reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
kurcze..gdzie to w takim brzuchu sie dziecko mieści :szok: nieźle pozwijane te dzieciaczki muszą być.. ani sobie nóżek nie może rozprostować, ani się podrapać po plecach ani nic..nie moge sobie tego wyobrazić.. chciałabym mieć takie okulary przez które widać co tam sie wyprawia :) chociaż jakbym zobaczyła takiego dzieciaczka upchanego w takim "małym" brzuchu to szok normalnie..
 
czyzby jeden szpital nie ufal drugiemu ??
myśle,ze chodzilo o to o czym tym Ty piszesz,ze sytuacja przez 12h mogla sie zmienic :tak:...Badania robiłam w przychodni rano a do szpitala przyjechalam tego dnia w nocy...ale jak mnie wiezli do drugiego szpitala to robili znow wszytsko od poczatku, bo twierdzili,ze oni musza miec swoje:tak: mi tam to nie przeszkadza ,bo im wiecej badan tym mniejsza mozliwosc pomylki czy przeoczenia czegosc, choc w tamtej chwili mialam serdecznie dosc tego wszytskiego:crazy:
 
myśle,ze chodzilo o to o czym tym Ty piszesz,ze sytuacja przez 12h mogla sie zmienic :tak:...Badania robiłam w przychodni rano a do szpitala przyjechalam tego dnia w nocy...ale jak mnie wiezli do drugiego szpitala to robili znow wszytsko od poczatku, bo twierdzili,ze oni musza miec swoje:tak: mi tam to nie przeszkadza ,bo im wiecej badan tym mniejsza mozliwosc pomylki czy przeoczenia czegosc, choc w tamtej chwili mialam serdecznie dosc tego wszytskiego:crazy:

a jakie badania ci robili ?? pewnie usg i ktg ale co jeszcze ??
 
mam takie pytanko odnoście podróży z niemowlakiem. Chciałabym żeby moi dziadkowie zobaczyli prawnuka :] tylko że oni mieszkają 300km stąd..wiadomo że oni nie przyjadą, więc my powinniśmy. Ale pytanie kiedy można taką podróż z dzieckiem odbyć? to jest jakieś 4-5 godzin drogi średnio..a raczej niedobre dla maluszka jest takie długie siedzenie w foteliku, źle dla kręgosłupika itp.. Ile zatem powinno się odczekać? 1,2,3,4 miesiące ? co sądzicie? nie mam kogo spytać bo większość ma wszystko blisko, a ja tu mam tylko rodzinę męża, moi są w okolicach częstochowy więc kawałek z podkarpacia mamy..
 
reklama
No to trzeba leżeć:tak: Dobrze ze akcje udało się przerwac i jeszcze tr:tak:oszke w dwupaku pochodzisz.
Co do skurczy- no niesttey te własciwe bolą niemiłosiernie:-(ale nie ma co sie na zapas martwić.

Dziewczyny a Wy o znieczuleniu zewnątrzoponowym nie myślicie???

Mam 2 koleżanki które rodziły 2 razy SN, raz bez zoo a drugi raz ze znieczuleniem i ówiły ze nie ma porównania, ze trzeba zoo brać:tak:
Sugeruję się ich opinią bo dziewczyny mają porównanie.

Ja chcialbym uniknac zoo jesli to bedzie mozliwe. Udalo mi sie przy Alku i nie zaluje, ale nie mowie, ze i tym razem bedzie tak samo. Ja napewno chcialabym uniknac naciecia krocza, a przy zoo to nieuniknione.

Tak sobie mysle co sie dzieje z Martuska,nie wiem czy dobrze pamietam ale to chyba jej mieli w piatek odwracac dzidziolka?Ciekawe czy sie udalo?
Chyba nie chodzi o mnie:-p Moj dzidzius stoi na glowie od dawna i nie pozwole mu sie odwrocic;-)


Ogromne gratulacje, a to Ci nie spodzianka. Asiu powrotu do zdrowia i na forum:tak:
 
Do góry