reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

hejka

i ja sie witam w Nowym Roku i zycze Wam kochane wszystkiego najlepszego, niech ten nowy rok bedzie dla Was pomyslny i duuuzo lepszy od poprzedniego.

u nas Sylweter jak u niektorych, siedzielismy w domu, mieli przyjsc moi rodzice i siostra z rodzinka ale sie pochorowali, ja zreszta tez na antybiotyku jestem i kuba tez wiec nikt nie mial ochoty na wyglupy i zabawy

macie jakies postanowienia noworoczne?

u nas zima na calego, ciagle sypie snieg i jest go pelno, wrr nie cierpie zimy

jutro do pracy wiec sie zegnam
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry
miłego dnia dla Was
ja czekam na J i jedziemy z dzieciakami na sprawdzenie do pediatry.
Viki-dziwny ten kaszel taki...sama nie wiem...babka bytała się nas czy jak byliśmy w Ameryce czy nam wymaz ze skóry robili...???mówiłam że tylko z nosa i krew...
może dziś da skierowanie jeszcze do innego..specjalisty?
mówiła że to może alergiczny...ale tak myslę że może od tych grzybów..bo od czego by jeszcze????
Asiu-jak się czujesz?

reszcie mamusiek miłego dnia.

a pokażę Wam jaką piękną zimę mamy.(fotka kilka dni temu robiona)
http://img819.imageshack.us/img819/3899/zima4.jpg
http://img703.imageshack.us/img703/8408/zima1y.jpg
 
Ostatnia edycja:
witajcie
nasz początek roku nie jest zbyt udany. Łukasz wczoraj cały dzień wymiotował i jeszcze w nocy. Myślałam że sie czymś zatruł ale to chyba jednak jelitówka bo M. też kiepsko się czuje.:dry:Łukasz wygląda trochę lepiej dziś nie wymiotował jeszcze mam nadzieję że mu przeszło:sorry2:

a z lepszych wiadomości to kupiliśmy nowy komputer (ale to jeszcze w starym roku) śmiga jak szalony:tak:
 
Witam w Nowym Roku i życzę Najlepszego Wszystkiego!
U nas Sylwek spokojny przy drineczku i wineczku, które skutecznie mnie uśpiły ;-)
Wiktor cudownie przespał całą noc i wszystkie "straszne hałasy". A na drugi dzien obudził się zdrowiutki jak rybka - więc rewela!
A nowy rok zaczęliśmy od badań. Powtórzylismy borelioze, wymaz krwi, OB...w zależności czy coś wyjdzie z tego zrobimy jeszcze wymaz z noska i gardełka. A po z atym gites majonez.
Od dzis jestem na 10dniowej diecie owocowo warzywnej - juz mam dość! ;-) Popijam zieloną herbatkę z pigwą - pycha!

Aga - zdrówka dla Łukaszka, oby to była jakaś skórka na żołądku tylko!

idę zjeśc jaki owoc ;)
 
Hej!

Nie wiem, co pisać, mam lenia...

Kasiamaj, czuję się średnio, tzn. męczą mnie mdłości i ciągle muszę coś przegryzać albo pić.
Magda, fajną Małą Mi jesteś (zdjątko w avatarze).
Aga, i jak Łukasz? Mam nadzieję, że to nic poważnego czyt. jjelitówka.
 
hej lachony
napisałam długasnego posta i mi go zjadlo wrrrr jutro spróbuje jeszcze raz a tym czasem poddro lolitki
 
masakra, odebrałam wyniki Wiktora OB 83
w piątek idziemy powtarzać. Borelioza - wynik wątpliwy :/ (ostatnio był ujemny) kuźwa.
Na szczęście dziecko wygląda zdrowo.
Łeb mnie boli.
 
Hej!

Magda, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i niedługo Wiktorek pożegna wszelkie choróbska:tak:
Elcia, coś świrujesz z tym pisaniem takich długaśnych postów;-)

No i co, nic więcej. Nic się nie dzieje, podobnie jak tutaj.
Pozdrawiam!

p/s. Może jakąś aferkę rozkręcimy?:-DPrzynajmniej wątek znów zacznie tętnić życiem, hehehe...;-)
 
reklama
hej
asia- jednak jelitówka, ale dziś już lepiej. Byliśmy u lekarza ale kazał tylko lakcid podawać. Łukasz jak zwykle zrobił awanturę u lekarza. Nawet jak lekarz chciał mu dać naklejki to ten brzdąc je wyrzucił na podłogę i chciał podeptać:szok::szok::szok: wstyd mi za niego:zawstydzona/y: a co tobie się tak nudzi, adrenalinki na forum się zachciewa;-):-D
elcia- coś ściemniasz z tym postem;-)
magdalenka- zdrówka dla Wiktorka

p.s przechwaliłam komputer bo się dziś nie chciał otworzyć i do reklamacji pójdzie:crazy:

edit. kacha - GRATULACJE!!!
 
Do góry