reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja w zeszłym roku chrześnicy kupiłam aparat fotogr, nie szalałam, zwykła najtańszą cyfrówkę kupiłam, I tak taki aparat długo nie pożyje;-)

A na roczek- zabawki, najlepeij ustalić z rodzicami co potzreba, można konika na biegunach albo jakies inne zabawki, porządna zabawka naprawdę dużo kosztuje:tak:

Ale jaką zabawkę kupić dziecku które wszystko ma?!
Zapytam się bratowej a jak mi nie powie to dam kasę żeby sami mu coś wybrali!

A na komunię fajnie jest się poskładać jak jest z kim!!!
Jeszce mam trochę czasu, może coś wtedy wymyślę!

A co do prania ciuszków.... nie boicie się dziewczyny że to trochę za szybko? Chodzi mi o to że jeszcze co najmniej 3 miesiące przed nami i przecież nawet schowane w komodzie to może się zakurzyć!!! Ja na razie posegregowałam ciuszki no i nie wiem...nawet pażdziernik wydaje mi się za szybko:-(
Wiem że nic na ostatni moment...ale boję się że się pobrudzi;-)
 
[video=youtube;ZkWkirlQVxg]http://www.youtube.com/watch?v=ZkWkirlQVxg&feature=related[/video]

o patrzcie dziewczyny !! hahahahahahah
może założymy sobie jakiś wątek na wesoło i będziemy się tam rozsmieszać :D
 
Ja Ci zrobię.. choć pewnie będę bełtać przy zapachu cebuli ale się poświęce , ot co!!! :-D:-D:-D

moja Kochana
cmokm.gif
cmokm.gif
 
ja na tym wymiękam :-D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=81NeQJWGYJY&feature=related"]YouTube - 2 Funny Babies Laughing[/ame]
 
Ale jaką zabawkę kupić dziecku które wszystko ma?!
Zapytam się bratowej a jak mi nie powie to dam kasę żeby sami mu coś wybrali!

A na komunię fajnie jest się poskładać jak jest z kim!!!
Jeszce mam trochę czasu, może coś wtedy wymyślę!

A co do prania ciuszków.... nie boicie się dziewczyny że to trochę za szybko? Chodzi mi o to że jeszcze co najmniej 3 miesiące przed nami i przecież nawet schowane w komodzie to może się zakurzyć!!! Ja na razie posegregowałam ciuszki no i nie wiem...nawet pażdziernik wydaje mi się za szybko:-(
Wiem że nic na ostatni moment...ale boję się że się pobrudzi;-)


Ja też myślę, że za szybko. Przecież do grudnia jeszcze 4 miesiące :tak:
 
reklama
Do góry