reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

NeSSi Ty sama bedziesz prowadzic??


Mam pytanie, czy Wy też wstajecie w nocy na siusiu po kilka razy???

A może któras wie co u Jutki słychać i Dziewczynek?

Ja wstaje ale bardzo zadko,zazwyczaj jest to nad samym ranem ale to jak dopije przed spaniem.
O Jutce nic mi nie wiadomo:no:

Witam Wszystkie GRUDNIÓWECZKI- Te ,,rozpakowane" oraz jeszcze Te w ,,Dwupaku";)))
Bardzo dawno się nie udzielałam, ale to przez fakt, że ciąża cały czas była zagrożona- nie chciałam,,zapeszać"...Jednak do 24.11 byłam z Wami myślami , bo dzielnie śledziłam Wasze wątki...Piszę, że do 24.11, ponieważ wtedy trafiłam do szpitala w 36 tc, z odchodzącymi wodami...
Następnego dnia- 25.11 o godz. 8,45 przez cc urodził się nasz drugi synuś Kubuś;))) 2400 gr i 52 cm naszego Wielkiego Szczęścia ;)!
Wiem, że Mea jest ze śląska i kilka innych forumowych Grudnióweczek więc moge troszkę opowiedzieć ( na odpowiednim wątku) o Szpitalu w Raciborzu- bo w nim przyszedł na świat nasz synek( niestety nie jestem teraz na bieżąco- a wiem, ze nie jestem w stanie ogarnąc ,,zaległości" na BB forum)i nie wiem czy któraś planuje poród w tym właśnie szpitalu...
Jeśli będziecie chciały chętnie podzielę się z Wami wrażeniami...

Póki co lece karmić naszego SMERFIKA!

Jeszcze raz bardzo serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za Wszystkie Dwupaki;)))

Pozdrawiamy i GRATULUJEMY:-)
 
reklama
SUN gratulacje!!

Ja nie wstaje wogole...
prawie zawsze przesypiam cala noc..
chyba ze sie ozlopie wody mineralnej przed snem to raz na pare tygodni mi sie zdarzy wstac w nocy...

za to coraz czesciej w nocy ulewa mi sie z piersi:wściekła/y:
wczoraj w nocy spalam przytulona do plecw meza...a ten mnie budzi i mowi nie slin sie tak Kochanie:-D
 
Podziwiam Kobieto:tak: ja juz od jakiegos miesiaca nie prowadze auta, bo jak ktoregos razu złapały mnie bolesne skurcze podczas jazdy wystraszyłam sie, a wiozłam tylko Antka do przedszkola:-( Zdałam sobie sprawę,że krzywdę moge dziecku zrobić:-(
Uważaj na siebie!!!!!

ja jeszcze tez conieco sama jezdze autem ale tylko na niewielkich odleglosciach - max 12 - 15 km do mamy czy do lekarza ... no i u nas po miescie !! ale jesli tylko mam mozliwosc to jezdzi ze mna mariusz


SUN gratulacje!!

Ja nie wstaje wogole...
prawie zawsze przesypiam cala noc..
chyba ze sie ozlopie wody mineralnej przed snem to raz na pare tygodni mi sie zdarzy wstac w nocy...

za to coraz czesciej w nocy ulewa mi sie z piersi:wściekła/y:
wczoraj w nocy spalam przytulona do plecw meza...a ten mnie budzi i mowi nie slin sie tak Kochanie:-D

a ja dzis mialam cazka nocke bo cos mi sie niedobrego z gardlem dzeje i tak harcze w nocy ze sie sama od tego budze !! na dodatek mariusz sie wqrza i dzis sie spakowal spac na kanapie w duzym pokoju na co ja zareagowalam godzina ryczenia do poduszki !! bo ja naprawde ni potrafie nic na to poradzic ... dzis ide jeszcze do laryngologa wieczorem i moze on mi powie co sie dzieje bo narazie wszyscy rozkladaja rece ...
 
a ja dzis mialam cazka nocke bo cos mi sie niedobrego z gardlem dzeje i tak harcze w nocy ze sie sama od tego budze !! na dodatek mariusz sie wqrza i dzis sie spakowal spac na kanapie w duzym pokoju na co ja zareagowalam godzina ryczenia do poduszki !! bo ja naprawde ni potrafie nic na to poradzic ... dzis ide jeszcze do laryngologa wieczorem i moze on mi powie co sie dzieje bo narazie wszyscy rozkladaja rece ...
mea to chyba normalne w tak poznej ciazy..
mi sie tez zdarza zacharczec w nocy..az sie czasami sama obudze...
i pmaietam ze jak lezalam w szpitalu to wszystkie baby czekajace na porod tak nadawaly w nocy;-)
 
mea to chyba normalne w tak poznej ciazy..
mi sie tez zdarza zacharczec w nocy..az sie czasami sama obudze...
i pmaietam ze jak lezalam w szpitalu to wszystkie baby czekajace na porod tak nadawaly w nocy;-)

ja juz tak mam od dluzszego czasu i chyba domyslam sie dlaczego !! moj gn mi powiedzial ze to moze byc spowodowane obrzekiem tchawicy i krtani - kochana opuchlizna !!!
 
reklama
ja juz tak mam od dluzszego czasu i chyba domyslam sie dlaczego !! moj gn mi powiedzial ze to moze byc spowodowane obrzekiem tchawicy i krtani - kochana opuchlizna !!!
no medycznych powodow nie znam..
ale mysle ze wiele kobiet to przechodzi...

maz niech sie juz uczy uzbrajac w cierpliwosc;-)


ide zmierzyc cisnienie moze jakas kawke walne jak bedzie na to pozwalalo...
 
Do góry