reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Nie, nic mi nie puchnie. A ręce to mam jak u szkieletora;D Mój mnie dobija - przeczytał moją wypowiedź i skomentował, że jak chce to on mnie podrapie:p Hehe.

Teraz mi się przypomniało, że mam tak co roku od jesieni do samego początku kwietnia. Kiedyś miałam uczulenie na wodę z dużą ilością chloru. Kiedyś wyskakiwały mi placki a od kilku lat spokój tylko drapanie zostało i właśnie na rękach. To chyba stąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wzoru na to nie ma chyba, jak już to jakiś program komputerowy to może wyliczyć
ja sobie sama tak jakoś policzyłam, spisałam ile miał w 6,7 i 8 miesiącu. obliczałam ile przybrał między 6-7 miesiącem i ile między 7-8, no i od tego ostatniego wyniku odjęłam trochę mniej niż wyszło w tym 6-7 miesiącu /na końcu trochę mniej przybierają na wadze więc troszke gram odjęłam/ no i mi tak wyszło hehe :-) ale czy to jest jakaś metoda to nie mam pojęcia :]

tego tak ze wzoru nie do konca mozna wyliczac bo w roznych okresach roznie dziecko przybiera ... sensowniejsze jest skorzystanie z wykresu - jest w watku z tabela z wymiarami !!!

hehe to nic, mama Mei urodziła ją,, "kruszynkę" i miała chyba 5.200kg na blacie :szok:

juz wam cherie napisala ze 5600 !! i mialam 64cm :) ale wezcie tez poprawke ze bylam 3 z kolei :)

podobno te badanie jest nieprzyjemne a nawet moze bolesne,bo naciskaja strasznie zeby dokladnie zmierzyć miednice...

mi dzis gin mowil ze z moim rozstawem kosci miednicy nie bede miala problemu z porodem SN :) i zadne pomiary nie sa mi potrzebne bo brzuch mam wezszy od miednicy !! /zawsze mialam kawal dupy!!/

podobno zaba jest smaczna, jak kurczaczek tylko ze malusie to takie

ja sobie WYPRASZAM TEMAT JEDZENIA ŻAB !!!
 
reklama
Z tego co pamietam z poprzedniej ciązy to badanie rozstawu miednicy wcale nie było nieprzyjemne;-)

No i okazało się, że mam wąską miednicę, a jak sie na mnie spojrzy to się inne wrażenie odnosi;-)
 
Do góry