reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hej hej
jutrzenka- przestraszyłaś mnie z tym zapaleniem rogówki. Narazie mi nie przeszło i chyba po nowym roku będę zmuszona iść do okulisty ech
magdalenka- ty już nas nie opuszczaj na tak długo:sorry2:
my juz prawdę mówiąc przywitaliśmy nowy rok bo o 17 zrobiliśmy fajerwerki. Dzieci już spią a ja mam noworoczną depresję zwłaszcza że Łukasz dał nam taki popis dzis że dwie godziny histerii było:szok: a ja go chciałąm tylko położyć spać w dzień żeby mógł dłużej posiedzieć a skutek taki że był płacz i lament, uspokoił się dopiero po dwóch godzinach a w następną godzinę już chciał spać ale go nie położyłam bo było za późno. Koniec z drzemkami w dzień
 
reklama
Witam się druga :tak:

A ja sylwestra przespałam, hehehe... I wcale nie czuję się z tym źle:-D
Jakoś mnie ta noc wcale nie nakręca, żeby siedzieć do północy i strzelać fajerwerki. Poza tym sąsiedzi szaleli z przerwami do 5 rano, ale ogólnie nie było tak źle...

Życzę Wszystkim wszystkiego dobrego w tym 2011 roku!!!


Aga, chyba tylko my jesteśmy, reszta leczy kaca, hehehe...;-)
 
witam witam w nowym roku
u nas podobnie jak u asi :)
oo ide bo wlasnie Gaja z tata wracaja z rowerka
paaaaaaaaa
 
To i ja się witam czwarta!!! :-):-):-):-)

U nas imprezka skończyła się po 2 :baffled: padłam jak pies Pluto :-D a dziś rano najgorsze... :-D Odgracanie kuchni! ŁŁooo matko... ze dwie godziny walczyłam...:-D

A łeb mnie dziś boliii... :szok::nerd::-D wypiłam tylko dwa słabe driny i troszkę szampana... ale ciśnienie niskie, a ostatnio zwrażliwiałam w tym temacie...:baffled::cool2:

Dobra idę obiadek kończyć bo głodna jestem :tak::-)

Miłego dnia!!!:-)
 
hej dziewczyny

i na początek zycze wam wszystkim wszystkiego dobrego w nowym roku. oby był lepszy od minionego:tak:

u nas sylwester tez w miare spokojny...
a dziś jakos wszystko mi się dłuzy...dopiero 16 a ja mam wrazenie jakby 21 byla...
i do tego nic mi sie nie chce...
 
uff zrobilismy u G porzadek w pokoju bo za duzo miala naszych rzeczy a my jej :-) a teraz calkiem juz dostala eksmisje do siebie. okazalo sie ze ma mase ubranek dodam ze czesc szkoda mi jakos tak oddac...nie wiemm ale byla taka malutka :-D
gotuje wlasnie obiad i ogladam alternatywy 4
 
Hej!

Co tu taka cisza?

Jutro już do pracy, blee, ale mi się nie chce. Znów jazda na maxa, odśnieżanie. O mamo, ale mi się nie chce.

Odzywać się tu zaraz!
 
reklama
Do góry