reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

reklama
no to się zaczynaja zachcianki 🤣
Jestem ciekawa co jutro dziewczyny wymyślicie do jedzenia 🤤

Dziś robiłam naleśniki na obiad z nutellą i z musem jabłkowym 🤤 potem się zjadło nektarynki , brzoskwinie z puszki i loda oblanego białą czekoladą 😋 myślałam że dziś pekne 🤣

A wiecie jakiego mam smaka na mizerię 🙈🤣🤣🤣
Muszę kupić nutelle!
 
Czasem dziwnie forum działa jeśli chodzi o wstawianie komentarzy 🤷‍♀️

Aaaaaa, ok - w tą stronę. Jasne. 🙂
Ale pozostaje cała grupa kobiet, jak ja, gdzie nie będę miała przeciwciał, bo zarówno ja, jak i mąż, mamy rh- i w drugiej i każdej kolejnej ciąży będę miała wypisane podanie immonoglobuliny w ramach profilaktyki mimo że jej wcale nie potrzebuje 🤷‍♀️
Chyba, że mamy na myśli inne badanie 🤔 muszę się dokształcić jeszcze 🙂
Nie będziesz miała podanej 😊 Ojciec Dziecka(Twój Mąż)musiałby mieć Rh+, a właśnie w teście Coombsa nie mogłabyś mieć stwierdzonych przeciwciał anty-d i wtedy faktycznie dostałabym immunoglobuline :)
 
Tak, uwielbiam z naleśnikami i bitą śmietaną! 🤤

W ogóle to kiedyś w szkole na dzień kobiet nas chłopcy zaprosili do pijalni Wedla na naleśniki z czekoladą. To było tyyyyyle lat temu, a ja nadal pamiętam ten smak! 😅🤤🤦‍♀️
mmmm pyyycha musiało być 🤤🥰

Kurde bitą śmietaną 🥺 nie pomyślałam a mam w lodówce 🤤🤣 to następnym razem 😋


W tej chwili to za mną chodzi mizeria i będę musiała jutro zrobić do obiadu 🤤
 
reklama
Do góry