reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Pocieszające:) ja swoj pierwszy poród rowniez wspominam tragicznie, dlatego nie obrażę sie jakby cc było.
Przy drugim miałam lekarza z owego szpitala i było łatwiej,wspominałam mu że nie chce żadnych masarzy jak co,a un na to że nie może zagwarantować.Teraz też mam termin na 30.12,ale niby ze cukrzyca to termin na 23.12 rowniez
 
reklama
Hej dziewczyny, witam się z wami z moją pierwszą ciąża. Termin na 15 grudzień. Jestem po jednej stracie dwa lata temu (bliźnięta jednojajowe). Pomimo, że wszystko jest jak należy, pierwsze prenatalne i pappa prawidłowe, na każdym USG maluszek jest ruchliwy i wszystkie parametry w normie, to i tak ciągle świruje. Boję się że coś się może wydarzyć złego. Wiem że niby jest już bezpiecznie i mogę się cieszyć ciąża ale co chwila się łapie na jakichś złych myślach. Nie mogę się doczekać kiedy poczuję w końcu ruchy dziecka może będę spokojniejsza 😔
 
A jak u Ciebie wyszla ta cukrzyca? Jakie mialas wyniki jesli mozna spytac :)
Tzn.w pierwszej ciąży ciążowa ,wyszła po teście glukozy tym na czczo ,po godzinie,dwóch(wyniki ponad 200 i szok bo nie jestem gruba),w drugiej ciąży znów cukrzyca ciążowa po teście glukozy(wyniki jeszcze gorsze),po drugiej ciąży została mi już cukrzyca normalna(nieciazowa).W ciążach i poza na insulinie.
 
Ostatnia edycja:
Tzn.w pierwszej ciąży ciążowa ,wyszła po teście glukozy tym na czczo po godzinie(wyniki ponad 200 i szok bo nie jestem gruba),w drugiej ciąży znów cukrzyca ciążowa po teście glukozy(wyniki jeszcze gorsze),po drugiej ciąży została mi już cukrzyca normalna(nieciazowa).W ciążach i poza na insulinie.
Współczuję:( mi wyszla 96 a i tak mnie wyslali na krzywa cukrowa,aczkolwiek wyszla w granicach normy, chociaz juz staram sie troche ograniczac chocby ziemniaki czy biale pieczywo które kocham.
 
Współczuję:( mi wyszla 96 a i tak mnie wyslali na krzywa cukrowa,aczkolwiek wyszla w granicach normy, chociaz juz staram sie troche ograniczac chocby ziemniaki czy biale pieczywo które kocham.
To ta lepsza opcją🙃 z dietą....u mnie możliwe,że odziedziczyłam od taty cukrzycę...aczkolwiek dopiero w ciąży to wyszło,wcześniej było ok.Ale w ciąży to człowieka tak wypadają,przebadają,że przez całe życie tyle badań nie miałam co w ciążach hehehhe
 
To ta lepsza opcją🙃 z dietą....u mnie możliwe,że odziedziczyłam od taty cukrzycę...aczkolwiek dopiero w ciąży to wyszło,wcześniej było ok.Ale w ciąży to człowieka tak wybadają,przebadają,że przez całe życie tyle badań nie miałam co w ciążach hehehhe
 
reklama
Do góry