reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

:-):-):-) ale się objadam :D moja pizza wyszła bossssssssska, taka piętrowa heh, szyneczka, pieczareczki, papryka konserwowa, kukurydza, ogórki konserwowe i duuużo przypraw i serrrrraaaa mniam mniam ale uczta :]
Natalka, a to numer :-p już myślałąm że piszesz że urodziłaś :p a tu zonk
 
reklama
ja również w te święta nic nie będę pichcić,i tak jak co roku pojedzimey do moich rodziców,do teści no i po świętach więc po co gotować a rodzice zawsze coś na przekąske dadzą jak co roku,nie wiem czy dam rade jak już dziecko bedzie,wkońcu musze się z nią najpierw poznać a nie stać przy garach
Ja pisałam tylko o pierniczkach a co do uczty to będziemy mieli Wigilię z moimi rodzicami i mama się zajmie jedzonkiem:-)
 
Na jutro mam ambitne plany, ciekawa jestem tylko czy zrealizuję je;) Mianowicie muszę w szafkach posprzątać:) Bo przy Małej to potem nie będzie kiedy i chęci nie będzie.
 
tak czytam wczorajsza wypowiedz moni i sie zastanawiam nad taka rzecza ... czy jak sie przyjdzie na porodowke to robia standardowo usg ?? bo wlasnie jak dzidzia fiknie koziolka w ostatniej chwili to potem moga byc problemy w czasie akcji porodowej !!!

mi robili za kazdym razem ,nie tylko USG ,ale wszytkie badania :tak:nawet wtedy jak miałam dosłownie z tego samego dnia wyniki :tak:
 
witam sie po kilkudniowej przerwie z czytaniem was jestem na bieżąco :tak: ale pisac przy stacionarnym juz nie dawałam rady i na te okolicznosc mam wkoncu swojego lapka :laugh2::laugh2::laugh2: ciesze sie jak dziecko:rolleyes: ze szczescia chyba urodze :-p
ale chyba nie za szybko mojej pannie sie nie spieszy zbytnio:eek:
byłam dzis u gina i podwozie bez zmian tak wogole byłam w tym szpitalu co martusia urodziła swoich chłopaczków i ja tez tam zamierzam rodzic na pordówce sie juz raczej nie spotkamy:-D
 
reklama
coś mi muli to BB... cztam jakieś artykuły na necie, i znalazłam takie coś /chociaż to pewnie tylko teoria..
"Za znieczulenie zewnątrzoponowe trzeba zapłacić od 300 do 600 zł w państwowych szpitalach, w prywatnych cena może być nawet dwa razy wyższa. Bezpłatnie dostanie anestetyk kobieta, której zdrowie nie pozwala na rodzenie w bólu. Robi się je za darmo, kiedy przyszła matka ma wadę serca, astmę oskrzelową, padaczkę, chorobę nerek, cukrzycę, problemy ze wzrokiem, nadciśnienie tętnicze, gdy maluch ułożył się nieprawidłowo, albo poród jest przedwczesny. Natomiast znieczulenia lekarz nie poda, jeśli kobieta ma zaburzenia krzepliwości krwi.":eek:
 
Do góry