reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

A to niespodzianka! Dziekujemy za mila informacje!:-)
NAJOGROMNIEJSZE GRATULACJE DLA KASI I TOMKA!!! A to szczesciarze, maja juz Oliska przy sobie!
A nam zostaje tylko czekac na wiecej szczegolow i zdjecia maluszka:-)
 
reklama
Tym razem Gratulacje dla Kasi.
Niech Ci synek rośnie duży okrąglutki :-)

Bardzo się cieszę, ze rozdwajanie rusza na dobre. Wreszcie wirtualne dzieciątka stają się rzeczywistością.
I bedziemy mogły dzielic sie naszymi nowymi doswiadczeniami :tak:

Belka, bardzo śmieszne, bardzo śmieszne :-D:-D:sorry2:
Zrujnowałaś właśnie moja jedyna nadzieję, że potem to już z górki będzie ;-)
I wysypiać radzę sie juz teraz na zapas. Bo jeśli zamierzasz karmic piersią i to na żądanie, sen stanie sie wielkim niedoścignionym marzeniem :sorry2:

Ok. Korzystając z okazji, że Szymon śpi, też idę paść na chwilę. Wykończył mnie dzisiaj. A po 22 znów pobudka na karmienie.

Trzymajcie się.
I nawet jak sie dłużej nie pojawiam, myślę o Was i trzymam kciuki za wszystkie przyszłe rozdwojenia.
 
kacha gratulacje dla całej waszej trójki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem w szoku az mnie zamurowało czytając wiadomosc od sylwi:szok:

czekamy na nowe wieści jak tam oni się mają:tak:
 
Kasia Gratulacje!!!!!
No to ladnie, zaczynamy sie sypac w koncu:tak:ja bardzo chetnie urodze tez lada dzien bo maly juz przestaje byc maly a wole kolosa nie rodzic;-)
Uciekam dobranoc papa.
 
Dobry wieczór!
Doticzka GRATULACJE - super, zazdroszczę bardzo :):):) chwalcie się zdjęciami i postępami :)

Kasia - GRATULACJE - trzymajcie się zdrowo !!!

Rybcia
- rozumiem Cie w 100% u mnie termin mija pojutrze - brzucho u góry, zero skurczy i o ironio coraz lepiej się czuję

Dada - moja koleżanka, która rodziła ponadmiesiąc temu miała to samo - 3 tyg. bezsenności. Mam nadzieję ze przetrwasz. Teraz już jest dobrze, kolki minęły, mały śpi w nocy i jeśli można tak powiedzieć dotarli się w trójeczkę ;-)
Trzymaj się!

No a ja - musze się pochwalić spałam z 20 godzin: całą noc i prawie caly dzień i czuję ze jak się położę to zasnę z 5 sek. Szkoda że nie można się wyspac na zapas ;-)
Życzę Wam wszystkim spokojnej, przespanej nocy! No i rozdwajajmy się !
 
No a ja jak na złość spać nie mogę. Mała tak kopie że cały brzuch mnie boli i to już druga taka noc, a dziś po połuudniu jadę do szpitala bo w środę cesarka, chciałam odpocząć przed tym wszystkim a ta mi spać nie daję. Wierci się cały czas. Ech jak potem też będzie takim nocnym Markiem to chyba się wykończę.:wściekła/y:
 
Gratulacje dla Kasi i jej rodzinki. Bądźcie zdrowi kochani.

Witam się z wszystkimi.
Ja dziś czuję się wyjątkowo dobrze i nawewt ręce mi niedokuczają zbytnio:tak::tak:
 
reklama
Witam witam,
Weroniczka, oby tak dalej, może powoli przestanie dokuczać Ci ta ręka !!
Annn, mam nadzieję że udało Ci się zasnąć !

Ja zdecydowanie nie mam problemów ze spaniem, więc korzystam. Jeszcze zostało mi parę rzeczy do zrobienia w domu, niby kosmetyczne prace, ale jakoś nie umiałam sie za nie zabrać. Więc sobie pomyśłałam ze jak dzisiaj wszystko zrobie to dzidzia w nagrode jutro się urodzi:tak:
Ale słuchajcie mam pecha - sąsiedzi z góry właśnie urządzają sobie generalny remont - podłogi okna - aaaaa - a dzidzia miała przyjśc do słodkiego cichutkiego domku :wściekła/y:. Oczywiście my z naszego malowania zrezygnowaliśmy dla dobra maleństwa.
Życzę miłego dnia!
 
Do góry