reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Clotrimazolum ..ogólnie na infekcje.. a na ulotce pisze ze przeciw stanom grzybicznym o_O ze tez niby pomagaja przy paciorkowcu
Bralam je kiedys i tez nie moglam wlozyc dopiero jak go woda namoczylam to wlazl moze szyjka jest rozpulchniona wrazliwa i dlatego podraznila sie o tabsika i krewki troche bylo wazne ze teraz juz nie leci tez bym sie wystraszyla :/
 
kurcze dlugo ... pewnie przenosisz do stycznia z powodu fenia :D


he he he:-D nie nie nie...juz mam umowiona cesarke na 27 grudnia :tak: a i tak mam wątpliwości czy dotrwam te dwa tygodnie bez fenka,ale to już mnie nie martwi...od dnia dzisiejszego tj. od skonczonego 36tc jestem mega wyluzowana i szczesliwa,ze udalo sie wszystko dociągnąć do takiego terminu:tak:a po 37tc to juz wogole niech sobie skurczybyki wracaja jak chca;-) najwyzej bedziemy juz we 3ke na Świeta :tak:
 
Ostatnia edycja:
Bralam je kiedys i tez nie moglam wlozyc dopiero jak go woda namoczylam to wlazl moze szyjka jest rozpulchniona wrazliwa i dlatego podraznila sie o tabsika i krewki troche bylo wazne ze teraz juz nie leci tez bym sie wystraszyla :/
namoczony go miałam bo tak mi lekarz kazał..
juz ich 7 wsadziłam ogólnie i pierwszy raz taki problem miałam.. tzn Bartek miał..
 
namoczony go miałam bo tak mi lekarz kazał..
juz ich 7 wsadziłam ogólnie i pierwszy raz taki problem miałam.. tzn Bartek miał..

eeee jak juz nie leci to się nie martw...pewni przez ten czopek...teraz nie jest dobry okres na wkladanie tam czegokolwiek;-) bo wszystko wrazliwe i tak wlasnie moze byc...
a tak naprawde to czemu Twoj Ci go wkładał ;-) a nie sama ?
 
eeee jak juz nie leci to się nie martw...pewni przez ten czopek...teraz nie jest dobry okres na wkladanie tam czegokolwiek;-) bo wszystko wrazliwe i tak wlasnie moze byc...
troche sie uspokoiłam.. zadnych innych dziwnych objawów nie mam wiec mysle ze wszystko jest ok..
ale widok krwi jeszcze z takiego miejsca bedac w ciazy to tylko stres..
 
namoczony go miałam bo tak mi lekarz kazał..
juz ich 7 wsadziłam ogólnie i pierwszy raz taki problem miałam.. tzn Bartek miał..
NO oby bylo wszystko ok jak sie denerwujesz to idz jutro do ginekologa no chyba ze sie cos wczesniej wydarzy ale watpie no wiesz jak sama sobie wkladasz to masz wyczucie wieksze moze poszedl tabsik kawaleczek nie w ta strone co trzeba i taki byl skutek na pewno bedzie git:)
 
NO oby bylo wszystko ok jak sie denerwujesz to idz jutro do ginekologa no chyba ze sie cos wczesniej wydarzy ale watpie no wiesz jak sama sobie wkladasz to masz wyczucie wieksze moze poszedl tabsik kawaleczek nie w ta strone co trzeba i taki byl skutek na pewno bedzie git:)
wlasnie sama sie boje.. teraz to chyba MÓJ bardziej zna wszystkie zakamarki mojej pipki niż ja sama..:-D
a ze chłop delikatny jest to wole sie oddać w jego rece.. poza tym ja przez brzuch nic nie widze i na slepo bym musiala celowac..
 
troche sie uspokoiłam.. zadnych innych dziwnych objawów nie mam wiec mysle ze wszystko jest ok..
ale widok krwi jeszcze z takiego miejsca bedac w ciazy to tylko stres..
no nie musisz mi mówić- Ja jak pojechalam z pierwszymi skurczami w 29/30tc to niedosc ,ze panika z tego powodu, bo skurcze regularne,silne i co chwila to jeszcze po badaniu ginekologicznym ,wstaje a tu ze mnie cala kałuża wyciekła :szok: w taką histerie wpadlam ,ze nie mogli mnie uspokoic :-( a okazalo sie,ze lekarz wymaz bral i poruszyl szyjke :confused2:
 
reklama
wlasnie sama sie boje.. teraz to chyba MÓJ bardziej zna wszystkie zakamarki mojej pipki niż ja sama..:-D
a ze chłop delikatny jest to wole sie oddać w jego rece.. poza tym ja przez brzuch nic nie widze i na slepo bym musiala celowac..
Hehe dobre to sie nazywa zaufanie no nic sie juz nie martw po badaniu szyjki tez nieraz jest krewka a gin mowi ze to normalne jak pozniej nic nie leci wiec pewnie nic sie nie dzieje.
 
Do góry