reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Dziewczyny, krótka piłka!
Robimy listę wszystkich udzielających się dziewczyn, tych, które chcą jeszcze dołączyć i zakładamy niedługo grupę prywatną 😊
Poniżej lista uczestniczek. Listę zrobiłam na bazie moich ostatnich powiadomień, także na pewno dużo z Was jeszcze tu brakuje. Z góry przepraszam, ale ciężko zapamiętać wszystkie nazwy 😅 Ja nie piszę się na założycielkę grupy, ale może lista nas zmotywuje do działania? 😉Można ją kopiować! Zgłaszajcie się, jeśli nie ma Was na liście 😊 Mam nadzieję, że nie wstawiłam tu jakiejś przypadkowej użytkowniczki forum 🤣

Lista użytkowników (kolejność przypadkowa):
@MartaMarkry
@Strzyga_
@Purrfect
@Hejcia
@anulaa_89
@MałaMi 2022
@natusia.mamusia86
@marsi89
@Carmen_87
@Roksi2810
@Blanca86
@Blondynka w sieci
@ka.an92
@Karola z nadzieją
@7grudnia
@nikola1512
@Karolcia105
@Cleo92
@Mamafasolki
@Coronita
@Bibi80
@honeypie58
@Blackoliwka
@Marcowa22
@Aurora84
@Sentosa
@Diaanaa
@Agnesco
@Renjja
@AgataG21
@Magdalena_xx
@Bebet
@Malka_91
@Edka88
@Nantes
@Hol-inka
@gigian
@Takalenka
@Poplątana9
@Aniaaa_022
@pannadarianna
@Olka92
@panna_anna
@MartaŁ
@Majka2022
Mnie nie ma :)
Cały czas czytam co piszecie, czasem się odezwę ale ostatnio brakuje czasu, w pracy rano coś przeczytam a później się rozkręcacie i ciężko nadrobić 😄
 
reklama
No ja się nie dziwię... strach tam cokolwiek napisać, bo się można narazić na bardzo nieprzyjemny komentarz. 🙄 Jakbym miała być na takim forum to bym już wolała nigdzie nie pisać niż się denerwować 😣
Tutaj można napisać wszystko, nie każdy się ze sobą zgadza, ale chamówy nie ma. ❤
Dzizas, ja ledwo nadążam Was czytać, a co dopiero inne wątki 🙈🙈🙈🤣
Poprawiasz mi humor swoimi wpisami😁 haha myślę że byśmy się dogadaly w rzeczywistosci😁 fajna jesteś babka😁
O jaaa dziękuję 😁 cieszę się, że moje wpisy wywołują uśmiech na Twojej buzi 😁❤️ kto wie, może kiedyś będzie nam dane w rzeczywistości pogadać 😁
ojaaaaa 🙈dobre musiało być 🤣
Teraz zrobiłaś mi smak na brzoskwinie z puszki 🤤🤤🤤🤤
Jadłam ostatnio brzoskwinie z puszki 🙋‍♀️ kocham od zawsze ❤️
o kurde no ciekawe to. Po ciąży ogarnę temat. Czyli co omega 6 jest w jedzeniu a kupić sobie witaminy z omega 3. I jakie badanie pokaże że ten bilans jest ok ?
ja zjadłam rosół, pół arbuza wielkiego i teraz kończę truskawki ze śmietaną. Wszystko w pół godziny, max. 40 min. Chyba autem do tej endokrynolog pojadę bo z kanapy nie wstanę.
Ale nadrabiam apetyt bo ostatnio było go mało. I mdłości mi odpuściły chyba całkowicie. Już zaczęłam panikować ale cyce bolą jeszcze
Kochana napisz, jak możesz, co to za badania i co to za omegi (znaczy jaka firma), bo ja suplementowałam przez jakiś czas, ale nie byłam przekonana co do jakości i zarzuciłam. Ale też o tym dużo czytałam i to świetna sprawa.
Poszukam linków i Wam wyślę
O to jesteś artystyczna dusza ❤️Super moja siostra tez jest makijażystką
O cudownie ❤️❤️❤️ najgorzej tylko, że trzeba tyle stać a potem tak dupa boli, że szok 🙈
Od kilku dni namiętnie zjadam okolo pół kilo czereśni dziennie. 🤣🙈
Na bogato! 🤣
Jakoś tak weszłam na styczniowe. W porównaniu do styczniowych muszę Wam powiedzieć, tworzymy piękna grupę, która nie skupia się wyłącznie na ciazy, ale tez pozwala być niesamowita odskocznia, która jednocześnie daje tyle wsparcia, ze szok! I to od obcych ludzi! ❤️ muszę powiedzieć, ze cieszę się ze Was mam! Mogę tu wpaść i mam pomysł na obiad. Mogę tu wpaść i dostanę wsparcie. Mogę tu wpaść i pośmieje się z głupot. Mogę tu wpaść i przeżyć Wasza wizytę! Mogę tu wpaść i jak wejdę smutna, wiem ze wyjdę podniesiona na duchu! Jesteśmy tu of niedawna, a zaraz dobijemy 1000 komentarzy! 😅 co to vedzie gdy dojdziemy do naszych rozwiązań! ❤️❤️❤️
Jak pięknie napisane! ❤️❤️❤️
bo to niesamowita grupa , którą tworzą niesamowite dziewczyny 😍
Już któryś raz mówię że jesteście super ❤️
Tu można o wszystkim mówić i o niczym i każda tu wysłucha pocieszy ❤️
Jesteście super !! 🙂
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 
Ja jestem wegetarianką🙂 dotąd wyniki miałam bardzo dobre , zaraz jadę do lekarza to się dowiem czy muszę się czym wspomóc 🙂 2 poprzednie ciąże be żadnych problemów 🙂
ahh jak się cieszę ❤️ i jak wyszły wyniki ? mam nadzieję że wszystko gra 🙂
Widzę, że całkiem sporo wegetarianek jest na naszej grupie 💚
cieszę się bardzo 🌱🥰
 
Dzizas, ja ledwo nadążam Was czytać, a co dopiero inne wątki 🙈🙈🙈🤣

O jaaa dziękuję 😁 cieszę się, że moje wpisy wywołują uśmiech na Twojej buzi 😁❤️ kto wie, może kiedyś będzie nam dane w rzeczywistości pogadać 😁

Jadłam ostatnio brzoskwinie z puszki 🙋‍♀️ kocham od zawsze ❤️


Poszukam linków i Wam wyślę

O cudownie ❤️❤️❤️ najgorzej tylko, że trzeba tyle stać a potem tak dupa boli, że szok 🙈

Na bogato! 🤣

Jak pięknie napisane! ❤️❤️❤️

❤️❤️❤️❤️❤️❤️
omg dziewczyny też dziś miałam smaki na brzoskwinie w puszce 🙈 wgl morele też bym zjadła ale takie prosto z drzewa 🍑
 
Ooo, to nawet nie wiedziałam, fajnie :)


tego pewna nie jestem, ale wiem, że ciąża jest dwuowodniowa i dwukosmówkowa :)

Dziś byłam na pobraniu krwi w ramach prenatalnych, w najbliższy wtorek mam usg. Powiem Wam, że się trochę stresuję. W ogóle zastanawiam się, jak to będzie, bo to moja pierwsza ciąża i od razu podwójna xD
a to bliźniaki dwujajowe raczej czyli różne. Tak myślę. A masz w rodzinie po twojej stronie bliźniaki ?
 
ps. ja to dzisiaj bije rekordy z tymi zachciankami, jak wróciłam z pracy zaczęłam gotowac wegetariańskie spaghetti z tofu. W między czasie wzięła mnie ochota na świeżą bułe z kotlecikiem, ok zjadłam. Następnie wsuwałam ciastka w czekoladzie i eklerke.. Byłam jak odkurzacz 🤣
Po czym tak mnie zmuliło że już nie zjadłam spaghetti, ani nic innego do tej pory 🥴🤷 ale tak... brzoskwinie z puszki to bym zjadła ! 🤭
 
reklama
ps. ja to dzisiaj bije rekordy z tymi zachciankami, jak wróciłam z pracy zaczęłam gotowac wegetariańskie spaghetti z tofu. W między czasie wzięła mnie ochota na świeżą bułe z kotlecikiem, ok zjadłam. Następnie wsuwałam ciastka w czekoladzie i eklerke.. Byłam jak odkurzacz 🤣
Po czym tak mnie zmuliło że już nie zjadłam spaghetti, ani nic innego do tej pory 🥴🤷 ale tak... brzoskwinie z puszki to bym zjadła ! 🤭
no to się zaczynaja zachcianki 🤣
Jestem ciekawa co jutro dziewczyny wymyślicie do jedzenia 🤤

Dziś robiłam naleśniki na obiad z nutellą i z musem jabłkowym 🤤 potem się zjadło nektarynki , brzoskwinie z puszki i loda oblanego białą czekoladą 😋 myślałam że dziś pekne 🤣

A wiecie jakiego mam smaka na mizerię 🙈🤣🤣🤣
 
Do góry