reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam sie wieczorna pora.
Jako, ze ciagle mam zaleglosci czytaniowe, tak pasuje. Nie nadrabiam, bo nigdy bym nie skonczyla. Taka produkcja , ze to nie na mnie.

Jestem ogromnie ciekawa czy po Joasi ktos jeszcze sie rozpakowal, moze mi ktos udzielic odpowiedzi?, bardzo prosze.

Moje dziecko juz zdrowieje, dzisiaj energia go rozpierala, choc juz drugi dzien bez goraczki w dzien to w nocy jeszcze mu skacze raz do 40 st.
 
reklama
Witam sie wieczorna pora.
Jako, ze ciagle mam zaleglosci czytaniowe, tak pasuje. Nie nadrabiam, bo nigdy bym nie skonczyla. Taka produkcja , ze to nie na mnie.

Jestem ogromnie ciekawa czy po Joasi ktos jeszcze sie rozpakowal, moze mi ktos udzielic odpowiedzi?, bardzo prosze.

Moje dziecko juz zdrowieje, dzisiaj energia go rozpierala, choc juz drugi dzien bez goraczki w dzien to w nocy jeszcze mu skacze raz do 40 st.

no jeszcze martusia z blizniakami była przed asia
 
mam takie pytanko odnoście podróży z niemowlakiem. Chciałabym żeby moi dziadkowie zobaczyli prawnuka :] tylko że oni mieszkają 300km stąd..wiadomo że oni nie przyjadą, więc my powinniśmy. Ale pytanie kiedy można taką podróż z dzieckiem odbyć? to jest jakieś 4-5 godzin drogi średnio..a raczej niedobre dla maluszka jest takie długie siedzenie w foteliku, źle dla kręgosłupika itp.. Ile zatem powinno się odczekać? 1,2,3,4 miesiące ? co sądzicie? nie mam kogo spytać bo większość ma wszystko blisko, a ja tu mam tylko rodzinę męża, moi są w okolicach częstochowy więc kawałek z podkarpacia mamy..

najbezpieczniejszym sposobem na dluzsze podroze z dzieckiem to trasa z przystankami !! po ok 2 - 3h jazdy warto zastrzymac sie na dluzej ... nakarmic malenstwo, przebrac i dac mu troszke odpoczac najlepiej jak by dzidzia polezala w gondoli czy na czyms plaskim i stabilnym :) jak dziecko odpocznie i chwile sie pobawi warto go na sen wsadzic spowrotem do fotelika i pokonac druga czesc trasy !!

Witam sie wieczorna pora.
Jako, ze ciagle mam zaleglosci czytaniowe, tak pasuje. Nie nadrabiam, bo nigdy bym nie skonczyla. Taka produkcja , ze to nie na mnie.

Jestem ogromnie ciekawa czy po Joasi ktos jeszcze sie rozpakowal, moze mi ktos udzielic odpowiedzi?, bardzo prosze.

Moje dziecko juz zdrowieje, dzisiaj energia go rozpierala, choc juz drugi dzien bez goraczki w dzien to w nocy jeszcze mu skacze raz do 40 st.

Martuska najswiezsze informacje znajdziesz zawsze na liscie
https://www.babyboom.pl/forum/grudz...dniowych-mam-i-malenstw-bez-komentarzy-31603/
tam tez bede wrzucac jakies zdjecia dzieciaczkow :)
 
myśle,ze chodzilo o to o czym tym Ty piszesz,ze sytuacja przez 12h mogla sie zmienic :tak:...Badania robiłam w przychodni rano a do szpitala przyjechalam tego dnia w nocy...ale jak mnie wiezli do drugiego szpitala to robili znow wszytsko od poczatku, bo twierdzili,ze oni musza miec swoje:tak: mi tam to nie przeszkadza ,bo im wiecej badan tym mniejsza mozliwosc pomylki czy przeoczenia czegosc, choc w tamtej chwili mialam serdecznie dosc tego wszytskiego:crazy:
w kótrym szpitalu byłaś,bo z opisu to tak jakbym słyszała o Starynkiewicza w Warszawie,oni zawsze robią badania na swoim sprzęcie,i będą cię badać nawet i 10 razy zanim podejmą decyzje i zazwyczaj to nie jeden lekarz tylko min.3 i to mi się w tym szpitalu podoba,

mam takie pytanko odnoście podróży z niemowlakiem. Chciałabym żeby moi dziadkowie zobaczyli prawnuka :] tylko że oni mieszkają 300km stąd..wiadomo że oni nie przyjadą, więc my powinniśmy. Ale pytanie kiedy można taką podróż z dzieckiem odbyć? to jest jakieś 4-5 godzin drogi średnio..a raczej niedobre dla maluszka jest takie długie siedzenie w foteliku, źle dla kręgosłupika itp.. Ile zatem powinno się odczekać? 1,2,3,4 miesiące ? co sądzicie? nie mam kogo spytać bo większość ma wszystko blisko, a ja tu mam tylko rodzinę męża, moi są w okolicach częstochowy więc kawałek z podkarpacia mamy..
ja mam gondole przypinaną do pasów w aucie,więc dzieciatko może sobie spokojnie leżeć a do tego jeszcze gondolka ma regulacje pod główką
 
dzięki za podpowiedzi, czyli taka gondolka byłaby okej. Noo, przystanki to podstawa, tylko nie chce sawać i budzić dziecka bo "robimy przerwe", wtedy są marudne i nic im sie nie chce :] zobaczymy, wyjdzie w praniu :] dobrej nocki
 
reklama
ja mam gondole przypinaną do pasów w aucie,więc dzieciatko może sobie spokojnie leżeć a do tego jeszcze gondolka ma regulacje pod główką

niestety taka gondola nie jest zbytnio bezpieczna dla dziecka w czasie podrozy !!! nawet smiem twierdzic ze przewozenie dziecka w aucie w takiej gondoli nie jest dopuszczone przez przepisy /ale moge sie mylic !!/ ja wolalabym w drozszy fotelik zainwestowac /wyplaszczajacy siedzisko i zabezpieczajacy glowke !!/ w takiej gondoli dziecko lezy bokiem do kierunku jazdy i pasy dzialaja w prostopadlym kierunku niz dzialanie sily bezwladnosci !! i to wlasnie jest zagrozeniem dla dziecka !! maluszki sa najbezpieczniejsze jesli sa usadowione tylem do kierunku jazdy !!
 
Do góry