reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

siemka!;-)
Coucou33.gif

Przywitam sie jeszcze w starym roku;-) jutro czasu nie bedzie;-)

Zdrówka,duzo zdrówka dla Wszystkich chorych:tak::tak::tak:

tak sobie mysle o tym kończącym sie roku-bede go dobrze wspominała....fajnie by było jakby nowy był podobny;-) :tak:

pozdrawiam!!!! paaaaaaaaaaaaa;-)

ps. Udanej zabawy jutro!!!!!!!
Alcooliques.gif
Smiley-IPB-182.gif

Smiley-IPB-118.gif


Coucou24.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej hej to ja
my dzis na zakupy przecenowe i juz dla G mam wszystko na zime na przyszly rok kupione :-D
ogolnie to nic sie nie dzieje ale jakos ciagle nas nie ma w domu :szok: weroniczka a jakie to ciacho bedzie bo moze i ja przyjade ?? bo plotka glosi ze do polski sie wybieramy w przyszlym roku :-) wiec szykujcie sie na odwiedziny od morza do krakowa :happy:
jutrzenka odpocznij, zjedz cos slodkiego. przytul sie do swojego 'doktora z klanu' i wszystko bedzie lepiej!
viki wez mi ty cos dziewczyno daj znac bo jakies widze piosenki o snach meczysz ?? o co chodzi ??
magdalenka kysz kysz :-p a i jeszcze kto tam sie ostatnio odzywal ?? oczywiscie paulinka malinka przyznaj sie ze sama go rozchorowalas zeby w domu siedzial !
jak kogos nie zaczepilam to prosze krzyczec!
nie zycze udanego sylwka bo ran zajrze jeszcze.
 
Doberek,
Weroniczka dzięki za pocieszenie, trzymam sie tej myśli że tak będzie, tym bardziej, że wczoraj zas dostał gorączki, mimo że siedzi w domu :/
Stefka ;-P normalnie nie wiem co ja mam o Tobie mysleć ! ;-)
Dota Szmapańskiej Zabawy!
 
heloł:-)


wszyscy wybyli z domu i delektuje sie ciszą...
boże jak mnie to ostatnio uspokaja....

bylismy wczoraj na zakupach, i stwierdzam ze obnizki sa całkiem fajne:-pkupilam sobie w koncu kurtkę zimowa bo jakoś do tej pory nic mi sie nie podobało...a z zeszłego roku wszystko na mnie za duze....

idę sobie kawkę zrobic.
 
Szampańskiej Zabawy Wam życzę
Szczęśliwego Nowego Roku Wam i Waszym Rodzinom!
Niech się spełniaja marzenia i te dobre sny
Żyjcie zdrowo i z rozmachem! :D
 
HEJ BABOLKI
A WIEC LASECZKI W TYM STARYM SIE WITAM JUZ PO RAZ OSTATNI DO USŁYSZENIA Z AROK HIHIHHIHI
my lecimy na zabawe mała zostanie z moim bratem (17lat)i mam cykora bo to 1 raz jak ja zostawiamy i niewiem jak to bedzei brrrrrr wiem wiem ze zle zeja nigdzie nie zostawialismy ale my tacy jacys dziwni ze jedno bez drugiego i trzeciego sie nieruszy:))




pomyslnosci, miłosci,pieniazków , zdrówka,spełnienia marzen
SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU 2011:)))
 
reklama
Do góry