reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej dziewczyny melduje sie tylko po to by napisac ze chyba sie zaczyna!!!
mam takie bole czekam jeszcze troche zobacze co bedzie sie dzialo jak sie nasili to jade do szpitala!!!
plecy i brzuch to pekaja czuje jak bym miala peknac i sie rozsypac zaraz!!!!

No to kochana niech ta Julka wyjdzie wkoncu;-):-)powodzenia;-)

to ja wam w koncu napisze co zalatwilam u laryngologa ... wiec dowiedzialam sie ze moje problemy z oddychaniem to jest wynik ciazy :D przyznacie ze to szalenie odkrywcze ?? :-D:-)
no i sie dowiedzialam ze mam skrzywiona przegrode nosowa - prawdopodobnie w skutek urazu !! no ale moja krtan "nie przejawia zadnyk zlych cech" :)

A nie mowilysmy:-D
 
reklama
hej dziewczyny melduje sie tylko po to by napisac ze chyba sie zaczyna!!!
mam takie bole czekam jeszcze troche zobacze co bedzie sie dzialo jak sie nasili to jade do szpitala!!!
plecy i brzuch to pekaja czuje jak bym miala peknac i sie rozsypac zaraz!!!!

Trzymam kciuki ! oby sie rozkreciło i szyko szczesliwie zakonczyło :tak: Czekamy na wieści:tak:
 
ja se mam malego problema..
zaczełam drugie opakowanie czopków dowcipnych wiec mam brac co drugi dzien.. no i dzisiaj nastała ta chwila.. zatrudniłam do tego Bartka..
i co? pomimo maksymalnego rozluźnienia nie dało sie go wcisnąć.. mowie mu pruboj.. mimo ze cholernie bolało i szczypało jednocześnie..
myslalam ze juz a ten mi oswiadcza ze czopek w ogole prawie nie wszedl..
to mowie wyciagnij i wsadz jeszcze raz..
on wyciaga a czopek cały zakrwawiony.. !!


mam się tego bac.. ?

fakt ze teraz zadnej krwi nie ma.. ale za to śluzu mam pod dostatkiem.. o_O
mogłabym ze 3 baby obdzielić nim..
 
Hej hej:)

Wpadlam na chwilke poki moje laski spia:tak:
Normalnie nie mam na nic czasu, ledwie sie nie obejrze a tu znowu wieczor...

Jednym slowem zarobionam:-D
Zaczal sie nasz magiczny miesiac i juz nie moge sie doczekac zeby poogladac zdjecia Waszych pociech! pociesza mnie fakt, ze juz niedlugo i wszystkie bedziemy rozpakowanee;-)
Wierze ze masz urwanie glowy z dziewczynkami ,napewno masz jeszcze raz tyle roboty co my prz jednym maluszku ! Trzymam kciuki za was :) i zycze sil i wytrwalosci !
 
No to akoza zaszalala :)
To dopiero dzidzius :). Zepchnela marzke na drugi poziom podium :)
I zauwazcie ,ze przy wadze 4400 ma tylko 51 cm. Niezly pulpecik :). Ale bedzie duzo do przytulania :-)
4400 niezla waga i rzeczywiscie przy 51 cm to niezla kluseczka z niej :) ale tak jak piszesz duzo do przytulania :)
 
A ja musze sie przyznac ze caly dzien Was czytam a nic nie pisze i za kare tak spalilam ziemniaki z alarm przeciwpozarowy zaczal wyc :eek:

No nie jestem z siebie dumna :sorry:
poplakalam sie ze smiechu hahahah ,ja tak przypalilam ryz w woreczkach ahahahah i zapach spalenizny i zarny garnek w zlewie nie pozwolil mi wybrnac z sytuacji hahahaha wydalo sie ze zasiedzialm sie na forum ahah
 
ha ha ha - ja tez mialam juz podobna akcje przez to forum :)
Z tym ,ze alarm sie nie wlaczyl ale z ziemniakow zupa sie zrobila.
Oczywiscie tuz przed podaniem jak moj M byl juz w drzwiach z chlopakami glodny.
Powiedzialam ,ze kupil ziemniaki do dupy bo przeciez nie moglam sie przyznac ze sie zaczytalam :laugh2:
:-D:-D no i poszlo na faceta ze oczywiscie zle ziemiaki kupil ahahha
 
reklama
Do góry