reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Hej!
Paula idz koniecznie. to chyba jedno z wazniejszych badan w ciazy. Jak by cokolwiek mialo byc nie tak to bedziesz wiedziala. Na pewno oczywiscie bedzie dobrze ale lepiej isc i spac spokojnie potem.
Ja w przyszlym tygodniu moze pojde z cala rodzinka zobaczyc dzidzie na usg 4d. Mam nadzieje ,ze ladnie sie pokaze i dzieci beda mialy ciekawe przezycie. No i jeszcze utwierdze sie w przekonaniu ,ze to Ninka;-)Jedna ginekolog powiedziala mi ,ze nie ma opcji ,zeby wyrosl z niej chlopczyk(dostalam nawet zdjecie z zaznaczona plcia) a moj ginekolog akurat w okreslaniu plci jest slaby i mowi ,ze na 80% dziewczynka ale pewnosci to nie ma bo to roznie bywa:baffled:
 
reklama
Witam!

Weronika, Ania- dzięki dziewczyny za odpowiedź.:tak:
Problem w tym że lekarz puści mnie z torbami przez te badania. :sorry2:
29.10 byłam na wizycie(120zł), między czasie miałabym zrobić to badanie w Warszawie za 200zł
do tego cytomegalia, toksoplazmoza, grupa krwi, morfologia to jakieś 250-300zł (kiłę, różyczkę mam już za sobą)
i 19.11 znów wizyta z wynikami. To wszystko pochłonie połowę mojej wypłaty :zawstydzona/y:
Nie chodzi o to że jestem skąpa czy coś... po prostu nie bardzo mnie na to stać. Mój lekarz dał mi wizytówkę do tej przychodni na badanie, bo tu gdzie chodzę do swojego gina do prywatnej przychodni, jest za słaby aparat do usg. Tylko że w takim przypadku to jakoś to inaczej powinni liczyć wizyty...
I kurcze nie wiem... :-(

Weroniczka to super że Stasiowi dobrze idzie w szkole :-) kamień z serca, nie? Bo decyzja nie była łatwa... Nasze maluszki'07 nie mają wyjścia. Wszystkie idą do zerówki od września.

Aneczka super niespodzianka będzie dla chłopców jak zobaczą Ninkę tak bardzo realnie :-) do tego można na CD nagrać, nie?



Gdzie reszta grudnióweczek???
 
hej

ja tradcyjnie, wykancza mnie praca. Dodatkowo musimy bywac w soby, dzis po 19 wyszlam, ech ..... ale nie bede sie powtarzac bo nic sie w tym temacie nie zmienia

do tego od kilku dni albo nie mielismy neta ale tak chodzil ze wogole nie siadalam

Poza tym u nas ok, Kuba znowu ma katar i pokasluje a dopiero co byl chory. Rany jak byl maly to nie chorowal a teraz przez to przedszkole to ciagle.

Wczoraj byly w przedszkolu wystepy i az mi sie lezka w oku krecila, Kuba pieknie spiewal, tanczyl robil wszystko razem z dziecmi i sam.
Jestem taka dumna z niego, w tamtym roku nie chcial wystepowac, siedzial mi na kolanach i chcial do omu a w tym roku super

Paula chodzi Ci o usg gdzie mierza przeziernosc karku??? czy to jakies inne badanie. Jesli chodzi o usg to ja bym poszla. A Wy to mieszkanie wynajmujecie bo cos mi umknelo. Jakies wieksze?? To czekamy na fotki

pozdrawiam Was i ide prasowac bo juz dlugo lezy i czeka
 
Hej hej i ja sie melduje.... juz z Anglii....:-) Dobre czasy szybko sie koncza i juz znow szara rzeczywistosc......
Jak bylam w Szczecinie, to dalam Oliwiera do takiego domowego przedszkola, bo bardzo bylam ciekawa jak mu bedzie z dziecni... i to byl ogromny sukces... jak go zotawialam poraz pierwszy, to nawet sie nie obejrzal, he heh....:-D I zadnym kolejnym razem.....:-D:-D Takze fajnie, zadowolona jestem i moge bez obaw juz go tu puscic do normalnego przedszkola i wiem, ze sobie poradzi.....:tak:


Paula- no wlasnie, pokaz fotki nowego gniazdka, bom ciekawa....:tak::-D


No wlasnie gdzie reszta grudniowek??
 
Hej!!!

Fotki mieszkania wrzucę tylko muszę najpierw zrobić... poza tym muszę najpierw wymienić meble w kuchni bo są nie specjalne :-p Od tego tygodnia chyba już przejdę na zmiany bo ponad miesiąc pracowałam po 8h i mam dość, i dzidzia też...

Byłam w sobotę u gina. Zerkaliśmy dzidzi między nogi i na razie nic nie wystaje więc jest prawdopodobieństwo na drugą dziewczynkę :-p:-D

Z tych gorszych wieści to spadła hemoglobina więc muszę zacząć brać żelazo i do tego chyba mam nadciśnienie :szok:
Muszę kupić ciśnieniomierz i 3-4 razy dziennie kontrolować.
Jak będzie powyżej 140 to muszę wejść na tabletki :baffled: na wizycie miałam 144/68 i byłam spokojna, nie biegłam nigdzie... nie wiem skąd to się wzięło, bo z Julą zawsze miała idealne... 120/80.

Aga zrezygnowałaś i nie napisałaś nic??? :-p Pisz co u was? Jak chłopcy?

Pryzybela może coś się ruszy. Nadzieja umiera ostatnia ;-)
 
Paula no ciekawe czy bedzie druga babeczka. Teraz chyba sezon na dziewczynki;-)
My ostatnio bylismy na wspolnym usg z rodzinka. Chlopcom bardzo sie podobalo a jak gin patrzyl na plec i po raz kolejny(przez 3 roznych lekarzy)powiedzial ,ze to dziewczynka to Antkowi sie zrobil usmiech od ucha do ucha. Wiec mlody cieszy sie ogromnie z dziewczynki a Wiciu wolalby braciszka. Tosiek w ogole jest zachwycony i duzo mowi o Nince, ciagle chce jej cos kupowac:-D Ciekawe jakie bedzie nastawienie jak mala juz bedzie na swiecie i bedzie tylko plakac i zabierac mame;-)
 
Paula jak tam się czujesz? hemoglobina wzrosła czy wciaż łykasz tabsy?
robiłas jeszcze jakies badania??

ania a jak wasza Ninka?
pryzy jak u was? jak Kaya i Maksiu?

aga no to pisz jak chlopcy....

alex - zapisałas Oliwiera do przedszkola?

u nas bylo chorobowo. w zasadzie pawel konczy antybiotyk. miał angine. masakra...serio.
5 dni temperatura utrzymywała sie 39/40 stopni, nic nie jadł prawie.

ale dzis juz jest szalenstwo, juz go nosi za to ja sie w weekend rozchorowałam i widze ze teraz damiana rozklada.

poza tym to u nas nic nowego.


piszcie dziewczyny co u was jak dzieciaki i piszcie w wątku "zabawkowym " co kupujecie dzieciom na urodziny/gwiazdkę, moze ktoras cos komus podpowie......
 
reklama
Hej hej...:-)
viki- nie, nie zapisalam, bo niestety nie ma miejsca w grupie na godzine 9.... tylko jesli chce, to moge zapisac na 13....a na 13 to nie za bardzo mi pasuje, bo w ogole jakos taka godzina rozwala dzien.... Nic nie zrobie przed poludniem, tzn niewiele, a po poludniu, to juz nigdzie tez nie pojade, bo wiadomo obiad trzeba zrobic i w ogole wieczor zaraz sie robi.....:baffled::dry: Takze na razie nie pojdzie... moze od stycznia, zobaczymy....moze cos sie zwolni....
No i zdrowka dla Was... taki widzisz sezon jest... chorobowy....:-(

Paula- i jak cisnienie? Mierzysz?
Aneczka- a jak u Was samopoczucie?
 
Do góry