reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
dziekuje ci Stefanka ze zgadasz sie ze mna, swieta racja z tym ciulaniem i wydawaniem na picie w piatki i soboty,na to Polakom nie zal. I moge sie wreszcie dzis cieszyc bo mam wreszcie kupiony wozek dla dziecka. Nie bylo tego co wymarzylam tu gdzie mieszkam i siostrze udalo sie kupic u niej w miescie, jutro mi przywiezie.
a pozatym domino jest lepsze od tego filmu :-)
 
witam wszystkie mamuski

dawno mnie nie bylo, jest mi strasznie przykro ze nie mam czasu, a co powiedziec jak juz malenstwo bedzie razem z nami..no coz
nadal razem z malenstwem w brzuszku i jakies mam przeczucie ze urodze gdzies w okolicach swiat, ale zobaczymy
nerwowlo, ktory mnie trzymal 2 tygonie, nareszcie dal mi wytchnienie, a myslalam ze naprawde nie dam juz rady...chodzic nie moglam bo strasznie bolalo, a jeszcze mala ciagle na rece chciala...cos strasznego
nerwobol polecial za to ostatnio caly czas lapia mnie skurcze lydek w nocy, koszmar,ja to naprawde mam pecha...jak nie jedna noga to obie na raz..straszne, ale wrocilam do magnezu...moze pomoze
dalej chodze na zajecia bo nie moge sobie pozwolic na zaleglosci, choc mam ochote to wszystko rzucic
u mnie jakos leci, zdrowa jestem, wyniki krwi tez sa dobre jeszcze mocz musze zrobic i 29 mam wizyte u lekarza
nadla jestem w pieluchach i malo co zrobilam dla malca,ale musze sie jakos zebrac, choc tak naprawde nie mam czasu, najbardziej przeraza mnie to ze musze zrobic segregacje ubranek i poprazc i poprasowac..ble, duzo tego

pozdrawiam was wszystkie i zycze milej nocki
 
Witam sie sobotnio!
Rybcia Witaj wsrod nas:-)
Ja mam dzisiaj jakiegos lenia ale naszczescie dzis mam juz wszystko posprzatane po wczorajszej wizycie gosci.To jest dla nas zawsze plus z przyjmowania gosci:-Dmieszkanie wysprzatane na blysk;-):-DZawsze mowimy ,ze powinnismy czesciej kogos do siebie zapraszac bo tak ladnie nam sprzatanie wtedy idzie hihi:rofl2:
teraz chyba pojde na jakis spacerek z Wiciem bo pogoda jako taka wiec trzeba korzystac
 
Witam was brzuchate
Ja się trochę wczoraj męczyłam miałam skurcze przepowiadające i troszkę mi to dokuczało w dzień.
Ale chyba dziś będzie lepiej, trudno odpocząć przy dwójce rozbrykanych dzieci które zawsze coś chcą ;-)
Ale dzięki bogu poród bliżej niż dalej :-)
 
Witam wszystkie brzuchatki. Zauważyłam ostatnio że za dużo marudzę, i chyba muszę nabrać pozytywnego myślenia. Dziś jak leżałam rano w łóżku, mała w brzusiu jeszcze spałą to poczułam taką błogość i miłość do niej. I jakoś tak pomyślałam że musi być dobrze, że jestem szczęśliwa.
A na poprawe humoru dla wszystkich;

YouTube - Hahaha
 
reklama
Do góry