georgina, to ciesze sie, ze coreczka, sliczne imie Martynka. My myslimy nad Anna Maria, chcemy bardzo miedzynarodowe z racji zamieszaknia.
Chudzinka z Ciebie skoro tylko 80 dag przybralas, a ja myslalam, ze moje 2 kg to malo:zawstydzona/y:
Moderator nam odpisał na jakimś naszym wątku, ale kurcze nie pamiętam na jakim.. Może w albumie?

A co odpisal?

Moka witam, witam i o zdrowie pytam. Idziemy leb w leb;-) Chyba tylko dwie narazie jestesmy z terminem 1 grudzien. Ciekawe ktora pierwsza sie rozpakuje, pewnie ktoras z terminu duzo pozniejszego:-D
 
no to witaj ja też leże od 2-ch miesięcy i tylko toaleta i do mamy na leżaczek i nigdzie więcej nie chodze a bierzesz jakieś tabletki bo ja duphaston, magne B6, fenoterol i witaminy:tak:

A dlaczego lezysz? bo u mnie sie zaczelo od plamienia a jak to przeszlo to mi ten brzuch twardnieje. A leki to biore cala litanie:2*1duphaston,kaprogest 1 na tydzien(zastrzyk),Acard1*1 , clexan zastrzyk codziennie,i nospe 3*2
 
"Witajcie, od kiedy istnieją grupy społecznościowe nie zakładamy działów zamkniętych w albumie.
Któraś z Was może założyć grupę ( z opcją "na zaproszenie) i to ona bedzie miała piecze nad tym komu i kiedy dac lub zabrac dostęp.
Opiekę nad grupą można w dowolnym momencie przekazać innej użytkowniczce np na czas wyjazdy lub braku możliwości koordynowania grupą.

Pozdrawiam"

Tak nam pani administartor napisała :) :-) Witaj spowrotem Martuska!
 
reklama
Martuśka witaj!!! w końcu się odezwałas i gratuluję córci;-)

Dziekuje, ale kochane jestescie, ze mnie tak milo witacie, kurde chyba musze na czesciej znikac;-)

Mialam sie was pytac o
-wystajace pepki- u mnie wystaje, ze hej od kiedy brzuszek zaczal rosnac
- ciemna linie (linea negra) czy juz sie u ktorejs pojawila. Ja miala z Alexandrem, ale nei pamietam kiedy sie pokazala, a narazie z niunia jeszcze nei mam
-mleko w cycach- ja juz mam, ale nie zeby sie lalo tylko jak nacisne otoczke brodawkowa. Z Alkiem odkrylam w 7 miesiacu, tez przez nacisniecie, ale wczesniej nei sprawdzalam, teraz zdecydowanie pojawilo sie po raz pierwszy w 5-tym. Sprawdzcie sobie;-)
 
Do góry