reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ale mi niedobrze zjadlam lososia juz wczoraj mialam z nim problem zjadlam na sile bo zdrowy ale wlasnie po dzisiejszym obiedzie postanowilam: Zadnego lososia do konca ciazy ble wogole mi nie smakowal ledwo wcisnelam!!!!!!
Wika czekam na relacje z farbowania bo tez chce isc do fryzka mimo ze moja ginka mi nie karze farbowac wlosow ale juz na ten odrost nie moge patrzec.
NIech ktos mnie kopnie w d....ę bo wyjsc musze na poczte a nawet sie jeszcze nie pomalowalam co za leniwa pogoda tak mi dzis dobrze w domku:)
 
:-)

ja pracowałam bardziej fizycznie niz głowka ;-)wiec musiałam zrezygnowac .... :-)hehe i troszke juz siedze ale kurde niewiadomo kiedy to zlecialo a wydaje sie ze ta co siedzi w domu to czas leci powoli a mi jakos szybkoooo :-)
Ja pracowałam do końca sierpnia;-) Teraz korzystam z wolnego. No prócz szkoły, zaocznie:tak:
 
witam wkoncu doczytałam :oo2:
a ja dzis byłam u internisty po skierowanie na badania tarczycy bo mam straszne uderzenia gorąca i tachykardie 90-110 u/min czasami mam wrazenie ze mi para buchnie uszami :growl: współczuje kobitką w klimakterium
i tak czekajac na swoja kolej ( opoznienie było 50 minut ) przychodzi pewna starsza pani i oznajmia ze teraz to chyba ona bo to jej godzina ludzie mówia ze jest opoznienie a ona niby zrozumiala .. po pewnym czasie przesiada sie na krzesło pod drzwiami i co oczywiscie jak tylko wydszedł pacjent to ona myk :szok: mogłam sie załozyc ze tak bedzie :eek: gdzie tym emeryta sie tak spieszy i to była naprawde chodliwa babcia
 
Ale mi niedobrze zjadlam lososia juz wczoraj mialam z nim problem zjadlam na sile bo zdrowy ale wlasnie po dzisiejszym obiedzie postanowilam: Zadnego lososia do konca ciazy ble wogole mi nie smakowal ledwo wcisnelam!!!!!!
Wika czekam na relacje z farbowania bo tez chce isc do fryzka mimo ze moja ginka mi nie karze farbowac wlosow ale juz na ten odrost nie moge patrzec.
NIech ktos mnie kopnie w d....ę bo wyjsc musze na poczte a nawet sie jeszcze nie pomalowalam co za leniwa pogoda tak mi dzis dobrze w domku:)

ja tez wlasnie straszne odrosty no ja bede farbowac jutro wieczorkiem prawdopodobnie wiec napisze co i jak napewno :):):):-)
 
Ale mi niedobrze zjadlam lososia juz wczoraj mialam z nim problem zjadlam na sile bo zdrowy ale wlasnie po dzisiejszym obiedzie postanowilam: Zadnego lososia do konca ciazy ble wogole mi nie smakowal ledwo wcisnelam!!!!!!
Wika czekam na relacje z farbowania bo tez chce isc do fryzka mimo ze moja ginka mi nie karze farbowac wlosow ale juz na ten odrost nie moge patrzec.
NIech ktos mnie kopnie w d....ę bo wyjsc musze na poczte a nawet sie jeszcze nie pomalowalam co za leniwa pogoda tak mi dzis dobrze w domku:)

a ja bym chetnie tego łososia wcieła:-p
 
witam wkoncu doczytałam :oo2:
a ja dzis byłam u internisty po skierowanie na badania tarczycy bo mam straszne uderzenia gorąca i tachykardie 90-110 u/min czasami mam wrazenie ze mi para buchnie uszami :growl: współczuje kobitką w klimakterium
i tak czekajac na swoja kolej ( opoznienie było 50 minut ) przychodzi pewna starsza pani i oznajmia ze teraz to chyba ona bo to jej godzina ludzie mówia ze jest opoznienie a ona niby zrozumiala .. po pewnym czasie przesiada sie na krzesło pod drzwiami i co oczywiscie jak tylko wydszedł pacjent to ona myk :szok: mogłam sie załozyc ze tak bedzie :eek: gdzie tym emeryta sie tak spieszy i to była naprawde chodliwa babcia
Oooo nie jestem uczulona na takie babcie sprobuj sie takiej wcisnac przed kolejke to takiego rabanu narobi ze wyjdziesz na niewychowanego gbura ale sama to z checia sie wepchnie bez zadnych skrupulow no co za ludzie mi tez sie raz taka probowala w kolejke wepchnac ale bylam z moim T jak ja zrypal to jej sie odechcialo mowi ze ona jest chora a ja akurat tez wtedy bylam chora i wszyscy co tam czekali kurde chorzy byli wiec o co chodzi:)
 
reklama
Marta no nie zgodzę się z tobą że osoby które tyle razy zdają prawko nie powinny go dostawać!
Moja siostra zdała za 13 razem i NA PRAWDĘ umiała jeżdzić ale tak ją stres zjadał na egzaminie! I oczywiście do głowy jej nie przyszło tłumaczyć się że jej pachołki przestawiają:-)
Ja już zdawałam 6 razy, za każdym razem ja zawaliłam a nie złośliwy instruktor a uważam że dobrze jeżdzę!
Ale ze mnie taka śmieszna istota że jak mam z kimś obcym gadać i jeszcze ma mnie egzaminować to koniec!
U mnie też masakra z tym stresem...... a 5 listopada mam prawko:sorry: Uważam, że osoby, które wiele razy zdawały to chociaż mają to wyćwiczone hehe:-)
 
Do góry