reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

hej dziewczyny, wczoraj miałam usg prenatalne i wsyztsko było Ok a dziś już wpadam w paranoje czekając na wynik pappa, powiedzcie mi czy któraś z was po 30 -tce miała normalny wynik czy one w tym wieku zawsze są z podwyższonym ryzykiem? Czy bierze się tam pod uwagę tylko wynik z krwi ( te białka) czy do obliczania prawdopodobieństwa bierze się pod uwagę np przypadku w rodzinie i wiek matki?
Wiek matki ma znaczenie. Ja mam w tym roku 33 lata, te lekarz kazał mi zrobić pappe. Dzisiaj dostałam wynik, wysłałam go lekarzowi i czekam aż policzy
 
reklama
Ale ma znaczenie bo wtedy zmienia się poziom tych białek czy ma znaczenie bo jest brany pod uwagę jako osobny czynnik? Ja znalazlam tylko coś takiego, jeśli chodzi o poziomy białek
 

Załączniki

  • IMG_5270.jpg
    IMG_5270.jpg
    81,5 KB · Wyświetleń: 43
Ale ma znaczenie bo wtedy zmienia się poziom tych białek czy ma znaczenie bo jest brany pod uwagę jako osobny czynnik? Ja znalazlam tylko coś takiego, jeśli chodzi o poziomy białek
Z wiekiem większą się ryzyko ZD. Mój lekarz prowadzący powiedział dzisiaj, że lekarz który robił mi USG prenatalne kazał mi zrobić pappe z tego względu że jestem po 30. USG prenatalne wyszło ok, nie było do czego się przyczepić
 
Z wiekiem większą się ryzyko ZD. Mój lekarz prowadzący powiedział dzisiaj, że lekarz który robił mi USG prenatalne kazał mi zrobić pappe z tego względu że jestem po 30. USG prenatalne wyszło ok, nie było do czego się przyczepić
Hm podobno pappa zleca się właśnie kiedy usg wyjdzie dobrze moze i tez ze względu na wiek. No nic zostaje czekać na wyniki i mieć nadzieje ze wsyztsko wyjdzie Ok czego i sobie i wam życzę.
 

Załączniki

  • Screenshot 2022-06-02 at 15.42.43.png
    Screenshot 2022-06-02 at 15.42.43.png
    79,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry