reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kasiu najlepsze jest to że rano balam sie wstac i zrobic jakikolwiek ruch a ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze jest wszystko ok... czuje sie lepiej niz wczesnije... od 25 tyg meczylo mnie spojenie a dzis prawie go nie czuje... chwilami cos zakluje ale nic z tego sobie nie robie.. nie wiem ale cala akcja jak przyszla tak dzis przeminela.. troszke plecy bola ale ogolnie to rewelacja!!!! nie wiem o co chodzi zgubilam sie ale widze ze moja corcia jest bardzo zrzyta ze mna i nie chce za nic w swiecie opuscic mojego brzuszka..wiec niech sobie w nim siedzi skoro chce ale oby juz mnie tak nie meczyla wiecej.:-)

a cos ci lekarz mowil o wywolywaniu porodu ?? masz jakies plany czy idziecie na zywiol ??
 
reklama
a cos ci lekarz mowil o wywolywaniu porodu ?? masz jakies plany czy idziecie na zywiol ??

narazie stan wód jest ok wiec czekam... w poniedzialek ktg i usg wiec sie okaze czy cos sie dzieje czy tez nie... jesli wody beda uciekac to wtedy od razu oksytocyna a jak nie podziala to jeszcze 2 proby jesli to nie bedzie dobrze to CC...
 
to jest nasza coreczka. relacja z porodu pojawi sie na odpowiednim watku w ciagu najbliższych dni.
Pozdrowienia.
 

Załączniki

  • ala 005.jpg
    ala 005.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 30
a ja wpałaszowałam całe kilo pomarańczy i jest mi dobrze :) tylko do pełni szczęścia brakuje mi mleczka z kakao, które wczoraj się skończyło :-( no ale trudno, do sklepu juz mi się nie chce iśc, bo w piżamce siedze :p i też chciałabym obejzec tamten film na TVN ;)
 
reklama
Do góry