reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
hej

mój się wczoraj nie ruszał 11 godzin- nic, zero. Ale wieczorem po 22-00 lekko się przeciągał ;-) coraz mniej miejsca. Nawet jak pukam to nie odpowiada.
Przed pierwszym porodem Oskar chyba 3 dni siedział cicho i się przygotowywał do natarcia ;-)

Galerianki ???? nie widziałam tego filmu- dobry jest.
Co do tych dziewczyn- hmmmm niestety w naszym mieście jest Gateria Centrum i te małolaty faktycznie siedza w knajpie i tylko widac jak wychodzą z facetami i idą na parking. Rodzice nie chcą dac na szmaty, wiec znalazły inny sposób. A normalnych chłopaków wyzywaja o frajerów- jakas masakra.

bardzo przykre to jest ze tak sie dzeje ale mnostwo jest takich diewczyn...u mnie nie ma zadnego centrum handlowego bo miescinka naprawde malutka ale jak widze matki z corkami przy drogach stojace albo w knajpach wyczekujace na okazje to brak slow!!! patologia!!!
 
Ja będę rodzić tam gdzie mieszka moja mama ... opieka szpitalna i porodowa super, :cool2:tylko tam trzeba te 100 km dojechać z bólami ekhmm ... a to już nie lada wyczyn.



Ja dzisiaj na 15:00 ale znając życie to wejdę do dżina jak Ty już pewnie wrócisz do domu :-D tak kobita się godzin trzyma, swoje odstać trzeba jak za czasów PRL, tyle, że prywatnie!:happy:

no ja tez mialam taka ze czekalam po godzinach ale zmienilam lekarke na super fajna i wchodze o czasie :-)
 
No nie wiem Mea ...:-) syr tłuszczem ocieka ;)

ale bez przegiec !! ten sam ser na kanapce bedziesz jadla ... co za roznica czy stopiony czy na zimno ?? nie mozna popadac w paranoje :) wiadomo ze nie na samiusienkim poczatku ale dziecko trzeba przyzwyczajac do normalnego jedzenia tylko odpuscic te naprawde ciezkie rzeczy i ostre przyprawy /ja wogole nie toleruje ostrych przypraw wiec luzik :)/
 
Cześć dziewczyny:-)
Oj nie bójcie się tak tej diety cycusiowej;-) /rozmawiałam z moja mama- jadła wszystko. Raz tylko miałam biegunke jak najadła się śledzi w smietanie 5 dni po porodzie- szalona.... Po prostu nikt jej nie powiedział że powinna trzymać jakas dietę. Tak naprawdę można po kolei wprowadzać wszystkie produkty i jeśli dziecko nie będzie alergikiem to juz po miesiącu i pizza i kebab nam niestraszne. Przynajmniej ja nie zamierzam rezygnować ze wszystkiego. Z kawy nie dam rady jak chcę na zajęcia chodzić i jeszcze trochę się na nie przy dzidziusiu nauczyć;-) Wszystko w ramach rozsądku. No ale to decyzja każdej mamusi.
Kasiek- w godzinach aktywności bobas powinien wykonać nie mnej niz 4 ruchy na godzine. Jeśli nie, liczymy w nastepnej godzinie. Gdyby dalej nie było więcej niz 4 ruchy to kierunek IP. Takie mam zalecenie od lekarza. I w szpitalu położna mi to samo mówiła więc może coś w tym jest.
Oj chyba muszę spadać się ogarnąć... Moze jakieś pranie wstawić i wreszcie się pouczyć:-(
 
reklama
Wiecie za czym będę płakać ? za PIZZĄ!, kebabem, McDonaldem!:-p

hahahha ja juz placze bo ja juz wykorzystalam ostatni dzien... i zrobilam sobie ostatnia wieczerze...nigdy nie wiadomo kiedy porod sie zacznie a pozniej czestowac dzidzie mlekiem po sosie czasnkowym i ogolnie kebabie i innych fast foodach nie wypada hehhe... ale narazie jakos mnie nie ciagnie:-)
 
Do góry