reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Dziewczyn mam pomysł może wymienimy sie numerami gady-gadu lub komórkami wyrazie czego możemy jedna przez druga powiadomić jak juz będziemy rodzic lub urodzimy:-);-)
Ale bym otworzyła zamknięty wątek i wpuszczała tylko osoby zaufane:-)
 
reklama
Doticzka super, że już jesteście w domku! Jeszcze raz wszystkiego dobrego dla Was!
Dołączam się do prośby dziewczyn - jak będziesz miała chwilę (o co pewnie dość trudno teraz) to pokaż nam Swego Skarbka!

Miłego popołudnia dziewczynki!
 
Dziewczyn mam pomysł może wymienimy sie numerami gady-gadu lub komórkami wyrazie czego możemy jedna przez druga powiadomić jak juz będziemy rodzic lub urodzimy:-);-)
Ale bym otworzyła zamknięty wątek i wpuszczała tylko osoby zaufane:-)

Anetka jest taki wątek. Napisz do Ataaty w tej sprawie. Ona "zawiaduje" tym ;-)
 
Anetko mamy już coś takiego na wątku zamkniętym i jeśli chcesz mieć do niego dostęp to napisz prywatną wiadomość do Ataaty bo to ona tym wątkiem zarządza :tak:
 
Hej dziewczyny,
ja szybko i na chwilę. Za wczesnie sie pochwaliłam chyba z tym wracaniem do normalnosci.
Dzieki za komplementy i miłe słowa nt. Szymona. Faktycznie sliczny ale to tylko pozory ;-) Diabła w anielskiej skórze mam. Zaczyna sie konflikt ze skorpionem :confused:
Daje popalić chłopak. A dzis to już przechodzi samego siebie. Zasypia przy piersi po 5 min. Za kolejne 5 min. budzi sie i płacze wiercąc sie w taki charakterystyczny sposób (czyt. dawaj cycocha matka). No wiec znów go przystawiam.... i tak w koło od 10 rano. Obawiam się, ze z opcją na noc, wiec noc mam z głowy.
Podobnie było w sobotę, wiec niedzielę przespaliśmy z mężem caluśką. Całe szczeście nasze diable kochane też :-)

Macierzyństwo to cięęęęężka robota :tak: Ale nie żałuję. Mam tylko nadzieje, że sił mi starczy i nie padnę na pysk za chwilę.:sorry2:

DOTICZKA, ciesze sie, ze jesteście w domu.
No i też czekam na wieści i fotki konkurenta Szymona do serc grudniowych córek ;-)
 
No Dada to faktycznie Szymuś daje Ci do wiwatu ;-)
Ale jak sama piszesz, i tak jesteś najszczęśliwszą kobietą mając takiego Synka przy sobie.
Duuuuuuuuużo siły Ci życzę, a Szymusiowi aby troszkę "odpuścił" mamuni ;-)
 
Dada to rzeczywiscie Szymus daje ci w kosc ;-) ale poczekaj, wiesz jak mowia 'male dziecko maly klopot, duze dziecko duzy klopot' ;-) to oczywiscie mialo byc na pocieszenie :-D

Ja jakos caly czas mysle ze jak bedzie maly dzidzius to wyspie sie i nadrobie wszystko na co teraz jako pracujaca kobieta nie mam czasu :tak: a tu widze ze potem tym bardziej czasu nie znajde:szok: tym bardziej jesli bedzie ta moja Kruszynka przy cycu caly czas :dry: oj bedzie :tak:
 
Melduje sie i ja oczywiście 2w1.
Jakoś weny mi brak i ogólnie to nie siedze przy kompie od paru dni, bo mi sie niechcieć:baffled:

Doticzka gratuluje raz jeszcze no i czekamy na foteczki Michasia no i może opisik porodu...:sorry2: cio..:confused: Jak znajdziesz chwilke to napisz cosik, bo ja to ciekawa tymbardziej że rodze w tym samym szpitalu...:tak:
 
reklama
Witam wszystkie grudniowki:-),
mam wiadomosc od kacha_wawa,dzis o godzinie 16:51 urodzila synka wazy niecale 2.5kg,nie podali ile mierzy bo beda go dopiero mierzyc na kompaniu.Posila zeby was wszystkie serdecznie pozdrowic.
A ja gratuluje rozdwojonym mamusia i zycze cierpliwosci tym 2w1.
Pozdrawiam:-).
 
Do góry