reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
Witam się i ja 2w1.

Ogromne Gratulacje dla Kasi i Tomka:tak::-)

viki to mówisz że o 16.20 masz zaplanowane przez Valdiego poród... hmm no nieźle, bo już niedługo, to bierz lepiej torbe i zbieraj sie do szpitala bo jeszcze niecałe 3 godzinki;-)


A ja się Wam dziewczynki pochwaliłamrano że czuję się dobrze a tu chwilę później rozbolał mnie brzuch i tak ciągla pobolewa od czasu do czasu mocniej. I w ogóle to mnie mdli a dzidza mało ruchliwa. ach... to przez tą pogodę pewnie.
Weroniczka a mnie to wcale nie wygląda na "przez pogode" tylko na zbliżający sie poród... poważnie:tak:

Ann trzymam jutro kciki za was;-)

Belka hop hop, odezwij sie
 
Czesc Mamuski :-)
Dziekuje za troske ale niestety my nadal 2w1 :sorry2: Ewa wlasnie dostalam twego smsa :-)
Nie pisalam i nie zagladalam bo nie moglam :wściekła/y: od wczoraj pokazuje wszystko kobiecie ktora ma sie zajac wszystki pod moja nieobecnosc :tak: jest troche malo kumata wiec dlugo nam zajmuje. Jest codziennie od rana ale naszczescie tylko do poludnia.
Teraz mam cale popoludnie zeby nadrobic :tak:

Kasiu i Tomku ogromne gratulacje, Olis jest wkoncu z Wami :tak::-)

A i mam wiadomosci od Kasi i Olisia :-) rozmawialam dzis z nia :tak:
Ale napisze wszystko na watku zamknietym.





 
Hej Hej!
No to ja od dzis przestalam sie ze soba cackac;-) Zrobilam dzis wielkie zakupy w miesnym.Teraz sobie wszystko podzielilam, pokroilam i do zamrazalnika.Bede miala zapas na trudne poczatki z dzidzia w domu.Wkurza mnie to ,ze pod domem nie mam wcale sklepow zeby wyskoczyc i szybko cos kupic i naprawde chyba przydalby sie nam zamrazalnik wielkosci lodowki bo ciezko w takim zwyklym tyle jedzenia pomiescic:dry:
Dzis jeszcze jedziemy na mega wielkie zakupy do hipermarketu no a jutro musze juz naprawde torbe spakowac bo wisi mi to nad glowa ciagle.
Viki moze Twoj maz przewidzial poczatek porodu bo koniec to juz chyba byloby za szybko;-) trzymam kciuki zeby jednak jakis chociaz poczatek czegos to mialo oznaczac;-)
Weroniczka no u Ciebie tez podejrzane te objawy.Daj znac jak cos sie rozkreci
A teraz jeszcze szybko na zamkniety lece i potem obiadek jakis trzeba zrobic
 
Jeju Aneczka, aż takie zapasy robisz? Przeraziłaś mnie trochę, bo nie pomyślałam o czymś takim wcale.

Idę poleżeć troszkę, bo jakoś zmęczona jestem... tylko nie wiem czym ;-)
 
Gratulacje dla Kasi i Tomka!

Ja za chwilę ruszam do szpitala, jak tylko mąż wróci z pracy to mnie zawiezie, jutro planowana cesarka, dziś nie wolno mi niemal nic jeść, tylko zupa mleczna rano i woda mineralna teraz. Boję się jak niewiem chyba dziś w tym szpitalu nie zasnę. Trzymajcie kciuki żeby mała była zdrowa i wszystko jakoś poszło.
 
Annn napewno wszystko bedzie dobrze :tak: a my tu juz nie mozemy doczekac sie wiadomosci na temat twojej dzidzi i oczywiscie fotek :-)
Trzymaj sie cieplutko i nie martw sie :-) jutro juz bedziecie razem :tak:
 
reklama
Ann bedziemy zaciskac kciuki za Was.Napewno wszystko bedzie dobrze:tak:Daj znac koniecznie jak juz bedzie po wszystkim i bedziesz szczesliwa mamusia.
Ewa ja te zapasy musze zrobic bo u mnie do miesnego jedzie sie autobusem a nie wyobrazam sobie w pierwszych tygodniach wypraw z dwojka dzieci po mieso na obiad codziennie;-)
 
Do góry