reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

Ja tylko piszę co ja bym zrobiła, ponieważ dostałam jasny przykaz, że jak pojawi się krew to ja mam natychmiast do nich jechać po zastrzyk przeciwporonny i jakiś drugi związany z konfliktem serologicznym. Więc jakbym ja zobaczyła krew to jak bym stała tak bym jechała, bo mam tak godzinę jazdy aż i przy pogorszeniu mogłabym mieć problem by dojechać na czas. Nikomu nic nie narzucam, Ty decydujesz o sobie :) a który to tydzień, że już Ci duphaston odstawili?
12+6 i jestem w trakcie odstawiania . Narazie 1 na wieczór przez 7 dni .
Ja będę dzwonić do gin jak się to powtórzy bo narazie czysto
 
reklama
Powodzenia na wszystkich dzisiejszych wizytach kochane 🥰

Ja chora.. Dopadło mnie jakieś przeziębienie. Katar, ból gardła, kaszel i temperatura. Jeszcze do tego głowa boli😒
Na salony wjechała cytryna, miód i malina. Oby pomogło 🙏
U mnie czarny bez chyba dziś wjedzie, bo znowu opryszczka mi wróciła 😭
 
Powodzenia na wszystkich dzisiejszych wizytach kochane 🥰

Ja chora.. Dopadło mnie jakieś przeziębienie. Katar, ból gardła, kaszel i temperatura. Jeszcze do tego głowa boli😒
Na salony wjechała cytryna, miód i malina. Oby pomogło 🙏
z tą maliną to ostrożnie. Mój gin pierwsze co zabronił mi to właśnie malin pod każdą postacią..
 
Dziewczyny, powiedzenia wszystkim wizytującym. Oby w tak wyjątkowym dniu uśmiech nie schodził Wam z policzków 😁 u mnie dalej brak sił. Jak pisałam wczoraj, pracuje do końca tygodnia i zbieram się na L4. Domyślałam się, że mogę trochę bardziej zmęczona się czuć czy coś. Ale takiego totalnego zjazdu mocy się nie spodziewałam 😐 brzuszek trochę pobolewa, mdłości okropne. Aby do 14 tygodnia 🙈🙈🙈
 
reklama
Powodzenia na wszystkich dzisiejszych wizytach kochane 🥰

Ja chora.. Dopadło mnie jakieś przeziębienie. Katar, ból gardła, kaszel i temperatura. Jeszcze do tego głowa boli😒
Na salony wjechała cytryna, miód i malina. Oby pomogło 🙏
mi pomógł dopiero taki tłusty, 3 godziny gotowany rosołek 🙈 3 godziny się gotował bo wstawiłam, ustawiłam małą moc, żeby ledwo co tak się gotowało i poszłam leżeć. Oczywiście zasnęłam, po 3 godzinach jak się zerwałam z łóżka to prawie kot zawału dostał 😉 a rosolkowi nic, mega pyszny, tłuściutki i klarowny 😁
 
Do góry