reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

:eek: A co tutaj tak pusto?
Siadlam sobie chwile odsapnac i myslalam ,ze sobie pogawedze a tuatj takie pustki:confused2:;-)
Juz mam prawie wszystko zrobione i nie bylo tego tak duzo ale Witek dal mi niezly wycisk dzis.:rofl2:Jestem z niego tak dumna ,ze az mnie rozpiera ta duma bo... zaczal wolac na nocnik:tak:Najbardziej meczace jest to ,ze wola nawet czasem co 10 minut i zawsze lece, sciagam te wszystkie ciuchy a tu nic.Potem po 10-15 minutach wola znowu i wtedy juz robi:-DUbaw po pachy mam ale meczace to tez jest.
 
reklama
No to gratulacje dla Witulka :-)
A Tobie Aneczko życzę cierpliwości ;-)Podejrzewam, że takie skłony co 10 minut z brzuszkiem do przyjemności nie należą ;-)
 
witam

co prawda to już końcówka i już terminy sie zbliżają ale znalazłam was dopiero niedawno , choć zarejestrowałam sie dużo wcześniej;-)
chyba nie bedziecie mieć nic przeciwko jak czasami tu zajrzę :tak:
 
Barbarkak wiem o czym mowisz bo wiekszosci polakow nie jest trudno przewalic kase na puby czy imprezowanie a na reszcie oszczedzili by do kosci!! kupuj co ci sie podoba i nie patrz na nikogo!!
 
widzę że w większości macie terminy naprawde na grudzień ,
bo mój to taki trochę listopadowy , niby na 1 grudnia ale kto wie:-)
 
Aneczka brawo dla Witusia :tak: Grzeczny i madry chłopczyk z niego i wielki podziw, że tak wcześnie sie nocnika już dopomina... super.

Rybcia witaj witaj i pisz z nami jak najczęściej.
Jeśli chcesz to moge Cie na Liste Grudniowych mamuś wrzucić, tylko musiała byś mi podac pare danych (Twoje imię, wiek, gdzie mieszkasz, data porodu i płeć i imie maluszka jeśli wiesz)

Ja lece oglądnąc filma na TVN;-)
 
reklama
uwierz mi ataata to twoj instynkt samobronny :))
niektorych rzeczy lepiej nie widziec :))

juz lepsze to domino...
 
Do góry