reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

właśnie pożarłam parówkę :))) mmm uwielbiam na zimnoo z majonezikiem :) a teraz zabieram się wreszcie za pizze, bo mi pieczarki już uciekają z lodówki tyle czasu już leżą :p :p i drożdże pewnie zakwitły hehe
 
reklama
mnie mój dżin jak przychodze, to kłade sie na tym łóżku do usg, i najpierw rękami naciska w różnych miejscach brzucha i mówi co gdzie jest, że główka na dole, dupka tu itp, a później odpala rentgena i sie wszystko zgadza :] więc nawet ręcznie brzucha podotykają i wiedzą, nie trzeba na samolot :]

no to faktycznie sa w stanie okreslic co gdzie i jak :)

LASKI A JA MAM JESZCZE URLOP !!! WLASNIE TESCIOWA DZWONILA ZE NIE WIE KIEDY WRACA !!!!
 
Nie ja nie. Ja się żywię nospą forte 3 razy dziennie i magnezem. Dlatego obstawiam się Ty się prędzej rozpakujesz :tak: Tym bardziej że od 2 grudnia już bez wspomagaczy :-D
A z tym ruszaniem to jest podobno tak że Maluszki maja coraz mniej miejsca i dlatego mniej się ruszają.
wiem ale ja juz jestem przewrazliwiona..
a teraz mam pytanie do was za 100 punktow...
kupujecie nawilzacz powietrza?
bo moja siostra (a ona madra jest:-D pani doktor)
mmowi ze jak jest temperatura powyzej 20 stopni to tylko moga zaszkodzic..
i wyslala mi artykul o grzybicy organizmu ktora wlasnie moze sie zrobic jak jest cieplo i wilgotno..
wiec sie zastanawiam czy przy takim malutenkim bobasku ktory wymaga wyzszej temperatury ( u nas jest 23 w sypialni ) nawilzac to powietrze czy nie..:confused2:

i badz tu madry...
 
Nie ja nie. Ja się żywię nospą forte 3 razy dziennie i magnezem. Dlatego obstawiam się Ty się prędzej rozpakujesz :tak: Tym bardziej że od 2 grudnia już bez wspomagaczy :-D
A z tym ruszaniem to jest podobno tak że Maluszki maja coraz mniej miejsca i dlatego mniej się ruszają.

Powiedz to mojemu rozbójnikowi:-D Pod konec oszalał w brzuchu
 
Natalko - to wygląda na to że będziesz pierwsza rodziła SN. A ja będę pewnie zamykać stawkę z paroma innymi dziewczynami. Termin z dzisiejszego usg - 24 grudnia :tak:

He he, zapomniałam dodać DOBRY WIECZÓR :-)

Tak więc byłam dziś na usg. Mały wymiarami jest na 35 tydzień więc idealnie. Głupia baba mnie nastraszyła niepotrzebnie na poprzednim usg że ma kości udowe za krótkie. A nóżki ma właśnie długaśne. Waga - 2400 gram. :-) Do albumu wkleje fotki ale średnie są bo Mały szlał od 6 rano i o 9 jak przyszedł czas na badanie to akurat zasnął. :-D
Fajne wieści:-) Ja też mam termin świąteczny;-) Ale liczę i bardzo bym chciała urodzić wcześniej, minimum 6 grudzień, max 18 grudzień:-):-)
 
no to faktycznie sa w stanie okreslic co gdzie i jak :)

LASKI A JA MAM JESZCZE URLOP !!! WLASNIE TESCIOWA DZWONILA ZE NIE WIE KIEDY WRACA !!!!
:-D:-D:-D Wow Mea to pełnia szczęścia. Odtańczyłaś taniec dziękczynny?
Powinnaś serio teraz napisać 1000 razy: Kocham Moją Teściową - no bo jak tu jej nie kochać? :-D:-D:-D
 
reklama
W takim razie nasze córeczki muszą mieć szczególne uzdolnienia telepatyczne, ponieważ mieszkamy w przeciwnych krańcach Polskie- ja Szczecin, czyli północ a Mea na południu.
Choć moment, znalazłam wspólny element z Mea- może po prostu córeczki wszystkich Monik tak mają, że płatają starym figle, bez względu na zamieszkałą część Polski:-D:-D

hehe sprawdzmy ta teorie ... ktora jeszcze jest monika ???
z tego co mi podpowiada moja podreczna lista to emwu !!
emwu jak tam twoj Maxiu ?? no chyba ze to chlopakow nie dotyczy ...

Aha Natalka dzis z Georgina wrozymy, ktora kiedy sie rozpakuje i ja obstawiam, ze jutro lub w srode polecisz:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

SIE PROROCZKA ZNALAZLA NO !!!
 
Do góry