reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A, dowiedziałam się jeszcze, że moja szyjka (mierzona dopochwowo) ma 2,76cm :szok:. Ze Staśkiem miałam na tym etapie krótszą. Ale ordynator powiedziała mi, że urodzę przed terminem, bo jakoś dziwnie się wygięła specyficznie i dziecko ma bardzo nisko główkę.
 
reklama
No spróbowałby nie kupić!:-D

Alek też mi łazi...od paru dni taki niespokojny w brzuszku...

MamoStacha cieszę się, że wszystko dobrze;-)

wlasnie zadzwonil i pytal czy ja o tych milky wayach to mowilam powazanie :)

a co do lazenia - ja nie wiem czy to oznaka niepokoju czy po prostu chec wykorzystania ostatnich chwil jak ma miejsce na lazenie :) tylko ze co chwile mam glowe w zoladku !!!
 
Witam wszystkie grudniowe mamusie :) Ja również mam planowany termin na grudzień a dokładnie na 26.12 :) Ciekawe czy wstrzelimy się w święta :) a może w sylwester? Pozdrawiam jeszcze raz. PS. Torbę mam już prawie spakowaną :)

witamy nowa mamuske :)
jak masz termin na 26 to ciezko bedzie dotrzymac do sylwestra :) ja mam termin na sylwestra i sie zastanawiam czy sie uda :)
 
czyli wsjo rowno gdzie sie dziecko zapisze ... jak znam mojego meza zglosi je u mnie :)



dobrze ze juz jestes :) moge cie zdjec z listy "osob przebywajacych w szpitalu !!"

Natalka już do szpitala ? kurcze, zazdroszcze.. najgorsze chyba to odliczanie dni i czekanie na dzidziolka. A jak już się coś zaczyna dziać, to czas chyba szybciej leci bo coś sie wreszcie dzieje, i ta adrenalina że zaraz się zobaczy tą istotke która siedzi w nas od 9ciu miesięcy :-)
NATALKA trzymaj się tam, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania!

hahaha
wróciłam
nie zgodziłam się na pobyt w szpitalu
póki co to bardzo mocne braxtony a do tego Lenka wstawiła się już bardzo bardzo mocno do kanału więc lekarz zapowiedział szybki poród
w tym sęk,że bolesny
mam jeszcze 2 dni więc idę jeść pierniczki:tak:
i odpoczywać:-D
ale Lenka numer wywinęła:-)
najważniejsze,że wiem czy wszystko ok i już się nie martwię
 
hahaha
wróciłam
nie zgodziłam się na pobyt w szpitalu
póki co to bardzo mocne braxtony a do tego Lenka wstawiła się już bardzo bardzo mocno do kanału więc lekarz zapowiedział szybki poród
w tym sęk,że bolesny
mam jeszcze 2 dni więc idę jeść pierniczki:tak:
i odpoczywać:-D
ale Lenka numer wywinęła:-)
najważniejsze,że wiem czy wszystko ok i już się nie martwię

czyli co, czwartek? wytrzymaj do piątku - moja przepowiednia się spełni :laugh2:
 
hahaha
wróciłam
nie zgodziłam się na pobyt w szpitalu
póki co to bardzo mocne braxtony a do tego Lenka wstawiła się już bardzo bardzo mocno do kanału więc lekarz zapowiedział szybki poród
w tym sęk,że bolesny
mam jeszcze 2 dni więc idę jeść pierniczki:tak:
i odpoczywać:-D
ale Lenka numer wywinęła:-)
najważniejsze,że wiem czy wszystko ok i już się nie martwię

ty to kurcze straszysz !!! czyli ma sie rozumiec akcji skurczowej dalej nie ma !! i nie zostawili cie do porodu ??
 
reklama
tak czytam wczorajsza wypowiedz moni i sie zastanawiam nad taka rzecza ... czy jak sie przyjdzie na porodowke to robia standardowo usg ?? bo wlasnie jak dzidzia fiknie koziolka w ostatniej chwili to potem moga byc problemy w czasie akcji porodowej !!!

Mi nie robili ale moze dlatego ze mialam dwa dni wczesniej usg u mojego gina.

A wiec ja juz po wizycie i moja nowa ginka jest super jestem zadowolona ze ja zmienilam i pielegniarka ktora jej pomaga rowniez spoko :-) babeczki a co sie dowiedzialam: moja szyjka jest dluga ale bardzo miękka i kazała lezec i wstawac tylko do kibelka i kuchni:cool: sluchalam tetna dziecka przytyłam juz 20 kg :cool::cool::cool: troche duzo ale takie uroki :-p:-p:-p cisnienie 1 raz wyszko 140 na 80 ale chyba za mocno zmierzyla i 2 wyszlo 130/80 wiec lepiej ... widziałam swoja szyjke na monitorze .... krew jak najbardziej ok no wlasnie ale mocz do kitu i mi przypisala Uniral ... na poprawe oraz dala skierowanie na badanie i mam przyjsc z wynikiem za 2 tyg... pozatym wszystko swietnie tlumaczyla kiedy mam jechac do szpitala i takie tam ... jestem ogolnie zadowolona .... dobra spadam bo moj kochanyyyy maz chce na kompa :-D

Fajnie ze ci sie trafila super ginka,szkoda tylko ze tak puzno.


no to faktycznie sa w stanie okreslic co gdzie i jak :)

LASKI A JA MAM JESZCZE URLOP !!! WLASNIE TESCIOWA DZWONILA ZE NIE WIE KIEDY WRACA !!!!

No to jestes szczesliwa:-)

Cześć dziewczyny, ja już jestem spowrotem.
Wczoraj robili mi ktg, coś tam wyszło źle (moim zdaniem z powodów technicznych), powiedzieli, że tętno dziecka jest niemiarowe, ale jak potem sprawdzali to już było ok, a młody na badaniu "uciekał" i pewnie stąd taki wynik. Na noc podłączyli mi kroplówkę fenoterol+isoptin, do tego luteina i nospa i domięsniowo pyralgina z papaweryną i relanium. Odłączyli po pół dobry. Wczoraj macica stawiała mi się porządnie, a przez nockę i dzisiejszy dzień już prawie wcale (naliczyłam może 4-5 razy). Na badaniu ginekologicznym też nie było źle. Miałam też usg. Z młodym wszystko ok, zastoju w nerkach już nie ma, termin z wymiarów wigilijny, ma ponoć ponad 2kg. Lekarz stwierdził, że jedyny problem to mała ilość wód. Miałam więc zrobiony test czt mi się nie sączą. Potem na ponownym usg sprawdzili te wody, policzyli i stwierdzili, że owszem mało ale jeszcze w normie ( na usg w 30 tyg miałam 12cm, dziś 11,1cm). Na obchodzie kazali odstawić mi wszystkie leki i nie zalecili już żadnych badań, więc zapytałam czy mogę wyjść, no i zgodzili się, ale na własne żądanie. W ten oto sposób jestem już z wami. Zabieram się za nadrabianie.
Natalka trzymam kciuki, żeby mało bolało :-)

Dobrze ze wszystko sie unormowalo:-)teraz duzo odpoczywaj;-)
Z tego co ja widze to moj synus jest naprawde duzy:-):tak:

hehe ja wyslalam meza do sklepu po drobne zakupy :) i miedzy wierszami rzucilam ze chce dwa milky waye .. ciekawe czy potraktuje to powaznie i mi kupi czy raczej oleje :)

jej jak mi dzis agatka lazi po brzuchu !!!

Ja obstawiam ze ci kupi:tak:

hahaha
wróciłam
nie zgodziłam się na pobyt w szpitalu
póki co to bardzo mocne braxtony a do tego Lenka wstawiła się już bardzo bardzo mocno do kanału więc lekarz zapowiedział szybki poród
w tym sęk,że bolesny
mam jeszcze 2 dni więc idę jeść pierniczki:tak:
i odpoczywać:-D
ale Lenka numer wywinęła:-)
najważniejsze,że wiem czy wszystko ok i już się nie martwię

Czyli co dwa dni mozesz sie tak jeszcze meczyc?:szok:Nie no to to juz przegiecie:-(
 
Do góry