reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A mi zostały dwa dni :tak::tak::tak:

Jutro nie mogę urodzić, mam jeszcze wiele spraw do załatwienia:no::no:

Weekend też odpada, mała obsada w szpitalu- jakoś tak dziwnie- w domku coś bym jeszcze poukładała- i wypadało by się wreszcie spakować a i Mikołaj przychodzi:-):-)

Poniedziałek:no::no: od razu po weekendzie:no::no:
Wtorek może być
A najlepiej środa , ładna data urodzenia 09.12.09 nieprawdaż
 
reklama
A mi zostały dwa dni :tak::tak::tak:

Jutro nie mogę urodzić, mam jeszcze wiele spraw do załatwienia:no::no:

Weekend też odpada, mała obsada w szpitalu- jakoś tak dziwnie- w domku coś bym jeszcze poukładała- i wypadało by się wreszcie spakować a i Mikołaj przychodzi:-):-)

Poniedziałek:no::no: od razu po weekendzie:no::no:
Wtorek może być
A najlepiej środa , ładna data urodzenia 09.12.09 nieprawdaż

jakie wymagania :-p:laugh2: ja mam wszystko spakowane, także Filipek może się juz urodzić;P chociaż wolałabym nie w następnym tygodniu, bo mój mąz ma nocki w pracy i bałabym się że może nie zdążyc wrócic do domku;)
 
jakie wymagania :-p:laugh2: ja mam wszystko spakowane, także Filipek może się juz urodzić;P chociaż wolałabym nie w następnym tygodniu, bo mój mąz ma nocki w pracy i bałabym się że może nie zdążyc wrócic do domku;)


No cóż mi zostało, tylko marzyć :tak::tak: a życie samo pokaże.

Nie chciałabym małej sprawić takiej przykrości, żeby miała urodziny w Mikołajki :wink:
 
Widzę, że zostałam sama:tak::tak:, w takim razie znikam, do napisania jutro- jeśli dam rady cosik naskrobać, mam wielkie plany,
Na dziś też miałam ale wstałam przed 14 wiec niewiele z tych planów wyszło :-D:-D
 
O ja też chciałabym kupić koleżance w prezencie dla synka- dostałam od niej kilka fajnych rzeczy w tym dostanę super kołyskę.

Rewelacyjna jest fisher price , ta większa- drogawa ale super
Wiem fisher price super ale ta tez mi sie podoba i kurde nawet uzywana to i tak i tak starczy mi dla dzidzi a ponad 3 razy zaoszczedzilam jestem zadowolona hihi
 
reklama
Do góry