reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

Witajcie kochane:) Ja tylko na chwile:) Jesteśmy w domku już w kąplecie :) Michałek jest przecudowny przekochany i przesliczny normwslnie uwielbiamy go:-);-) :cool2: yy ateraz ide bo sie obudził ... odezwe sie pozniej jak dam rade.... jeszcze nawet śniadania nie jadłam;-)
 
reklama
Witajcie!:-)

Doticzka jak znajdziesz czas to wklej zdjęcia Michałka:tak:No i trzymajcie się gorąco, dbajcie o siebie!!!!

U nas też pochmurno, spaliśmy do 11-tej...Właśnie wróciliśmy ze spacerku, to jakoś tak lepiej sie czuję.

Belka to co...zaczynamy odliczanie, dziś mamy 10 dni....;-):-D

papa
 
Witajcie!
No my tez sie w koncu wyspalismy.U nas spanie bylo do 8mej ale bez pobudek,tylko dwa razy siusiu bylo;-) bez porownania lepsza noc od poprzednich.
Mezulek tfu tfu narazie dobrze sie czuje i jest w pracy a ja juz zyje dzisiejsza wizyta u gina:tak:
Poza tym jutro chyba pojade napasc na miesny i porobic duuuze zakupy.Chce sobie poszykowac troche mieska tzn. pokroic, poporcjowac i zamrozic. Zeby potem szybko tylko wyjmowac i robic proste obiadki jak juz bedzie znacznie mniej czasu na gotowanie;-):cool2:
 
:zawstydzona/y:rany zapomnialam dopisac
Doticzka GRATULACJE!!!!! :-):-):-):-)
Witajcie spowrotem i jak tylko bedzie chwila wolnego to opisuj wszystko i pokazuj synka:tak:
 
Laseczki drogie ,z pietra nizej(styczen) zycze Wam wszystkich super szybkich i bezbolesnych porodow i zdrowych malenstw( szczegolnie 3mam kciuki za synka Kasi!):tak:

Dota jakie masz info na temat Zaspy,czy masz tam moze"swoja"polozna?
 
Witajcie dziewczynki!

Doticzka, jak milo, ze juz jestescie z maluszkiem w domku! Chwal sie fotkami jak znajdziesz czas i opowiedz jak mijaja pierwsze dni mamusiowania:-)

Dziewzyny, zeby te stresujace, napiete chwile szybko Wam minely. Nie ma sie co dziwic, ze nawet naszym mezczyznom sie to udziela....

A u mnie ze spaniem, to normalnie szok! Z soboty na niedziele przespalam od 6 wieczorem, do 9:30 rano (z przerwa na siusiu, kolacyjke i kapiel), gdzie normalnie sypiam po 7, 8 godzin.

A dzisiaj nam sie juz prawdziwa zima zaczela. Jeszcze bez wielkich mrozow, ale przez cala noc zasypalo nas sniegiem, na tyle, ze pozamykali szkoly, ponoc takze autostrady (zanim odsnieza to troche potrwa), a moj maz z parkingu pod domem z 20 minut wyjezdzal...
Teraz, to chyba pozostaje zaciskac nogi i sie nie spieszyc z porodem, chociaz dobrze, ze szpital mam niedaleko w razie czego;-)

Aneczka trzymam kciukasy za dzisiejsza wizyte!!!
 
witam

a ja nadal 2 w 1 , nawet masaż szyjki na piątkowej wizycie nie pomógł:no:
a to już 2 dni po terminie i czekamy dalej
tego najbardziej sie balam-ze termin minie i nic , a podobno kazda kolejna ciąża kończy sie szybciej , Dominik urodził sie dokladnie w terminie wiec teraz tez juz powinno byc po wszystkim a tu ciagle nic , i nic nie zapowiada zeby to mialo się szybko zmienić:wściekła/y:

Doticzka gratulacje , qrcze ale masz fajnie , już po wszystkim
 
Witam
Gratuluje narodzin synka

Zanim sie obejrzymy same urodzimy mało czasu nam już zostało tylko pozostało jedno która pierwsza teraz pójdzie rodzić :-)

Może małe zakłady ;-)
Jak na razie widzę po sobie że mi się nie spieszy brzuszek stercz jak sterczał skurcze są ale tylko przepowiadające i bez bolesne, czop też jest.
Boje się tylko jednego święta spędzić w szpitalu to nie zbyt miła myśl ale jak trzeba będzie to trudno ale nie ma to jak w domku:cool2::cool2:
 
Czesc Dziewczyny :-)
No Doticzka nareszcie w domku :-) jak znajdziesz chwilke to koniecznie wklej zdjecia Michalka i opisuj jak wygladaja pierwsze dni :tak:

dotaZ no odliczanie czas zaczac :tak: ciekawe ktora z nas sie pierwsza wykruszy :dry:

Fajnie Dziewczyny ze Wam noc lepiej minela i ze macie jako takie humorki :tak:
My nadal 2w1. Dzis od rana mialam skurcze i bole jak na okres ale nie zawracam sobie glowy narazie. Jak zaczne rodzic to napewno poczuje i sie zorientuje :tak:

 
reklama
GRATULACJE DOTICZKA!

a tu poniedziałek a ja dalej 2w1, do nosa z przeczuciami...
noc lepsza, ale mam strasznego lenia i chyba zaraz utnę sobie drzemkę.
Trzymajcie się Babeczki
 
Do góry