reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Mnie też się nie spieszy z wyprawką, nie tyle przez przesądy, co po prostu jeszcze nie czuję, że to ten czas :) Są ludzie, którzy na wakacje w sierpniu obkupują się już w styczniu, ja do nich nie należę 😅 Dla mnie póki co dziecko jest częścią mnie i na tym się skupiam: na zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, spacerkach i tak dalej. Na wyprawkę mam jeszcze czas :)
 
reklama
Oj tam, przesądy to nic dobrego, przez nie ewentualnie człowiek może być bardziej nieszczęśliwy. 😉 Prawda jest taka, że "coś się stać" może i bliżej terminu, i w trakcie porodu, i także później, a wina raczej nie leży w tym, że rodzice wcześniej np. śpioszki kupili,ale to tylko moje zdanie. Wolę co miesiąc zrobić jakieś w miarę racjonalne zakupy dla dziecka, niż robić później wszystko na "hop-siup".
ja jednak zacznę dopiero koło 6 miesiąca kupować 🙂 teraz wolę nie , zwłaszcza że jestem po jednym poronieniu.
Wiem że to szczęście być w ciąży ale trzeba być ostrożnym, bo później te wszystkie rzeczy będą tylko ranić.
 
ja jednak zacznę dopiero koło 6 miesiąca kupować 🙂 teraz wolę nie , zwłaszcza że jestem po jednym poronieniu.
Wiem że to szczęście być w ciąży ale trzeba być ostrożnym, bo później te wszystkie rzeczy będą tylko ranić.
Ja również jestem po jednym poronieniu. Jeśli wygodnie komuś jest żyć z myślą, że po 5 miesiącu ciąża jest bezpieczna to w porządku. Każdy robi jak uważa. 🙂
 
Dziewczyny powiedzcie mi proszę coś więcej na temat badań SANCO, NIFT, HARMOMY. Czy robicie te badania?
Witaj. Ja chcę zrobić NIFTY PRO, wpłaciłam już zaliczkę , jeszcze będę musiała zadzwonić do nich, bo okazało się, że będę brała antybiotyk i chyba chciałabym po antybiotyku zrobić te badania tym bardziej, że nie powinno się raczej go stosować w pierwszym trymestrze, a ginekolog mi zapisał 😭
 
Hej! U mnie już wszyscy wiedza, tajemnica przestała być ciaza po 1 prenatalnych…

A co do wyprawki! Hm tez się wstrzymywałam.ale teraz pomału w lumpie chociaż patrzę na ciuszki bo jednak często tam nie chodzę a chciałabym skompletować czesc z „drugiej ręki”:) ale ustalilam , ze kupuje tylko takie niezniszczone, które wpadną w me gusta! A większe rzeczy wyprawkowe pewnie po 6 miesiącu , tak samo remont sypialni bo niestety nie mamy dodatkowego pokoju poki co :)

Dobrego tygodnia ❤️
 
reklama
Do góry