reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

To mnie szczerze mowiąc zaskoczyłaś...:-)
Mój T. zawsze przykłada glowę do brzuszka, ale słyszy przewracające sie flaki, chociaż mi powtarza, że dzidzia mu bulgocze: kocham Cię Tatusiu :)

Wiesz a ja się zaskoczyłam, że to przemieszczanko Dzidzia czy jak to ująć jest tuż nad wzgórkiem łonowym:-) Myślałam, że wyżej będzie, ale fakt - macicę mamy jeszcze nisko. Ginka mówiła, że fakt, wcześnie te ruchy, ale że to na pewno TO:-D
 
reklama
Heh jeszcze niziutko są nasze dzidzie:tak:
Ale juz możesz się porozumiewać dotykowo z dzidzią - ja narazie przez monolog do niego.
 
Niestety po tym porannym razie (gdzie dużo się ruszał) to teraz ciiisza. Może dlatego, że wtedy ja siedziałam i się nie ruszałam a teraz non stop się ruszam i Dzidzia śpi? Czytałam gdzieś, że Dzidzie lubią buszować jak mamusie odpoczywają bądź śpią.
 
Co do mowy to też mówię do Dzidzi, dziś mówiłam mu, że jeśli da to poznam 13 lipca kim jest, czy Martynką/Zosieńką czy może Damiankiem:) Ale jeśli nie da się tam podglądnąć to też go dalej mocniutko kochać będziemy, żeby o tym wiedział. Codziennie mu mówię, że bardzo mocno go kocham i że jest bardzo wyczekiwany, upragniony i najpiękniejszy:)
 
W ogóle to zazdroszczę wam wyboru imion! Ja jestem taka niezdecydowana wiecznie:wściekła/y:
A w ogóle kapnęłam się, że wg lekarza jestem w 16 tc!
 
Z tym liczeniem jest zabawnie. Wpierw miałam termin na 21 grudzień a teraz na 17 grudzień bo dzidzia co USG to jest większa/starsza niż ja sobie obliczałam:) Ale to dobrze, może będzie szybciej z nami niż mi się wydaje:))
Co do imion to Mój Facet jest bardzo wybredny, jemu to się tylko parę imion podoba do dzieci, ale pic, że akurat się nam pokrywają te imiona:)
 
No np moje suwaczki są smieszne - jak dwie różne ciąże:-D
Mój T. za to chce, żebym ja wymyslała, a on powie mi czy ladne czy nie dopiero wtedy...no i co za sprawiedliwość?właśnie może juz urodzę w listopadzie? jak planowane było wczesniej...heh a mój kochany na koncert chce iść wtedy...ale by miał niespodziankę!!
 
Ja bym chciała w grudniu, tak w połowie, co bym na święta w domu była z Maluszkiem i całą rodzinką:) Każdy już miałby prezent świąteczny w postaci Maluszka:)
 
Eh kto by nie chcial, ale może sie dzidzia zbuntować i po czekać...np po swietach sie urodzi albo w sylwestra:-D Może wtedy bylybysmy sławne - zawsze mowia w TV o porodach w noc sylwestrowa!
 
reklama
Do tego czasu bym chyba zniosła jaja:p Nie chcę tak długo czekać!:p
Ejj choinka nie chcą mi się układać włosy. To chyba w ciąży normalne co? Bo nigdy się nie wkurzałam na włosy jak właśnie odkąd w ciąży jestem:p
Poza tym moje dzidzi pewnie będzie łyse bo tylko raz miałam zgagę:p
 
Do góry