reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Natalko - to wygląda na to że będziesz pierwsza rodziła SN. A ja będę pewnie zamykać stawkę z paroma innymi dziewczynami. Termin z dzisiejszego usg - 24 grudnia :tak:

He he, zapomniałam dodać DOBRY WIECZÓR :-)

Tak więc byłam dziś na usg. Mały wymiarami jest na 35 tydzień więc idealnie. Głupia baba mnie nastraszyła niepotrzebnie na poprzednim usg że ma kości udowe za krótkie. A nóżki ma właśnie długaśne. Waga - 2400 gram. :-) Do albumu wkleje fotki ale średnie są bo Mały szlał od 6 rano i o 9 jak przyszedł czas na badanie to akurat zasnął. :-D
 
hmmm laski ja mam takie glupie pytanie:sorry::sorry: głównie kierowane do mam: czy jak robi sie rozwarcie to to daje sie odczuc tudzież wymacać??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ja sie pytalam jednej z mam.. to idzie bo na zdrowy rozum jestes w stanie wcisnac jednego palca na luzie a jak wcisniesz 2 obok siebie to juz cos jest.... bo gin jak bada zauwaz ze uzywa 2 palcow ale nie ukl;ada ich jeden obok tylko tak smiesznie poduszka o poduszke paluchy trzyma... nie wiem jak inaczej to wyjasnic.
 
tak czytam wczorajsza wypowiedz moni i sie zastanawiam nad taka rzecza ... czy jak sie przyjdzie na porodowke to robia standardowo usg ?? bo wlasnie jak dzidzia fiknie koziolka w ostatniej chwili to potem moga byc problemy w czasie akcji porodowej !!!

Pytalam o to lekarza!!!!
usg nie jest potrzebne przy porodzie... lekarz jest w stanie zbadac to ginekologicznie.. u mnie tak robil na wizycie i powiedzial ze mala lezy juz podluznie po czym zrobil usg i tak tez bylo.
 
A wiec ja juz po wizycie i moja nowa ginka jest super jestem zadowolona ze ja zmienilam i pielegniarka ktora jej pomaga rowniez spoko :-) babeczki a co sie dowiedzialam: moja szyjka jest dluga ale bardzo miękka i kazała lezec i wstawac tylko do kibelka i kuchni:cool: sluchalam tetna dziecka przytyłam juz 20 kg :cool::cool::cool: troche duzo ale takie uroki :-p:-p:-p cisnienie 1 raz wyszko 140 na 80 ale chyba za mocno zmierzyla i 2 wyszlo 130/80 wiec lepiej ... widziałam swoja szyjke na monitorze .... krew jak najbardziej ok no wlasnie ale mocz do kitu i mi przypisala Uniral ... na poprawe oraz dala skierowanie na badanie i mam przyjsc z wynikiem za 2 tyg... pozatym wszystko swietnie tlumaczyla kiedy mam jechac do szpitala i takie tam ... jestem ogolnie zadowolona .... dobra spadam bo moj kochanyyyy maz chce na kompa :-D
 
Natalka a czujesz ruchu dziecka ?
Pytam bo chyba jak sie juz ustawia w kanal rodny to tych ruchow jest mniej. Ja nie pamietam.

gdzies pisala ze slabo czuje ruchy ... albo wcale ...

Pytalam o to lekarza!!!!
usg nie jest potrzebne przy porodzie... lekarz jest w stanie zbadac to ginekologicznie.. u mnie tak robil na wizycie i powiedzial ze mala lezy juz podluznie po czym zrobil usg i tak tez bylo.

podluznie to ok ale czy glowkowo czy posladkowo !!!
 
reklama
Do góry